Artykuł

Zmarł Jerzy Masztaler

Zmarł Jerzy Masztaler

15.08.11 19:26   mmks   1  

W sobotę w wieku 64 lat zmarł trener Jerzy Masztaler - donosi 90minut.pl.

Jerzy Masztaler urodził się 27 listopada 1946 r. w Ostródzie. Był absolwentem wrocławskiej WSWF. Jako piłkarz występował na pozycji pomocnika w Warmii Olsztyn i Odrze Wrocław.

W swej pracy trenerskiej najdłużej był związany ze Stomilem, który prowadził kilkakrotnie (m.in. w 1996 r. w ekstraklasie), oraz klubami z Mazowsza (m.in. AZS AWF Warszawa, Świt, Dolcan, Okęcie, Petrochemia, MKS Mława). Był także szkoleniowcem w Finlandii i Wietnamie. W RoPS prowadził zespół w Pucharze UEFA.

Ostatnimi klubami, w których pracował, były KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (2005) i Świt Nowy Dwór Mazowiecki (2006-2007).

Jego młodszy brat Bohdan był reprezentantem Polski na mistrzostwach świata w Argentynie w 1978 r. i piłkarzem ekstraklasy w barwach Gwardii Warszawa, Odry Opole i ŁKS-u.

Tagi: -


Komentarze

  1. 15.08.11 20:11 ZimnySPW

    [*] dziękujemy !

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!