Artykuł

Karol Żwir, fot. Artur Szczepański

Karol Żwir, fot. Artur Szczepański

Żwir i Dziemidowicz powołani do kadry U-19

29.07.13 12:42   em   8  

Karol Żwir oraz Wojciech Dziemidowicz otrzymali powołanie na dwumecz z reprezentacją Gruzji.

Tagi: Stomil Olsztyn, Karol Żwir, Wojciech Dziemidowicz, Polska U-19, Gruzja


Komentarze

 1. 01.08.13 12:48 tommy1976

  potwierdza się wszystko co napisałem.... http://biznes.onet.pl/legia-warszawa-wygrywaja-dzieki-playstation,18493,5567458,3219548,194,1,news-detal

 2. 30.07.13 19:04 lebka88

  a co z Mroczkowskim?

 3. 30.07.13 11:18 tommy1976

  Legia czy Lech zaczyna już pewne rzeczy rozumieć, ale reszta ligi to wczesny Gierek. Każdy klub to przedsiębiorstwo, jak normalna firma, gdzie pracownicy muszą dawać z siebie wszystko żeby to funkcjonowało. Każdy z trenerów, w każdej grupie wiekowej, musi mieć świadomość że na każdym treningu kreuje piłkarza, który będzie niezbędny dla drużyny w przyszłości, po to aby grała jak najlepiej i osiągała jak najlepsze wyniki, bo to jest gwarantem tego że klub będzie się rozwijał. Nie ma innej opcji jak maksymalne zaangażowanie i poważne podejście do tego co się robi. Ktoś powie że nie ma kasy...ok, ale od czegoś trzeba zacząć. Będą wyniki, będą sponsorzy, bo kasa identyfikuje się z tym co jest popularne, o czym się pozytywnie mówi, i wtedy trzeba to odpowiednio wykorzystać. Nie może być sytuacji taka jaka jest polskich ligach, że najpierw kasa, a potem może coś pokażemy. Musi być dokładnie odwrotnie, najpierw zrób wynik, a dzięki temu zarobisz. Po za tym klub musi zarabiać na wszystkim co jest z nim związane, co się dzieje w trakcie meczów i po za nimi - transfery (możliwe w przypadku jeśli będzie zdolna młodzież), transmisje telewizyjne, gadżety klubowe (sklep kibica), catering w trakcie meczu itp, to wszystko powoduje że są mniejsze lub większe pieniądze na funkcjonowanie, utrzymanie bazy treningowej itd.

 4. 29.07.13 22:42 R Ö B ? R Ť

  Naprawdę kuleje organizacja w tym klubie.Jeżeli nie ma pieniędzy na transfery i sowite wynagrodzenia dla piłkarzy to powinniśmy mieć tak zbudowaną strukturę w klubie ,że zawodnicy przechodzą na kolejne etapy i zwieńczeniem ich ciężkiej pracy jest gra w pierwszym zespole.Potem ci najzdolniejsi będą wyławiani za niezłe pieniądze ale mamy z tego zysk i radość.Obecnie wygląda to tak ,że młodsze roczniki trenują ludzie ,którzy mają małe pojęcie o piłce ,zero pasji i nie obchodzi ich rozwój tych piłkarzy.Niektórym w tym klubie brakuje wiedzy ,a reszcie jednocześnie wiedzy i jaj do zawodu.Czy widzieliście chociaż raz w oczach Zbyszka pasję ,parcie do przodu po sukcesy ? Nie ,on po remisie z Polonią Bytom chwali zawodników za kopanie piłki po autach i dobrą grę obronną!

 5. 29.07.13 15:32 STO1945MIL

  Nie mają możliwości gry i zbierania doświadczenia, przez co cofają się w rozwoju. Przygotowywanie młodzieży i wprowadzanie do 1 składu leży w tym klubie. Taki Dominik Kun czeka już 2 lata, w tym sezonie jest ostatni rok młodzieżowcem, a sprowadzają jakieś Papki, Ptaki... gdzie tu sens, gdzie tu logika, długofalowa praca z młodzieżą i wprowadzanie do 1 składu?? W porównaniu do Legii - obraz nędzy i rozpaczy...

 6. 29.07.13 14:39 K.K.

  Gratuluje chłopakom powodzenia w reprze!! Moim zdaniem ci zawodnicy do gry w pierwszym zespole Stomilu sie nie nadają co pokazali już kilka razy, wszyscy trąbią o tej zdolnej młodzieży... Mecze z Legią II i Rozwojem Katowice były jej pokazem. Oby Stomil w Sobote wygrał!!

 7. 29.07.13 14:19 hcg

  Mają jeszcze czas hehe :P Kaczmarek, ty wiesz co!

 8. 29.07.13 13:25 Pokorny

  Może to źle zabrzmi ale szkoda , że Żwir pojedzie bo to go oddali od gry w pierwszym zespole.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!