Relacja z meczu Wisła Płock - Stomil Olsztyn

Sparing Płock - boisko treningowe Wisły
Łukasiewicza 34, 09-400 Płock
Wisła Płock 4:0 Stomil Olsztyn
0:0
53' (s) Rafał Remisz
63' Bartosz Wiśniewski
65' Marcin Nowacki
75' Łukasz Sekulski
Bramki
Bramki Wisła Płock: (I połowa) Bartłomiej Danowski - Tomasz Grudzień, Łukasz Ganowicz, Marcin Pacan, Łukasz Nadolski – Mateusz Lewandowski, Damian Adamczyk, Arkadiusz Żaglewski, Martin Hloušek – Łukasz Sekulski, Michał Twardowski. (II połowa) Bartłomiej Danowski - Krzysztof Hus, Łukasz Ganowicz, Piotr Karwan, Łukasz Nadolski – Robert Chwastek, Tomasz Bekas, Marcin Nowacki, Martin Hloušek – Daniel Koczon (55 Łukasz Sekulski), Bartosz Wiśniewski.
Stomil Olsztyn: Piotr Skiba (55 Michał Leszczyński) - Janusz Bucholc (65 Paweł Głowacki), Paweł Baranowski (46 Rafał Remisz), Arkadiusz Koprucki (60 Paweł Baranowski), Paweł Głowacki (46 Paweł Alancewicz) - Jakub Kowalski (46 Mateusz Mikulak), Robert Tunkiewicz (46 Bartosz Szaraniec), Daniel Michałowski (65 Robert Tunkiewicz), Michał Renusz (46 Piotr Głowacki) - Łukasz Suchocki (46 Krzysztof Filipek), Bogdan Miłkowski (70 Łukasz Suchocki).
Szczegóły

OKS 1945 Olsztyn przegrał wysoko w sparingu z Wisłą Płock. Podpieczni Zbigniewa Kaczmarka stracili cztery bramki, a sktueczność pod bramką przeciwnika wyniosła zero!

Pierwsza połowa spotkania według obserwatorów tego meczu nie wyglądała źle, jak wskazuje wynik spotkania. - Spotkanie miało dwa oblicza. Wynik chyba jednak jest za duży. W pierwszej połowie nasza gra wyglądała naprawdę solidnie, w drugiej połowie niestety już zagraliśmy zdecydowanie słabiej. Chcemy przygotować do rozgrywek ligowych wszystkich naszych piłkarzy, stąd tak liczne zmiany po 45 minucie meczu - mówił po meczu trener Zbigniew Kaczmarek.

W spotkaniu nie mogła wziąść spora ilość piłkarzy: Erwin Sak (grypa), Eduardo (problemy z mięśniami brzucha), Paweł Łukasik (ścięgno Achillesa), Paweł Sędrowski oraz Radosław Stefanowicz. - W czwartek ogłoszę listę nazwisk piłkarzy która pojedzie na obóz do Gutowa Małego. Chciałbym, żeby do zespołu dołączyło dwóch piłkarzy z zewnątrz - powiedział na koniec rozmowy Kaczmarek.

Piłkarze OKS 1945 Olsztyn na obóz wyjadą w piątek rano. Już w sobotę zagrają kolejny sparing. Tym razem z występującym w Młodej Ekstraklasie - GKS-em Bełchatów.

W środę piłkarze OKS-u 1945 Olsztyn rozegrają kolejne spotkanie sparingowe. Tym razem "biało-niebiescy" zagrają z drugoligową Wisłą Płock.

Mecz rozpocznie się o godzinie 13:00 na boisku treningowym (sztuczna nawierzchnia) płockiego klubu.

W spotkaniu w olsztyńskiej drużynie na pewno nie wystąpią kontuzjowani Paweł Sędrowski oraz Eduardo. Tego drugiego dzisiaj wieczorem powinniśmy poznać wyniki USG, które przeszedł w Warszawie. Od kilku dni Brazylijczyk uskarżał się na ból brzucha. Pod znakiem zapytania stoi także występ Radosława Stefanowicza, który dzisiaj na treningu pojawił się z gorączką.

Do tej pory Wisła rozegrała dwa sparingi - najpierw wygrała z Pogonią Siedlce 2:1, a ostatnio zremisowała z Zawiszą Bydgoszcz 1:1.