Artykuł

Dominik Wasiak, fot. Łukasz Kozłowski

Dominik Wasiak, fot. Łukasz Kozłowski

Wasiak: Pierwsza połowa zdecydowania lepsza

26.09.18 00:10   kyn   1  

Stomil Olsztyn wygrał 3:1 z Gryfem Wejherowo i awansował do kolejnej fazy rozgrywek Pucharu Polski. W tym spotkaniu w seniorskim zespole Stomilu zadebiutował Dominik Wasiak (rocznik 2002) i zaliczył asystę przy drugiej bramce Tomasza Zająca.

Jak ocenisz swój debiutancki mecz w barwach Stomilu?
- Pierwsza połowa zdecydowania lepsza, bo dałem asystę Tomkowi Zającowi na 3:0. W drugiej połowie słabiej, cały zespół gorzej wszedł w drugą połowę meczu. Wszedł za mnie Hubert Szramka i też powalczył na boisku. Najważniejsze jest zwycięstwo i awans do kolejnej rundy.

Zagrało większość młodych zawodników i daliście radę pokonać przeciwnika.
- Graliśmy taką jedenastką, która miał coś do udowodnienia dla trenera. My też potrafimy grać w piłkę i możemy grać w I lidze. Pokazaliśmy charakter i to, że możemy mieć więcej minut w I lidze. To zaprocentuje w przyszłości.

Trzeba poczekać jeszcze na rozstrzygnięcia w dalszej fazie Pucharu Polski, ale na kogo byś chciał trafić w kolejnej fazie?
- Najlepiej dojść jak najdalej. Fajnie jednak by było już teraz trafić na kogoś z Ekstraklasy i wygrać z taką drużyną.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Puchar Polski, Gryf Wejehrowo, Dominik Wasiak


Komentarze

  1. 26.09.18 11:06 zjs

    Druga połowa jak zwykle....

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!