95' Koniec meczu.
92' Żółtą kartką ukarany Jonathan de Amo 1497
91' Wiktor Biedrzycki z główki, bez problemu broni bramkarz Miedzi. 1
91' Cztery minuty do końca.
89' ...piłka w rękach bramkarza. 1497

Artykuł

Zapis konferencji prasowej po meczu Stomil - Miedź, fot. Paweł Piekutowski

Zapis konferencji prasowej po meczu Stomil - Miedź, fot. Paweł Piekutowski

Zapis konferencji prasowej po meczu Stomil - Miedź

10.09.16 23:31   kru   3  

Po meczu Stomil Olsztyn 0:1 Miedź Legnica odbyła się konferencja prasowa z udziałem obydwu trenerów.

Ryszard Tarasiewicz, trener Miedzi Legnica:
- W pierwszej kolejności gratulacje dla moich zawodników za zwycięstwo. Każdy mecz na wyjeździe jest trudny. Dzisiaj graliśmy z zespołem, który od dłuższego czasu nie przegrywa u siebie. Udało się nam wygrać. Mieliśmy dużo problemów w ostatnich 25 minutach. W pierwszej połowie uratowała nas poprzeczka, natomiast w drugiej słupek po uderzeniach z głowy. Uważam, że nasza organizacja gry była dobra, a momentami bardzo dobra. Jestem bardzo zadowolony z wyniku.

Adam Łopatko, trener Stomilu Olsztyn:
- Składam gratulacje na ręce trenera Tarasiewicza. Bramka na pewno ustawiła spotkanie. Gol po ewidentnym błędzie taktycznym w ustawieniu zespołu. Dziś nam zabrakło asekuracji. Zespół na pewno z pasją, entuzjazmem próbował odrobić ten wynik; były ku temu sytuacje. Myślę, że czas pracuje na naszą korzyść. Jest to dość młody zespół i kilku zawodników zbiera tutaj doświadczenie. Uważam, że z przebiegu gry punkt byłby uczciwy. Miedź to jest zespół z troszkę innej półki niż my, aczkolwiek wolę się nie usprawiedliwiać, bowiem mamy swoje problemy, które są zupełnie innej natury niż powinniśmy mieć. Pozytywy i wnioski należy wyciągać i dalej pracować, bo nie wszystko się wygra. Porażka na pewno boli, ale trzeba ją przyjąć z godnością.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Miedź Legnica, konferencja prasowa, I liga, Adam Łopatko, Ryszard Tarasiewicz


Komentarze

  1. 12.09.16 10:11 crispy

    Mam nadzieję, że w następnym meczu trener wystawi również w pierwszym składzie Andrzeja Biedrzyckiego (za Ratajczaka oczywiście, bo ,,słaby'' Ziemann już ławę grzeje w tym układzie), co to byłaby za radość dla rodziny : ojciec z synami w I lidze polskiej mecz rozgrywa ! Wydarzenie na sportowego newsa murowane ! Nawet w razie kolejnej porażki.

  2. 11.09.16 13:10 SzEFoo

    Tak się zastanawiam czy jest w tej lidze jakiś zespół z tej samej półki co my bo w co drugiej konferencji jest przytaczany te samo stwierdzenie. Przecież ta Miedź nie grała nic specjalnego... a nazwiska typu Gargula to melodia przeszłości.

  3. 11.09.16 09:34 THE CORE

    Pnie Łopatko, zajmij się Pan polityką bo masz predyspozycje. Taka długa wypowiedź a zero treści. Trzeba to docenić.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!