Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki

W sobotę na Dajtkach sparing z Sokołem Ostróda

01.02.19 19:42   kyn, em   6  

W sobotę (2 lutego) piłkarze Stomilu Olsztyn rozegrają trzecie w tym roku sparingowe spotkanie. Tym razem podopieczni Piotra Zajączkowskiego zagrają z III-ligowym Sokołem Ostróda. Początek meczu o godz. 12.

- Będzie to wartościowy sparing podsumowujący cztery mikrocykle pracy, gdzie trenowaliśmy z zawodnikami testowanymi, naszą młodzieżą i naszymi zawodnikami, którzy pozostali w Stomilu - mówi szkoleniowiec olsztyńskiego zespołu Piotr Zajączkowski. - Uważam, że nie był to czas stracony. Mamy grupę wychowanków, którzy są w szerokiej kadrze drużyny. Przyjrzeliśmy się też sporej grupie zawodników testowanym. Mam nadzieję, że w sobotę potwierdzą przydatność i będziemy chcieli pozyskać ich do naszego klubu.

Kadra zespołu Stomilu Olsztyn mocno się zmieniło w porównaniu z poprzednią rundą. Z olsztyńskiego klubu odeszło 12. zawodników. - Na chwilę obecną z podstawowych obrońców pozostał tylko Janusz Bucholc i Lukas Kubań - mówi Zajączkowski. - To jest największy mankament w kadrze drużyny. Odeszło dwóch podstawowych graczy plus trzech rezerwowych. Linia pomocy po dojściu młodzieży i zawodników testowanych wygląda jako tako, ale też wymaga zdecydowanych wzmocnień. Myślimy o pozyskaniu Patrycjusza Malanowskiego, który z nami nie trenuje.

- W pogotowiu czeka kilku piłkarzy, którzy chętnie przyjdą do Stomilu, ale muszą mieć zagwarantowany zakwaterowanie i konkret w postaci rozmowy o przyszłości. Na ten moment w klubie nikt nie podejmie tematu. Nikt nie przyjedzie tutaj grać na ładne oczy, ale przyjdą nam pomóc, gdy będzie zapewnienie minimum normalności w Stomilu.

Spotkanie z III-ligowym Sokołem Ostróda odbędzie się na olsztyńskich Dajtkach. Początek o godz. 12. Wszystkich kibiców zapraszamy na to spotkanie!

Więcej informacji o meczu:

Fortuna

Tagi: Stomil Olsztyn, Piotr Zajączkowski, Sokół Ostróda


Komentarze

 1. 02.02.19 10:48 Biała Armia

  Drodzy kibice wszyscy na dajtki i pomagamy pracownikom klubu.

 2. 02.02.19 09:34 Biała Armia

  Cripsy. Będą studenci kupywac specjal to będzie długo sponsorem.

 3. 02.02.19 07:34 crispy

  Producent Marki Specjal Sponsorem Głównym klubu Indykpol AZS Olsztyn na lata !!!!!!!! I bez komentarza !!!

 4. 02.02.19 07:08 krzyżak

  Odczepcie się w końcu od władz miast!!! Kim oni są??? To przedstawiciele mieszkańców do reprezentowania ich w codziennym życiu i dbania o ich jak najlepiej pojęty interes. Niedawno były wybory przecież, więc władza jest jak najbardziej aktualna. I skoro zostali wybrani ci a nie inni to znaczy, że właśnie oni jak najlepiej spełnią potrzeby olsztynian. A jak widać brak sportu zawodowego w tym mieście jest jednym z pragnień mieszkańców. No bo jak to rozumieć inaczej, skoro te wybory pokazały, że mieszkańcy chcą wciąż podążać starą lub jeszcze starszą, drogą? Zamiast wybrać kogoś nowego, kto przyniesie powiew świeżości, nowe pomysły i rozwiązania, to Ci wciąż tkwią w prehistorii. Nawet w globalnych korporacjach, co kilka, kilkanaście lat wymienia się prezesów czy kierowników by wlać do firmy świeżą krew i energię. A Olsztynianie to chyba cierpią na syndrom sztokholmski. Bo inaczej tego nie można wytłumaczyć.

 5. 01.02.19 22:13 Wielki Stomil

  to co jest w tym klubie to jest wina wladz tego miasta!!!

 6. 01.02.19 20:04 Biała Armia

  Zna ktoś meile do radnych do Smoły? Jeśli tak napiszci. Trzeba przypomnieć co to Stomil i kto ten dług zrobił!? Bo to nie wina kibiców mieszkańców czy piłkarzy!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!