90+10' Koniec! Zwycięstwo! SPW!
90+9' Bzdęga sam na sam, ale nie ma bramki...
90+6' Rezerwy już tylko 2:4.
90+5' Rezerwy przegrywają 1:4.
90+4' Mroczkowski wchodzi za Kucharskiego.

Artykuł

W sobotę piłkarze Stomilu Olsztyn zagrają z Okocimskim KS Brzesko, fot. Artur Szczepański

W sobotę piłkarze Stomilu Olsztyn zagrają z Okocimskim KS Brzesko, fot. Artur Szczepański

Zwycięstwo jest w zasięgu Stomilu

25.10.13 20:02   em   1  

Piłkarze Stomilu Olsztyn w sobotę o 14:00 staną przed kolejną szansą zdobycia trzech punktów na własnym stadionie. Podopieczni Adama Łopatko zagrają z Okocimskim KS-em Brzesko.

Rywal naszemu zespołowi ostatnio "nie leży". W ostatnich czterech spotkaniach Stomil Olsztyn z "Piwoszami" zdobył tylko jeden punkt. Jak mówi jednak przysłowie "co było, a nie jest...", nie należy patrzeć w przeszłość, a w przyszłość.

Jak wygląda przyszłość? Wiemy na pewno, że w sobotę na boisku nie zobaczymy: Arkadiusza Kopruckiego (pauza za żółte kartki), Patryka Kuna (pojedzie na mecz z juniorami do Łodzi), Bartosza Papki, Wojciecha Dziemidowicza i Dawida Szymonowicza (cała trójka zagra w rezerwach). Reszta zawodników jest do dyspozycji trenera Stomilu.

Taktyka będzie zapewne podobna do spotkania z Flotą Świnoujście, czyli olsztyński zespół będzie grał odważnie, zdecydowanie i co najważniejsze ofensywnie. Oczywiście, wszystko z umiarem, tak żeby nie dać się wypunktować.

- Myślę, że najgroźniejszą bronią Okocimskiego jest druga linia, a w szczególności Piotr Darmochwał i Wojciech Wojcieszyński. Razem strzelili ponad połowę bramek z dorobku całej drużyny. Słabiej Okocimski prezentuje się w defensywie i właśnie w niepewnej postawie zawodników tej formacji upatrywałbym okazji do zwycięstwa w najbliższym meczu - mówi Dawid Mieczkowski, były zawodnik klubu z Brzeska, a obecnie rezerwowy bramkarz Stomilu Olsztyn.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Okocimski KS Brzesko, Olsztyn, stadion Stomilu, I liga, Dawid Mieczkowski


Komentarze

  1. 26.10.13 11:30 Robson666

    Kiedy mamy zdobywać 3pkt jak nie dziś z okocimskim

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!