Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki

Zespół roboczy ds. Stomil Olsztyn SA

05.02.15 10:17   em   16  

Powstała grupa robocza, która oceni możliwości powstania sportowej spółki akcyjnej z udziałem gminy Olsztyn. Grupa ma opracować wnioski do 5 marca.

W skład zespołu wchodzą:

 • Jarosław Słoma (I zastępca prezydenta Olsztyna - przewodniczący zespołu) 
 • Marcin Kuchciński (radny, przewodniczący Komisji Sportu i Rekreacji)
 • Alicja Patalon (dyrektor Biura Sportu i Rekreacji Urzędu Miasta Olsztyna)
 • Jerzy Litwiński (dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie) 
 • Jakub Zięty (dyrektor Wydziału Prawnego Urzędu Miasta Olsztyna) 
 • Wiesław Pancer (prezes Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Olsztynie) 
 • Antoni Kujawa (radca prawny w Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Olsztynie) 
 • Trzy osoby wskazane przez OKS Stomil Olsztyn, w tym jedna jako zastępca przewodniczącego zespołu

Klub trzy osoby ostatecznie ma wytypować w piątek. W składzie prawdopodobnie znajdzie się prezes Stomilu Robert Kiłdanowicz.

Tagi: Stomil Olsztyn, Stomil Olsztyn SA, Piotr Grzymowicz


Komentarze

 1. 06.02.15 17:39 K2

  Z całym szacunkiem ericforman, ale to znaczy, że jeszcze mało znasz życie, które w 99% jest odcieniami szarości. Nic nie jest czarne albo białe, ale tego dowiesz się z czasem. A Kiłdanowicz, póki co, daje radę. Ty, jak mniemam, poradziłbyś sobie lepiej w tym czasie i w takich okolicznościach. Powodzenia życzę. Szczerze.

 2. 06.02.15 14:11 ericforman

  Może jestem prostakiem i kilku rzeczy nie wiem ale co wy tak obstajecie z tym Kiłdanowiczem? To jest wg was prezes marzeń ?? dla mnie jest coś czarne albo białe.

 3. 06.02.15 02:12 icekid

  Pieniądze na sport z budżetu są rozdysponowywane błyskawicznie a Stomil zbywa się błędami w formularzach, spotkaniami w ratuszu bez żadnych znaczących czynów. Czas ucieka i a splot ostatnich wydarzeń jasno dał mi do zrozumienia, że to tylko kolejna gra na czas z bardzo dokładnie zaplanowaną strategią rozkładu olszyńskiej piłki. Panie prezesie powodzenia w rozmowach. Mieliśmy wielkie szczęście, że trafił się, ktoś tak zdeterminowany kto ściągnął do Olsztyna jednego z najbardziej utytułowanych trenerów w kraju (w historii klubu najbardziej utytułowanego). Wszystko zaczynało wyglądać jak w klubie piłkarskim mimo braku stadionu i bazy treningowej. Determinacja zaczęła przypominać tą jak kiedyś piłkarzy gdy awansowali do ekstraklasy ale bańka mydlana pękła i rozbiła się o kant czterech liter. Wciąż wierzę, że sponsor jednak zdecyduje się jednak zainwestować a my na wiosnę jeszcze nie raz będziemy cieszyć się ze zwycięstw.

 4. 05.02.15 18:08 henio

  KRÓLIK MUSI ODEJŚĆ! DLA DOBRA STOMILU!

 5. 05.02.15 14:54 czerkasow

  Szczerze pisząc - czas nas nagli, ale niestety trzeba to zrobić z głową, żeby za kilka miesięcy nie wyszła kicha ... KRÓLIKOWSKI MUSI ODEJŚĆ!!!

 6. 05.02.15 12:30 tommy1976

  ratusz oceni możliwość powstania spółki akcyjnej.....tu nie trzeba się długo zastanawiać i zamulać, tylko spotkać z prezesem i inwestorem, kto jakie ma oczekiwania, kto ile chce wyłożyć, i działać....czas goni i zamiast skupiać się na walce o ex, i próbować się samofinansować za kasę z C+, jesteśmy w coraz ciemniejszej czarnej d....

 7. 05.02.15 11:08 Emilozo

  Klub trzy osoby ostatecznie ma wytypować w piątek. W składzie na pewno znajdzie się prezes Stomilu Robert Kiłdanowicz.

 8. 05.02.15 10:51 grzegorz

  TYLKO NIE KRÓLIKOWSKI! ON JEST SPALONY!

 9. 05.02.15 10:36 SzEFoo

  Zapewne bedzie znowu odkladanie terminow...

 10. 05.02.15 10:25 Stomilek

  Jak wybiorą Królikowskiego to idziemy pod klub! Dość tej farsy! Prezes nawet o Króliku nie myśl! ! !!

 11. 05.02.15 10:25 krzyżak

  To może jeszcze do 7 sierpnia dadzą sobie czas? Liga w marcu startuje a oni chcą cały miesiąc udawać, że coś robią. Do roboty darmozjady ratuszowe!!!

 12. 05.02.15 10:14 Kot

  Radca wziął kolejną fuche. Obawiam się, że będzie jak piszecie. W każdym razie niedługo się wyjaśni.

 13. 05.02.15 10:14 RafalOKS

  NIE ODPUSZCZAMY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JEDZIEMY( S)woje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Widzicie w jednosci (S)ila i ,, garniturowe '' pizdy miekkna .......

 14. 05.02.15 10:13 Secoh

  Wiadomo, jest to delikatny temat, martwi mnie jednak trochę ta data. Wnioski do 5 marca podczas gdy liga rusza 7 marca. A jak wiadomo od wniosków do realizacji jeszcze trochę wody upłynie.... Ciężko mi sobie wyobrazić w tej chwili (posiadając te informacje jakie są) co z klubem, piłkarzami przez ten cały okres? ;/

 15. 05.02.15 10:02 Jan Tomasz

  W skład zespołu ze strony Stomilu pewnie wejdzie zajączek. To juz będzie policzek i naplucie w twarz dla nas.

 16. 05.02.15 09:49 F.R.T.

  no i miasto mówi pokaż karty... a jak tam teczka pusta i pass, to TACZKA !!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!