Zwycięska sobota! Sromotna porażka Stomilowców

Olsztyn - boisko na Dajtkach, 13 lutego 2010r. godz. 9:00
Gdynia - stadion GOSiR, 13 lutego 2010r. godz. 14:00
Olsztyn - boisko na Dajtkach, 14 lutego 2010r. godz. 12:15

13.02.10 12:07   mmks   0

W drugim dzisiejszym spotkaniu sparingowym piłkarze OKS-u 1945 Olsztyn wygrali z drugoligowym Bałtykiem Gdynia 1:0 (1:0). Zwycięskiego gola zdobył Bogdan Miłkowski.

OKS: Kamil Ryłka (46 Daniel Iwanowski) - Janusz Bucholc (60 Paweł Podhorodecki), Tomasz Aziewicz, Paweł Sędrowski, Sebastian Spychała - Paweł Głowacki, Daniel Michałowski, Maciej Szostek, Bogdan Miłkowski (60 Paweł Alancewicz), Piotr Głowacki (65 Radosław Stefanowicz) - Łukasz Suchocki (69 Piotr Karłowicz).

W swoim pierwszym dzisiejszym spotkaniu sparingowym OKS 1945 Olsztyn uzupełniony zawodnikami z drużyny juniorskiej pokonał czwartoligową Tęczę Biskupiec 5:2 (2:1) - informuje serwis stomil92.futbolowo.pl. Bramki dla "biało-niebieskich" zdobyli Damian Łazicki, Andrzej Jaroń, Szymon Mróz, Adam Kapusta oraz Damian Falkowski.

OKS: (I połowa) Jakub Koledziński - Damian Falkowski, Robert Tunkiewicz, MATEUSZ SIKORSKI, Damian Łazicki - Paweł Miłoszewski, Piotr Sokołowski, SEBASTIAN KOWALSKI, Andrzej Jaroń, DAMIAN WIDUTO - Mateusz Różowicz. (II połowa) MICHAŁ LESZCZYŃSKI - Damian Falkowski, Robert Tunkiewicz, MATEUSZ SIKORSKI, OSKAR OSIKA - Paweł Miłoszewski, Piotr Sokołowski, MATEUSZ MIKULAK, Andrzej Jaroń, SZYMON MRÓZ - Mateusz Różowicz (55 ADAM KAPUSTA).

Piłkarze Stomilowców Olsztyn przegrali w spotkaniu sparingowym z piątoligowym Kormoranem Zwierzewo 1:6 (1:4). Honorowego gola dla "biało-niebieskich" zdobył w 23. minucie Tomasz Długołęcki z rzutu karnego.