Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Paweł Piekutowski

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Paweł Piekutowski

W środę sparing z Huraganem Morąg

09.07.19 11:01   em   1  

Piłkarze Stomilu Olsztyn w środę zagrają sparingowe spotkanie z Huraganem Morąg. Mecz rozpocznie się o godz. 18 na boisku III-ligowca. Wstęp darmowy.

Najbliższy rywal Stomilu rzutem na taśmę utrzymał się w rozgrywkach III ligi. Zespół Huraganu kojarzony był zawsze z trenerem Czesławem Żukowskim, ale na dwie kolejki przed końcem sezonu został zwolniony. Do końca rundy wiosennej zespół prowadził duet Andrzej Malesa – Marcin Zmiarowski.

W tym tygodniu ma się rozstrzygnąć kto poprowadzi zespół w nowym sezonie, a Czesław Żukowski długo nie był bezrobotny, bo zatrudnienie znalazł u beniaminka IV ligi - Polonii Lidzbark Warmiński.

Kaczkan Huragan Morąg przechodzi prawdziwą rewolucję kadrową. Z zespołu odeszło wielu wiodących zawodników. M.in. najlepszy obcokrajowiec, który w ostatnim czasie grał w naszym regionie Brazylijczyk Joao Augusto. Zawodnik grający na pozycji skrzydłowego lub napastnika podpisał kontrakt z I-ligową Olimpią Grudziądz. Rafał Śledź i Arkadiusz Mroczkowski będą grać teraz w niemieckim klubie FC Blaubeure.

Igor Biedrzycki znalazł zatrudnienie w II-ligowym Gryfie Wejherowo. Huragan nie tylko traci zawodników, a także pozyskuje. Trzech piłkarzy obrało kierunek z Elbląga do Morąga. Augusto w ataku ma zastąpić 33-letni były zawodnik Olimpii Anton Kołosow. Do środa pola ściągnięto z Olimpii także Mateusza Szmydta oraz Michała Ressela.

Huragan zanim rozegra sparingowe spotkanie ze Stomilem, to o godz. 15 na własnym obiekcie zagra jeszcze z III-ligową Concordią Elbląg.

Tagi: Stomil Olsztyn, Huragan Morąg, sparing, Morąg


Komentarze

  1. 09.07.19 15:19 crispy

    W swoim czasie tyle było pisane, żeby wziąć Joao Augusto. Jeśli się sprawdzi w Olimpii Grudziądz, to czerwona kartka dla naszego zespołu trenerskiego.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!