120' Koniec meczu. Odpadamy z WPP.
120' GOOOOLLL - Kamil Kępka. Niestety, 2:4.
117' GOL - Tomasz Długołęcki. Niestety, 2:3.
106' Szybka zmiana stron i gramy dalej.
105' Koniec pierwszej części dogrywki, nadal 2:2. Ostatnie piętnaście minut, jeżeli żadna z drużyn nie strzeli zwycięskiej bramki, będziemy mieli karne.

Stomil Olsztyn przegrał z Warmią Olsztyn, fot. Emil Marecki

WPP: Stomil II odpada z Warmią Olsztyn

01.10.14 17:30   mmks   6

Rezerwy Stomilu Olsztyn odpadły z Wojewódzkiego Pucharu Polski. "Biało-niebiescy" przegrali po dogrywce z Warmią Olsztyn 2:4 (2:0, 2:2, 2:2). Gole dla Stomilu zdobyli Mateusz Kostek i Kamil Stankiewicz.

- Najbardziej niepokoi mnie fakt, że graliśmy dwie godziny, bo w sobotę mamy arcyważny mecz z Wisłą Puławy. Dlatego dzisiaj nie wszyscy grali, kilku zawodników weszło na końcówkę meczu. Chciałem, żeby ci, którzy mniej grali mieli przetarcie z zespołem seniorskim. W pierwszej połowie jeszcze to dobrze wyglądało, ale w drugiej oddaliśmy inicjatywę i to spowodowało, że straciliśmy dwie bramki. W dogrywce liczyliśmy na rzuty karne, wiedziałem, że mój zespól nic nie zdziała w ofensywie. Postawiliśmy autobus i czekaliśmy na 120 minutę. Niestety po naszym błędzie straciliśmy bramkę na 2:3 i potem straciliśmy kolejną, która nie miała już żadnego znaczenia - powiedział poeczmu Stomil II Olsztyn Tomasz Aziewicz.

Stomil II: (skład wyjściowy) 29. Patryk Rodak - 17. Mateusz Kostek, 2. Dawid Wiśniewski, 23. Damian Zacheja, 8. Szymon Iwaszko, 9. Jakub Kostrzewa, 5. Łukasz Kundo, 21. Wojciech Żęgota, 3. Szymon Sokołowski, 12. Sebastian Więch, 90. Kamil Stankiewicz.

Tagi: Stomil II Olsztyn, Warmia Olsztyn, Wojewódzki Puchar Polski, Mateusz Kostek, Kamil Stankiewicz, Tomasz Aziewicz