Artykuł

Wiktor Biedrzycki, fot. Emil Marecki

Wiktor Biedrzycki, fot. Emil Marecki

W. Biedrzycki: Za nami dwa tygodnie ciężkich treningów

20.01.18 18:25   em   1  

Stomil Olsztyn wygrał 3:0 z Sokołem Ostróda. Po meczu o komentarz poprosiliśmy zawodnika olsztyńskiego klubu Wiktora Biedrzyckiego.

Wystąpiłeś w pierwszej połowie meczu. Jakbyś ocenił to spotkanie?
- Pozytywnie, jak na ten etap przygotowań. Za nami dwa tygodnie ciężkich treningów. Trenujemy codziennie dwa razy i na każdych jest bardzo mocno. Na ten czas jest bardzo dobrze. Trener cały czas przygląda się kadrze zespołu.

Trzecie spotkanie i trzecie zwycięstwo. To ważne, żeby od początku budować dobre morale w zespole.
- Można mówić, że to III liga, ale co pół roku gramy z zespołami z tego poziomu, a nie zawsze udawało się wygrywać. Przyjeżdżają do nas i chcą pokazać się z jak najlepszej strony.

Jak ze zdrowiem u ciebie? Rok temu nie mogłeś trenować w tym okresie z zespołem.
- Wszystko dobrze i oby było tak dalej.

Nic tylko ciężko pracować.
- Tak. Nie mamy na co narzekać. Mamy dostępną siłownię, halę Uranię, odśnieżone boiska na Dajtkach. Musimy tylko skupić się na ciężkiej pracy, bo cel mamy jasny, czyli utrzymać I ligę dla Stomilu. Każdy z nas zdaje sobie sprawę, że musimy dać z siebie maksa, żeby osiągnąć cel.

Jakie zajęcia macie w Uranii?
- Mamy zajęcia siłowe na matach (w sali gdzie trenuje się judo - red.). Trenujemy z piłkami lekarskimi, czy z ciężarami.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Wiktor Biedrzycki, wywiad, Rozmowa po meczu, I liga


Komentarze

  1. 24.01.18 00:01 mariusz 1981

    Wiktor z uwagi na twojego ojca kibicuje tobie i Igorowi weź się chłopie za robotę bo jak tak dalej pójdzie to jak ci się skończy wiek młodzieżowca to pójdziesz w ślady źwira

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!


Powiązane artykuły