Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. kibice.stomil.olsztyn.pl

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. kibice.stomil.olsztyn.pl

Zawieszamy drukowanie Zin Stadion

20.06.18 21:38   em   4  

Redakcja Zin Stadion informuje, że wstrzymuje do odwołania drukowanie papierowej wersji kibicowskiej gazetki Zin Stadion.

Powód? Małe zainteresowanie kibiców do współtworzenia kibicowskiego pisemka. Ostatecznie nie zamykamy się na tworzenie gazetki "Zin Stadion" mając nadzieję, że odezwą się fani Stomilu, którzy będą chcieli uczestniczyć w produkcji gazetki, która pierwszy raz ukazała się w 1996 roku.

Wszystko wskazuje na to, że w okresie letnim powstanie strona internetowa "Zin Stadion", która zastąpi papierową wersję gazetki.

Z kibicowskim pozdrowieniem,

redakcja Zin Stadion

Tagi: Zin Stadion


Komentarze

 1. 21.06.18 11:23 Emilozo

  Wiadomo, że papier, to papier. Długo nosiłem się z takim rozwiązaniem i czasami robiliśmy to na siłę. Dlatego napisałem, że zawieszamy, bo może ktoś znajdzie się chętny do jej wydawania? W ostatnim czasie narzuciliśmy wysoką poprzeczkę, bo gazetka była kolorowa i miała 16 stron. Teksty muszą być napisane na konkretną ilość znaków i muszą powstać w określonym czasie. Ktoś to musi wszystko złożyć w programie graficznym. Zresztą jak było robione w wordzie, to było tak samo. Co do strony to macie rację, że lepiej odświeżyć kibice.stomil.olsztyn.pl niż robić kolejną.

 2. 21.06.18 09:56 A.

  Smutna wiadomość. Temat ciągle powraca. Papier to jednak papier... kawal historii. Mam w swoich zbiorach praktycznie wszystkie wydania. Ileż to wspomnień..., a czas leci jak szalony. Młodsze pokolenie być może tego nie zrozumie, bo dziś takie wartości wymierają. Liczy się "życie fast". Odnośnie www: strony kibice.stomil.olsztyn.pl Przydałaby się tam porządna aktualizacja (plus systematyczność!). Bądź co bądź to bardzo ważna wizytówka kibiców Stomilu w sieci.

 3. 21.06.18 08:45 kru

  Podzielam zdanie Kota. Trochę w tym aspekcie mamy też znak czasu: ludzie są zabiegani, mają coraz mniej czasu i... chęci do jakiegoś działania poza pracą zawodową/nauką. Jednak dziwię się, że ma powstać kolejna strona, jak tego typu relacje/informacje/zdjęcia spokojnie można by było zamieścić na kibice.stomil.olsztyn.pl - nie wiem, czy jest sens rozdrabniania się

 4. 20.06.18 22:27 Kot

  Papier to papier, zin przetrwał 22 lata, a strona go nie zastąpi. Nie wydaje mi się, by znalazło się więcej chętnych do pisania na stronie niż do gazetki.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!