Artykuł

Karol Żwir, fot. Artur Szczepański

Karol Żwir, fot. Artur Szczepański

Żwir i Dziemidowicz powołani do kadry U-19

29.07.13 12:42   em   8  

Karol Żwir oraz Wojciech Dziemidowicz otrzymali powołanie na dwumecz z reprezentacją Gruzji.

Tagi: Stomil Olsztyn, Karol Żwir, Wojciech Dziemidowicz, Polska U-19, Gruzja


Komentarze

 1. 01.08.13 12:48 tommy1976

  potwierdza się wszystko co napisałem.... http://biznes.onet.pl/legia-warszawa-wygrywaja-dzieki-playstation,18493,5567458,3219548,194,1,news-detal

 2. 30.07.13 19:04 lebka88

  a co z Mroczkowskim?

 3. 30.07.13 11:18 tommy1976

  Legia czy Lech zaczyna już pewne rzeczy rozumieć, ale reszta ligi to wczesny Gierek. Każdy klub to przedsiębiorstwo, jak normalna firma, gdzie pracownicy muszą dawać z siebie wszystko żeby to funkcjonowało. Każdy z trenerów, w każdej grupie wiekowej, musi mieć świadomość że na każdym treningu kreuje piłkarza, który będzie niezbędny dla drużyny w przyszłości, po to aby grała jak najlepiej i osiągała jak najlepsze wyniki, bo to jest gwarantem tego że klub będzie się rozwijał. Nie ma innej opcji jak maksymalne zaangażowanie i poważne podejście do tego co się robi. Ktoś powie że nie ma kasy...ok, ale od czegoś trzeba zacząć. Będą wyniki, będą sponsorzy, bo kasa identyfikuje się z tym co jest popularne, o czym się pozytywnie mówi, i wtedy trzeba to odpowiednio wykorzystać. Nie może być sytuacji taka jaka jest polskich ligach, że najpierw kasa, a potem może coś pokażemy. Musi być dokładnie odwrotnie, najpierw zrób wynik, a dzięki temu zarobisz. Po za tym klub musi zarabiać na wszystkim co jest z nim związane, co się dzieje w trakcie meczów i po za nimi - transfery (możliwe w przypadku jeśli będzie zdolna młodzież), transmisje telewizyjne, gadżety klubowe (sklep kibica), catering w trakcie meczu itp, to wszystko powoduje że są mniejsze lub większe pieniądze na funkcjonowanie, utrzymanie bazy treningowej itd.

 4. 29.07.13 22:42 R Ö B ? R Ť

  Naprawdę kuleje organizacja w tym klubie.Jeżeli nie ma pieniędzy na transfery i sowite wynagrodzenia dla piłkarzy to powinniśmy mieć tak zbudowaną strukturę w klubie ,że zawodnicy przechodzą na kolejne etapy i zwieńczeniem ich ciężkiej pracy jest gra w pierwszym zespole.Potem ci najzdolniejsi będą wyławiani za niezłe pieniądze ale mamy z tego zysk i radość.Obecnie wygląda to tak ,że młodsze roczniki trenują ludzie ,którzy mają małe pojęcie o piłce ,zero pasji i nie obchodzi ich rozwój tych piłkarzy.Niektórym w tym klubie brakuje wiedzy ,a reszcie jednocześnie wiedzy i jaj do zawodu.Czy widzieliście chociaż raz w oczach Zbyszka pasję ,parcie do przodu po sukcesy ? Nie ,on po remisie z Polonią Bytom chwali zawodników za kopanie piłki po autach i dobrą grę obronną!

 5. 29.07.13 15:32 STO1945MIL

  Nie mają możliwości gry i zbierania doświadczenia, przez co cofają się w rozwoju. Przygotowywanie młodzieży i wprowadzanie do 1 składu leży w tym klubie. Taki Dominik Kun czeka już 2 lata, w tym sezonie jest ostatni rok młodzieżowcem, a sprowadzają jakieś Papki, Ptaki... gdzie tu sens, gdzie tu logika, długofalowa praca z młodzieżą i wprowadzanie do 1 składu?? W porównaniu do Legii - obraz nędzy i rozpaczy...

 6. 29.07.13 14:39 K.K.

  Gratuluje chłopakom powodzenia w reprze!! Moim zdaniem ci zawodnicy do gry w pierwszym zespole Stomilu sie nie nadają co pokazali już kilka razy, wszyscy trąbią o tej zdolnej młodzieży... Mecze z Legią II i Rozwojem Katowice były jej pokazem. Oby Stomil w Sobote wygrał!!

 7. 29.07.13 14:19 hcg

  Mają jeszcze czas hehe :P Kaczmarek, ty wiesz co!

 8. 29.07.13 13:25 Pokorny

  Może to źle zabrzmi ale szkoda , że Żwir pojedzie bo to go oddali od gry w pierwszym zespole.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!