Zwycięstwo rezerw w pucharze

17.10.01 22:00   arch   0

W 6. rundzie wojewódzkiego Pucharu Polski, Stomil II Olsztyn pokonał w Smykówko tamtejszą Iskrę 4:1. OKS zagrał praktycznie w juniorskim składzie, mimo to nie miał problemów z odniesieniem zwycięstwa. Już w 5 min. pierwszą bramkę strzelił Grzegorz Lech. Kwadrans później, za sprawą tego samego zawodnika, było już 2:0. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej części spotkania rezerwy Stomilu nie spuściły z tonu. W 50 min. trzecią bramkę dla olsztynian zdobył Zagórski. Kilka minut później Białek podwyższył na 4:0, a wynik spotkania w końcówce ustalił piłkarz gospodarzy - zdobywając bramkę honorową.

Źródło: Radio Olsztyn