90' KONIEC! STOMIL W KOLEJNEJ RUNDZIE WOJEWÓDZKIEGO PUCHARU POLSKI!
85' Ostatnia zmiana w Tęczy. Rzońca w miejsce Sebastiana Biedki.
83' Kapusta wpadł w pole karne, ale uderzył niestety wysoko nad poprzeczką.
81' W polu karnym faulowany nakładką Jaroń. Sędzia dyktuje rzut wolny pośredni dla Stomilu, po którym Kapusta umieszcza futbolówkę w siatce.
81' GOOOOOOOOOOOOOL - ADAM KAPUSTA.

Stomil II awansował do kolejnej rundy WPP, fot. Emil Marecki

Biskupiec - 26 września 2012 r., godz. 16:00

WPP: Stomil II awansował do kolejnej rundy!

26.09.12 17:42   mmks   0

Stomil Olsztyn wygrał w 1/16 finału Wojewódzkiego Pucharu Polski z grającą w lidze okręgowej Tęczą Biskupiec 4:0 (1:0) i awansował do kolejnej fazy rozgrywek. Gole dla "biało-niebieskich" zdobyli Michał Wiśniewski z rzutu karnego, Andrzej Jaroń, Patryk Czokało oraz Adam Kapusta.

Olsztynianie dobrze rozpoczęli spotkanie. Już w 4. minucie Wiśniewski pewnym strzałem z rzutu karnego pokonał Piotra Sznara. Na drugiego gola w meczu kibice musieli czekać do 55. minuty. Wprowadzony chwilę wcześniej na boisko Jaroń podszedł do rzutu wolnego i pokonał golkipera gospodarzy. Na 3:0 w 79. minucie gry podwyższył Czokało, który wykorzystał sytuację sam na sam. Dwie minuty później kolejnego gola dla olsztynian zdobył Kapusta.

Mimo, że graliśmy z bardziej doświadczonym zespołem, to w naszej grze było widać dużą dojrzałość. Była chwila w pierwszej połowie, kiedy straciliśmy kontrolę nad meczem, a tak, to cały czas my dyktowaliśmy warunki na boisku. Dzisiaj graliśmy takim "pomieszanym" składem – grało kilku chłopaków, którzy na co dzień występują rezerwach i było też kilku chłopców, którzy występują w juniorach. Każdy miał szansę się dzisiaj pokazać i naprawdę wszyscy dobrze wypadli - mówi Michał Alancewicz, trener Stomilu II Olsztyn.

Tagi: Stomil II Olsztyn, Tęcza Biskupiec, Biskupiec, Wojewódzki Puchar Polski, Adam Kapusta, Michał Alancewicz, Andrzej Jaroń, Patryk Czokało, Michał Wiśniewski