Relacja z meczu Zawisza Bydgoszcz - Stomil Olsztyn

Gdańska 163, 85-915 Bydgoszcz
Zawisza Bydgoszcz 3:0 Stomil Olsztyn
1:0
44' Szymon Lewicki
61' Sylwester Patejuk
81' Szymon Lewicki
Bramki
kartki Janusz Bucholc ż
Bramki Zawisza Bydgoszcz: 1. Łukasz Sapela - 4. Krzysztof Nykiel, 2. Piotr Stawarczyk, 27. Tomasz Wełnicki, 19. Blažo Igumanović - 13. Sylwester Patejuk, 21. Maciej Kona (90, 5. Michał Cywiński), 14. Kamil Drygas, 10. Mica, 23. Jakub Łukowski (76, 7. Jakub Smektała) - 20. Szymon Lewicki (86, 17. Arkadiusz Gajewski).
Stomil Olsztyn: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 87. Arkadiusz Czarnecki, 3. Rafał Remisz, 4. Jarosław Ratajczak (46, 8. Piotr Głowacki) - 9. Łukasz Suchocki, 7. Paweł Głowacki, 16. Dawid Szymonowicz, 22. Tsubasa Nishi (64, 10. Irakli Meschia), 12. Michał Trzeciakiewicz - 88. Rafał Kujawa (76, 28. Tomasz Chałas).
Szczegóły sędziował: Piotr Lasyk (Bytom).

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 02:43:46

90' Koniec meczu.
90' Cywiński za Konę. 796
86' Gajewski za Lewickiego. 796
81' GOOL - Szymon Lewicki. Smektała do Lewickiego, a ten pokonuje Skibę. 3:0. 796
76' Smektała za Łukowskiego. 796
76' Chałas za Kujawę. 1
75' Remisz trafiony piłką w głowę z bliskiej odległości przez Drygasa, obrońca "biało-niebieskich" trzyma się za głowę. 1
71' Ależ teraz była okazja! Piotr Głowacki z sześciu metrów nie trafia do bramki głową. 1
67' Meschia do Kujawy, ten znajduje się w sytuacji sam na sam, ale strzela fatalnie, bardzo fatalnie. 1
64' Meschia wszedł za Nishiego. 1
62' GOL - Sylwester Patejuk! Gospodarze strzelają drugiego gola, niepilnowany w polu karnym był Patejuk, który strzałem z woleja pokonał Skibę. 796
52' Żółtą kartką ukarany Bucholc za faul na Konie. 1
51' Teraz bardzo dobrze broni Skiba. Najpierw strzał z rzutu wolnego Igumanovicia, a później dobitkę z około 11 metrów Łukowskiego.
50' Bydgoscy "Janusze" co jakiś czas krzyczą - "WKS, WKS, WKS".
46' Piotr Głowacki wszedł w miejsce Ratajczaka.
46' 19:02 - początek drugiej połowy. Liczymy na lepszą grę "biało-niebieskich".
45' Koniec pierwszej połowy.
44' Gol - Szymon Lewicki. Napastnik gospodarzy zdobywa bramkę strzałem głową z około sześciu metrów. 796
28' Świetnie broni Skiba strzał Stawarczyka. 796
23' Za nami 23 minuty gry, na razie wynik bezbramkowy. Żadna z drużyn bez klarownej sytuacji.