Piłkarze i kibice Stomilu Olsztyn mieli wiele powodów do radości po meczu, fot. Łukasz Kozłowski

Olsztyn - stadion Stomilu, 13 sierpnia 2011 r., godz. 18:00

Wygraliśmy 3:2 ze Stalą Stalowa Wola

13.08.11 20:00   em   16

Piłkarze Stomilu Olsztyn wygrali 3:2 ze Stalą Stalowa Wola. Trzy asysty w meczu zaliczył Łukasz Suchocki. Bramkę na 3:2 w drugiej połowie strzelił Dominik Kun.

Piłkarze Stomilu kolejny raz zafundowali swoim fanom nerwową końcówkę. Ostatecznie nasi piłkarze wygrali 3:2 i udowodnili, że zwycięstwo w Pruszkowie nie było przypadkowe. Łukasz Suchocki popisał się trzema asystami w meczu.

Pierwsza połowa idealnie ułużyła się dla zawodników z Olsztyna. Szybko strzelone dwie bramki wydawałoby się, że ustawią spotkanie do końca. Nic bardziej mylnego. Stal Stalowa Wola była wstanie doprowadzić do remisu. Ale po kolei...