Suwałki - 17 kwietnia 2009r. godz. 17:00
Wielbark - 19 kwietnia 20009r. godz. 16:00

Wygrana w Suwałkach!!!

16.04.09 13:27   em   8

OKS na fali! Piąte kolejne zwycięstwo!

W piątkowe popołudnie OKS 1945 Olsztyn wygrał w Suwałkach z tamtejszymi Wigrami 2:1. Gospodarze zdobyli gola w 31. minucie po samobójczym trafieniu Sebastiana Spychały. Obydwie bramki w końcówce spotkania strzelił kapitan naszego zespołu - Grzegorz Lech.

W 31. minucie z miejsc poderwali się kibice Wigier. Dobrą akcję przeprowadził Jakub Kowalski, podał do Kamila Lauryna, który uderzył na bramkę Zbigniewa Małkowskiego, piłka po jego strzale odbiła się od nogi Sebastiana Spychała i wpadła do siatki obok zdezorientowanego golkipera OKS-u.

W 87. minucie nastąpił przełom - po dośrodkowaniu z prawej strony Grzegorz Lech głową skierował piłkę do siatki.  W drugiej minucie doliczonego czasu gry ten sam zawodnik uderzeniem głową zdobył zwycięską bramkę, zapewniając w ten sposób olsztynianom niezwykle cenne trzy punkty.

OKS II Stomilowcy Olsztyn przegrali na wyjeździe 0:1 z Omulwią Wiebark.