Relacja z meczu Zawisza Bydgoszcz - Stomil Olsztyn

45' Jakub Poznański
(s) Janusz Bucholc
Jakub Bojas
Bramki Bogdan Miłkowski 30'
Bramki Zawisza Bydgoszcz: (I połowa) Andrzej Witan - Cezary Stefańczyk, Marcin Łukaszewski, Jakub Poznański, Radosław Kanik - Paweł Kanik, Tomasz Szczepan, Rafał Piętka, Szymon Maziarz - Wojciech Okińczyc, Krzysztof Szal. (II połowa) Łukasz Zapała - Marcin Rogalski, Maciej Dąbrowski, Paweł Ettinger, Damian Cuper - Łukasz Wenerski, Grzegorz Brzeziński, Adam Szal, Paweł Tabaczyński - Jacek Magdziński, Jakub Bojas.
Stomil Olsztyn: Daniel Iwanowski (31 Piotr Skiba, 61 Kamil Ryłka) - Janusz Bucholc (46 Paweł Podhorodecki), Paweł Sędrowski (67 Janusz Bucholc), Arkadiusz Koprucki (67 Łukasz Frączek), Łukasz Frączek (46 Michał Gutkowski) - Paweł Głowacki, Robert Tunkiewicz (46 Artur Łazar), Daniel Michałowski (46 Paweł Pituła), Piotr Głowacki (46 Radosław Stefanowicz) - Bogdan Miłkowski (46 Piotr Karłowicz), Łukasz Suchocki (67 Bogdan Miłkowski).
Szczegóły Sędzia:
Widzów:

Piłkarze trzecioligowego OKS-u 1945 Olsztyn przegrali w spotkaniu sparingowym z drugoligowym Zawiszą Bydgoszcz 1:3 (1:1). Jedyną bramkę dla "biało-niebieskich" zdobył Bogdan Miłkowski po zagraniu od Łukasza Suchockiego. Dla gości trafili Jakub Poznański, Janusz Bucholc (gol samobójczy) oraz Jakub Bojas.

W olsztyńskim zespole testowani byli: Piotr Skiba, Łukasz Frączek, Michał Gutkowski, Artur Łazar oraz Paweł Pituła.