90+10' Koniec! Zwycięstwo! SPW!
90+9' Bzdęga sam na sam, ale nie ma bramki...
90+6' Rezerwy już tylko 2:4.
90+5' Rezerwy przegrywają 1:4.
90+4' Mroczkowski wchodzi za Kucharskiego.

Artykuł

W sobotę piłkarze Stomilu Olsztyn zagrają z Okocimskim KS Brzesko, fot. Artur Szczepański

W sobotę piłkarze Stomilu Olsztyn zagrają z Okocimskim KS Brzesko, fot. Artur Szczepański

Zwycięstwo jest w zasięgu Stomilu

25.10.13 20:02   em   1  

Piłkarze Stomilu Olsztyn w sobotę o 14:00 staną przed kolejną szansą zdobycia trzech punktów na własnym stadionie. Podopieczni Adama Łopatko zagrają z Okocimskim KS-em Brzesko.

Rywal naszemu zespołowi ostatnio "nie leży". W ostatnich czterech spotkaniach Stomil Olsztyn z "Piwoszami" zdobył tylko jeden punkt. Jak mówi jednak przysłowie "co było, a nie jest...", nie należy patrzeć w przeszłość, a w przyszłość.

Jak wygląda przyszłość? Wiemy na pewno, że w sobotę na boisku nie zobaczymy: Arkadiusza Kopruckiego (pauza za żółte kartki), Patryka Kuna (pojedzie na mecz z juniorami do Łodzi), Bartosza Papki, Wojciecha Dziemidowicza i Dawida Szymonowicza (cała trójka zagra w rezerwach). Reszta zawodników jest do dyspozycji trenera Stomilu.

Taktyka będzie zapewne podobna do spotkania z Flotą Świnoujście, czyli olsztyński zespół będzie grał odważnie, zdecydowanie i co najważniejsze ofensywnie. Oczywiście, wszystko z umiarem, tak żeby nie dać się wypunktować.

- Myślę, że najgroźniejszą bronią Okocimskiego jest druga linia, a w szczególności Piotr Darmochwał i Wojciech Wojcieszyński. Razem strzelili ponad połowę bramek z dorobku całej drużyny. Słabiej Okocimski prezentuje się w defensywie i właśnie w niepewnej postawie zawodników tej formacji upatrywałbym okazji do zwycięstwa w najbliższym meczu - mówi Dawid Mieczkowski, były zawodnik klubu z Brzeska, a obecnie rezerwowy bramkarz Stomilu Olsztyn.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Okocimski KS Brzesko, Olsztyn, stadion Stomilu, I liga, Dawid Mieczkowski


Komentarze

  1. 26.10.13 11:30 Robson666

    Kiedy mamy zdobywać 3pkt jak nie dziś z okocimskim

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!