98' Koniec meczu.
96' Druga żółta, czerwona kartka dla zawodnika gospodarzy. 1496
92' Michał Leszczyński broni groźny strzał Świerczoka. 1496
91' Siedem minut do końca spotkania
90' Żółtą kartką ukarany Remigiusz Szywacz 1496

Artykuł

Marcel Ziemann, fot. Paweł Piekutowski

Marcel Ziemann, fot. Paweł Piekutowski

Ziemann: Nie wiem czemu tracimy bramki na początku meczów

23.04.17 00:25   kyn   0  

Kolejnym naszym rozmówcą po meczu GKS Tychy - Stomil Olsztyn był Marcel Ziemann.

Dzisiaj bardzo ciężkie spotkanie. Może nie chodzi, z całym szacunkiem rzecz jasna, o przeciwnika, ale o wasze mentalne podejście i o to co się wczoraj wydarzyło. Daliście jednak radę...
- Na pewno siedziało to jeszcze w naszych głowach i chcąc nie chcąc każdy o tym myślał. Myślę, że byliśmy już lepiej nastawieni, niż tydzień temu, w meczu ze Stalą Mielec. Przyzwyczailiśmy się trochę do sytuacji, ale... cieszymy się bardzo, że udało się wywieźć remis. Będziemy starać się jak najszybciej uzbierać te punkty, aby zapewnić utrzymanie w lidze.

Co się stało, że w pierwszej połowie nie zachowaliście koncentracji od początku i w drugiej połowie też wyszliście zdekoncentrowani. Chwała wam za to, że po tych straconych bramkach podnieśliście się.
- Chyba klasykiem można nazwać to, że tracimy bramki w początkowych minutach meczu. Nie mam na to wytłumaczenia, że dlaczego tak je tracimy. W drugich połowach zazwyczaj lepiej wchodziliśmy w mecz, a tu bramka. Nie wiem czy do indywidualne błędy czy to moment dekoncentracji. Dzięki Bogu udało nam się podnieść.

Przed wami spotkanie z serii tych trudnych, z przeciwnikami, którzy walczą o utrzymanie. Trzeba wygrać z Siedlcami w Olsztynie.
- Potrzebujemy punktów i mamy jeszcze porachunki z pierwszego meczu z Siedlec, gdzie przegraliśmy. Musimy wygrać, gdzie będzie to bardzo trudne. Nie możemy wchodzić w mecz mówiąc, że... zagramy u siebie o remis. To byłby absurd! 

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, GKS Tychy


Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!