Artykuł

Piotr Zajączkowski, fot. Łukasz Kozłowski

Piotr Zajączkowski, fot. Łukasz Kozłowski

Zajączkowski: Wynik schodzi na dalszy plan

26.01.19 18:29   paju   3  

Stomil Olsztyn zremisował 2:2 sparingowego spotkanie ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Po meczu wypowiedział się trener olsztyńskiego zespołu Piotr Zajączkowski.

– Generalnie wynik schodzi na dalszy plan. Są pozytywy gry kontrolnej ze Świtem, bo kilku zawodników z grup juniorskich potwierdziło przydatność do szerokiej kadry pierwszego zespołu. Z tego się bardzo cieszymy. Ci piłkarze mogą w niedalekiej przyszłości stanowić o sile Stomilu, a przypomnę, że są to chłopacy z rocznika 2001 mające dobre wyszkolenie techniczne oraz niezłe warunki fizyczne. Jeżeli chodzi o zawodników testowanych to do dalszej pracy w następnym tygodniu pozostawimy trzech piłkarzy, a dwóm podziękujemy. Szukamy głównie środkowych obrońców, a ci, którzy zagrali dziś nie potwierdzili swoich umiejętności i przydatności.

Fortuna

Tagi: Stomil Olsztyn, Piotr Zajączkowski, Świt Nowy Dwór Mazowiecki, wypowiedź, sparing


Komentarze

  1. 27.01.19 17:53 zjs

    Piotrek szykuje kadrę na IV ligę. Kasa do 31 stycznia będzie?

  2. 26.01.19 20:04 Wielki Stomil

    sciagaja jakis japonczykow ukraincow a wychowakow wyganiaja

  3. 26.01.19 18:40 barakuda

    Do szerokiej kadry...dobry zart.jakiej kadry?

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!