Relacja z meczu Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn

godz. 17:00

Kresowa 1, 41-200 Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec 1:1 Stomil Olsztyn
0:0
90' (k) Sebastian Dudek Bramki Grzegorz Lech 69'
ż Sebastian Dudek kartki Jarosław Ratajczak ż
Rafał Kujawa ż
Piotr Skiba ż
Bramki Zagłębie Sosnowiec: 92. Jakub Szumski - 7. Marcin Sierczyński (72, 8. Robert Bartczak), 4. Kamil Wiktorski, 93. Łukasz Bogusławski, 22. Žarko Udovičić - 11. Konrad Michalak (78, 16. Dawid Ryndak), 29. Łukasz Matusiak, 17. Sebastian Dudek, 6. Tomasz Nowak (63, 9. Michał Fidziukiewicz), 19. Martin Pribula - 89. Wojciech Łuczak
Stomil Olsztyn: 82. Piotr Skiba - 2. Wojciech Dziemidowicz, 6. Piotr Klepczarek, 31. Tomasz Wełnicki, 4. Jarosław Ratajczak - 10. Krzysztof Szewczyk (84, 16. Jakub Piotrowski), 7. Paweł Głowacki, 5. Grzegorz Lech (86, 15. Paweł Wojowski), 21. Łukasz Jegliński, 23. Patryk Kun - 88. Rafał Kujawa (90, 22. Tomasz Zahorski).
Szczegóły sędziował: Łukasz Szczech (Kobyłka).
widzów: 2547.

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 12:26:52

95' Koniec meczu.
92' Zahorski wchodzi za Kujawę. 1
91' 1:1. Niestety... 1667
90' Rzut karny dla Zagłębia Sosnowiec. 1667
89' Na boisku pojawili się Paweł Wojowski oraz Jakub Piotrowski. Z boiska zeszli Grzegorz Lech oraz Krzysztof Szewczyk.
87' Żółtą kartką ukarany Piotr Skiba za grą na czas. 1
82' Skiba ratuje zespół od utraty bramki! Uff. 1
81' Ryndak zastąpił Michalaka. 1667
78' Żółtą kartką ukarany Sebastian Dudek. 1667
73' Bartczak wchodzi za Sierczyńskiego. 1667
71' Grzegorz Lech zamknął dośrodkowanie Jarosława Ratajczaka. 1
70' GOOOOOOOOOL! Na 1:0 strzelił Grzeogrz Lech! 1
66' Zagłębie stworzyło groźną akcję, ale sytuację uratował Grzegorz Lech. 1667
65' Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy. Fidziukiewicz wchodzi za Łuczaka. 1667
63' Niecelny strzał Lecha po podaniu Kuna. 1
62' Stomil cały czas dzielnie się broni i liczy na szybką kontrę. 1667
57' Po pierwszych 10 minutach drugiej połowy nadal 0:0. Gospodarze mieli dwie sytuacje, ale w bramce stoi Piotr Skiba! Bramkę dla Stomilu mógł strzelić Szewczyk, ale oddał na początku II połowy słaby strzał głową.
46' Początek II połowy. 1667
46' Koniec pierwszej połowy.
43' Kun z rzutu wolnego, ale Zagłębie nie daje się zaskoczyć. 1
40' Kolejna niegroźna sytuacja po rzucie rożnym wykonywanym przez Stomil. 1
35' 6:3 w rożnych dla Zagłębia Sosnowiec.
32' Niecelny strzał z rzutu wolnego. 1
29' Kiks Krzysztofa Szewczyka, ale na szczęście gospodarze nie stworzyli groźnej akcji. 1667
25' Tomasz Wełnicki wybił piłkę z pustej bramki! 1667
25' Groźna sytuacja Stomilu Olsztyn. Lech powinien strzelać, ale podawał do Kuna. 1
22' Sandecja Nowy Sącz prowadzi w tym momencie (2 połowa) 3:0 z Pogonią Siedlce.
21' Spotkanie jest w wyrównane, delikatną przewagę mają gospodarze.
16' Żółtą kartką ukarany Rafał Kujawa za faul w środku boiska. Przerwał akcję Zagłębia Sosnowiec. 1
15' Jarosław Ratajczak nie zagra na wyjeździe w meczu z GKS-em Katowice. 1
14' Żółta kartka dla Jarosława Ratajczaka. 1
10' Groźny atak Zaglębia, ale Skiba ratuje zespół od utraty bramki. 1667
9' Stomil miał już trzy rzuty rożne, ale nie ma z tego żadnego zagrożenia. 1
8' I kolejny rzut rożny, ale nadal jest 0:0. 1
7' I rzut rożny dla Stomilu, ale także nie udało się stworzyć ze stałego fragmentu groźnej sytuacji bramkowej. 1
6' Niecelny strzał Rafała Kujawy. 1
4' Rzut rożny dla Zagłębia Sosnowiec, ale na szczęście nic z tego nie wyszło. 1667
1' Zaczęli! 1
Piłkarze już na środku boiska. Stomil dzisiaj w strojach wyjazdowych - granatowych.
Stomil już w szatni. Do meczu ok. 10 minut.
Kibice Stomilu Olsztyn wchodzą na sektor. Nasi piłkarze od początku mogą liczyć na gorący doping.
Wczoraj Górnik Zabrze wygrał 1:0 z GKS-em Tychy, a Sandecja Nowy Sącz prowadzi właśnie 1:0 z Pogonią Siedlce.
W Olsztynie został chory Macel Ziemann oraz kontuzjowany Michał Leszczyński.
W Sosnowcu bardzo ładna pogoda. Ok 15 stopni ciepła. Słońce.
W Olsztynie został David Moli, który jeszcze nie jest gotowy do I-ligowej rywalizacji.
Karol Żwir nie znalazł się w osiemnastce meczowej. Spotkanie ogląda jako... drugi masażysta.
Skład Zagłębia Sosnowiec: Szumski - Sierczyński, Wiktorski, Bogusławski, Udovicic, Michalak, Matusiak, Dudek, Nowak, Pribula, Łuczak.
Na ławce rezerwowych: Adrian Serowiec - Igor Biedrzycki, Wiktor Biedrzycki, Tomasz Zahorski, Paweł Wojowski, Tsubasa Nishi, Jakub Piotrowski.
Skład Stomilu: Piotr Skiba - Wojciech Dziemidowicz, Piotr Klepczarek, Tomasz Wełnicki, Jarosław Ratajczak - Krzysztof Szewczyk, Paweł Głowacki, Łukasz Jegliński, Grzegorz Lech, Patryk Kun - Rafał Kujawa.
Witamy. Zaczynamy naszą pierwszą ligową relację w 2017 roku.