Relacja z meczu Warmiak Łukta - Stomil II Olsztyn

godz. 14:00

Mazurska 2, 14-105 Łukta
Warmiak Łukta 4:2 Stomil II Olsztyn
0:1
65' Tomasz Osenkowski
69' Przemysław Małachowski
72' Tomasz Osenkowski
89' Michał Suchodolski
Krzysztof Szaj ż
Bramki Warmiak Łukta: 32. Rafał Miara - 3. Grzegorz Matusiak, 5. Karol Miller (46, 14. Daniel Malinowski), 8. Władysław Kowal, 9. Roman Śnieżawski, 10. Szymon Mróz (46, 18. Maciej Kubiński), 11. Tomasz Osenkowski, 16. Grzegorz Romaniuk, 17. Mateusz Górski (85, 6. Michał Suchodolski), 19. Przemysław Małachowski (89, 20. Wojciech Górski), 21. Tomasz Berent.
Stomil II Olsztyn: 71. Maciej Kowalski - 12. Krzysztof Szaj (72, 17. Łukasz Wojciechowski), 14. Adam Janas, 23. Damian Zacheja, 2. Wojciech Dziemidowicz - 16. Bartosz Borawski, 55. Paweł Grela, 19. Dawid Szymonowicz, 77. Dawid Chabko, 10. Bartosz Papka - 20. Mateusz Jurczak (80, 4. Grzegorz Żytkiewicz).
Szczegóły sędziował: Jarosław Wilga (Wielbark).

Piłkarze Stomilu II Olsztyn przegrali 2:4 (0:1) wyjazdowe spotkanie z Warmiakiem Łukta. Bramki dla "biało-niebieskich" strzelali: Roman Śnieżawski (samobój) oraz Grzegorz Żytkiewicz.

- W pierwszej połowie graliśmy bardzo dobrze. Wszystko nam wychodziło. W drugiej połowie zagraliśmy zdecydowanie słabiej. Trzy bramki straciliśmy po stałych fragmentach (dwa rożne oraz rzut wolny - red.). Potem się otworzyliśmy i straciliśmy kolejną bramkę - powiedział meczu Grzegorz Żytkiewicz, trener olsztyńskiej drużyny.

Grzegorz Żytkiewicz będzie w sobotę sprawował funkcję trenera podczas wyjazdowego meczu rezerw Stomilu Olsztyn z Warmiakiem Łukta. Spotkanie z trzynastą drużyną czwartej ligi rozpocznie się o 14:00.

Decyzją Adama Łopatko do Łukty pojedzie trzech zawodników pierwszej drużyny - Wojciech Dziemidowicz, Bartosz Papka oraz Dawid Szymonowicz.