95' Koniec meczu.
92' Żółtą kartką ukarany Jonathan de Amo 1497
91' Wiktor Biedrzycki z główki, bez problemu broni bramkarz Miedzi. 1
91' Cztery minuty do końca.
89' ...piłka w rękach bramkarza. 1497

Artykuł

Zapis konferencji prasowej po meczu Stomil - Miedź, fot. Paweł Piekutowski

Zapis konferencji prasowej po meczu Stomil - Miedź, fot. Paweł Piekutowski

Zapis konferencji prasowej po meczu Stomil - Miedź

10.09.16 23:31   kru   3  

Po meczu Stomil Olsztyn 0:1 Miedź Legnica odbyła się konferencja prasowa z udziałem obydwu trenerów.

Ryszard Tarasiewicz, trener Miedzi Legnica:
- W pierwszej kolejności gratulacje dla moich zawodników za zwycięstwo. Każdy mecz na wyjeździe jest trudny. Dzisiaj graliśmy z zespołem, który od dłuższego czasu nie przegrywa u siebie. Udało się nam wygrać. Mieliśmy dużo problemów w ostatnich 25 minutach. W pierwszej połowie uratowała nas poprzeczka, natomiast w drugiej słupek po uderzeniach z głowy. Uważam, że nasza organizacja gry była dobra, a momentami bardzo dobra. Jestem bardzo zadowolony z wyniku.

Adam Łopatko, trener Stomilu Olsztyn:
- Składam gratulacje na ręce trenera Tarasiewicza. Bramka na pewno ustawiła spotkanie. Gol po ewidentnym błędzie taktycznym w ustawieniu zespołu. Dziś nam zabrakło asekuracji. Zespół na pewno z pasją, entuzjazmem próbował odrobić ten wynik; były ku temu sytuacje. Myślę, że czas pracuje na naszą korzyść. Jest to dość młody zespół i kilku zawodników zbiera tutaj doświadczenie. Uważam, że z przebiegu gry punkt byłby uczciwy. Miedź to jest zespół z troszkę innej półki niż my, aczkolwiek wolę się nie usprawiedliwiać, bowiem mamy swoje problemy, które są zupełnie innej natury niż powinniśmy mieć. Pozytywy i wnioski należy wyciągać i dalej pracować, bo nie wszystko się wygra. Porażka na pewno boli, ale trzeba ją przyjąć z godnością.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Miedź Legnica, konferencja prasowa, I liga, Adam Łopatko, Ryszard Tarasiewicz


Komentarze

  1. 12.09.16 10:11 crispy

    Mam nadzieję, że w następnym meczu trener wystawi również w pierwszym składzie Andrzeja Biedrzyckiego (za Ratajczaka oczywiście, bo ,,słaby'' Ziemann już ławę grzeje w tym układzie), co to byłaby za radość dla rodziny : ojciec z synami w I lidze polskiej mecz rozgrywa ! Wydarzenie na sportowego newsa murowane ! Nawet w razie kolejnej porażki.

  2. 11.09.16 13:10 SzEFoo

    Tak się zastanawiam czy jest w tej lidze jakiś zespół z tej samej półki co my bo w co drugiej konferencji jest przytaczany te samo stwierdzenie. Przecież ta Miedź nie grała nic specjalnego... a nazwiska typu Gargula to melodia przeszłości.

  3. 11.09.16 09:34 THE CORE

    Pnie Łopatko, zajmij się Pan polityką bo masz predyspozycje. Taka długa wypowiedź a zero treści. Trzeba to docenić.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!