Artykuł

Tak boisko na Dajtkach NIE WYGLĄDA, fot. Paweł Piekutowski

Tak boisko na Dajtkach NIE WYGLĄDA, fot. Paweł Piekutowski

Wtorkowy trening w Ostródzie

09.01.17 19:57   em   3  

Piłkarze Stomilu Olsztyn we wtorek trenować będą w Ostródzie. Boisko przy Szkole Podstawowej nr 18 Olsztynie jest... nieodśnieżone.

Jak informuje Aleksander Chodźko z olsztyńskiego klubu, administrator boiska na olsztyńskich Dajtkach, nie zgadza się na odśnieżenie boiska, ze względu na obawy przed zniszczeniem murawy boiska.

Najprawdopodobniej sobotni sparing z MKS-em Ełk odbędzie się w innym miejscu.

Tagi: Stomil Olsztyn, Dajtki, trening


Komentarze

  1. 10.01.17 14:08 tommy1976

    Panowie parodia....Zajechałem wczoraj zobaczyć trening....Kilku grało w dziada, na kawałku o powierzchni 15/20m, reszta PRÓBOWAŁA odśnieżyć boisko..Dramat. A dzisiaj czytam że szkoła nie wyraziła zgody na odśnieżanie!!! To są tak kuriozalne sytuacje, że aż komentować się odechciewa...Może trzeba się skrzyknąć i tak jak kiedyś przed meczem z ŁKS, odśnieżyć to boisko żeby chłopaki mieli gdzie trenować, bo inaczej z przygotowaniami do rundy będziemy czekać do marca....

  2. 10.01.17 08:38 krzyżak

    Tak będzie zawsze dopóki Stomil nie będzie miał własnego boiska, czyli faktycznie będzie nim zarządzał. Teraz, i od zawsze, jesteśmy uzależnieni od kaprysów pojedynczych osób.

  3. 09.01.17 20:13 Wielki Stomil

    kurwaaa debil to jest po prostu paranoja z tymi bioskami w tym miescie kurwa zwolnic dziada!!!!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!