Relacja z meczu Wisła Puławy - Stomil Olsztyn

Koniec Stadion Wisła Puławy
Wisła Puławy 1:1 Stomil Olsztyn
0:0
75' Sylwester Patejuk Bramki Rafał Kujawa 79'
ż Sedlewski
kartki Igor Biedrzycki ż
Czarnecki ż
Wiktor Biedrzycki ż
Bramki Wisła Puławy: 12. Nazar Peńkoweć - 39. Sebastian Duda, 13. Michał Budzyński, 3. Klimas Gusočenko, 17. Iwan Łytwyniuk - 9. Sylwester Patejuk (89, 25. Konrad Szczotka), 97. Adrian Popiołek, 20. Arkadiusz Maksymiuk, 18. Piotr Darmochwał (59, 23. Mateusz Olszak), 8. Dawid Pożak (74, 16. Tomasz Sedlewski) - 11. Konrad Nowak
Stomil Olsztyn: 13. Michał Leszczyński - 93. Igor Biedrzycki (60, 3. Marcel Ziemann), 31. Tomasz Wełnicki, 87. Arkadiusz Czarnecki, 4. Jarosław Ratajczak, 23. Patryk Kun, 21. Łukasz Jegliński (78, 10. Krzysztof Szewczyk), 97. Wiktor Biedrzycki, 5. Grzegorz Lech, 14. Tsubasa Nishi - 88. Rafał Kujawa
Szczegóły Sędziował: Marek Opaliński (Legnica).

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 20:38:56

94' Koniec meczu.
91' Trzy minuty do końca.
91' Boisko opuszcza Sylwester Patejuk, w jego miejsce Konrad Szczotka 1413
90' Zatrzymana kontra Wisły przed polem karnym Stomilu, będzie rzut wolny. 1413
89' Wybita piłka po dośrodkowaniu Lecha, będzie powtórka. 1
89' Rzut rożny dla Stomilu 1
81' Żółtą kartką ukarany Sadlewski
80' GOOOOOOL! Szybka odpowiedź Stomilu! 1:1! Rafał Kujawa! 1
78' Boisko opuszcza Łukasz Jegliński, w jego miejsce Krzysztof Szewczyk 1
75' Niestety, tracimy bramkę. Sylwester Patejuk wykańcza składną akcję Wisły, która wymieniła kilka szybkich podań przy dość biernej postawie olsztynian. 1413
74' Boisko opuszcza Dawid Pożak, w jego miejsce Tomasz Sadlewski
72' Rzut rożny dla Stomilu, wybijają gospodarze. Zatrzymana kontra Wisły. 1
69' Olszak w kontrze wypuszcza Nowaka, ale olsztynianie wybijają na rzut rożny. Fatalnie wykonany. 1413
67' Kun faulowany z prawej strony pola karnego, rzut wolny. Strzela sam poszkodowany, jedna broni Peńkoweć. 1
66' Błąd olsztyńskiej obrony, wystawiamy piłkę gospodarzom, ale Patejuk przenosi piłkę ponad bramka 1413
64' Wiktor Biedrzycki próował zaskoczyć bramkarza strzałem z dystansu, uderza jednak niecelnie. 1
60' Boisko opuszcza Igor Biedrzycki, w jego miejsce Marcel Ziemann
59' Boisko opuszcza Piotr Darmochwał, w jego miejsce Mateusz Olszak 1413
54' Kujawa nie strzela! Nazar Peńkoweć broni strzał i dobitkę! Szkoda! 1
54' Rzut karny dla Stomilu! 1
50' Wisła w ataku, dośrodkowanie w pole karne, będzie rzut rożny dla gospodarzy. 1413
45+2' Koniec pierwszej połowy.
45+1' 2 minuty doliczone.
45' Dobrze zapowiadała się kontra Stomilu, jednak zatrzymana faulem na Kunie. 1
44' Pożak uderza z dystansu, ale zbyt słabo i Michał Leszczyński łapie bez problemów 1413
41' Wisła próbuje grać pozycyjnie, jednak jej wszystkie ataki rozbijane są na 25. metrze przez olsztyńską obronę. 1413
35' Wolny dla Stomilu. 20 metr. Lech, Biedrzycki i Kujawa przy piłce... Kujawa ponad bramka. 1
33' Strzał Nowaka w światło bramki, na posterunku Michał Leszczyński 1413
30' Piłka po strzale Patejuka z wolnego wysoko ponad bramką. 1413
29' Żółtą kartką ukarany Arkadiusz Czarnecki, pomimo że faulował Wiktor Biedrzycki, będzie rzut wolny dla Wisły z niebezpiecznej odległości. 1
28' Igor Biedrzycki z 25 metrów wysoko ponad bramką. 1
26' Rzut rożny dla Stomilu, Nazar Peńkoweć nie miał problemu z wyłapaniem dośrodkowania. 1
25' Wiktor Biedrzycki do Ratajczaka, który dograł w pole karne do Kujawy. Niestety, w ostatniej sekundzie wybili obrońcy. 1
22' Pożak ograł stoperów i strzelił lekko w ręce Leszczyńskiego 1413
20' Darmochwał w mur, trafia w Jeglińskiego, który pada w polu karnym. 1413
18' Wolny dla Puław z 18 metrów. Igor Biedrzycki ukarany żółtą kartką po faulu na wychodzącym Nowaku 1
17' Lech w rajdzie prawa stroną i rzut rożny. Ratajczak uderza bardzo wysoko i bardzo niecelnie 1
15' Wisła w ataku pozycyjnym. Darmochwał dogrywał do Nowaka ale ten nie doszedł do piłki w polu karnym 1413
11' Kujawa do Nishiego na lewe skrzydło, japończyk jednak źle dośrodkowuje... 1
9' Ratajczak i Lech w rozegraniu po lewej stronie, ale blokuje ich Pożak. 1
7' Pierwszy strzał w meczu padł na bramkę Peńkoweca. Niestety niecelny. 1
5' Wiktor Biedrzycki, Rafał Kujawa i Grzegorz Lech rozgrywali w środku pola, przesunęłi się pod pole karne gospodarzy, tam jednak nie udało się wykończyć akcji. 1
1' Gramy!
Piłkarze zeszli do szatni, za chwilę rozpoczynamy spotkanie.
Gospodarze: 12. Nazar Peńkoweć - 3. Klimas Gusočenko, 39. Sebastian Duda, 13. Michał Budzyński, 17. Iwan Łytwyniuk - 9. Sylwester Patejuk, 18. Piotr Darmochwał, 20. Arkadiusz Maksymiuk, 97. Adrian Popiołek, - 11. Konrad Nowak, 8. Dawid Pożak
Stomil w Puławach rozpocznie w składzie: 13. Michał Leszczyński - 93. Igor Biedrzycki, 31. Tomasz Wełnicki, 87. Arkadiusz Czarnecki, 4. Jarosław Ratajczak - 23. Patryk Kun, 21. Łukasz Jegliński, 97. Wiktor Biedrzycki, 5. Grzegorz Lech, 14. Tsubasa Nishi - 88. Rafał Kujawa 1