Łukasz Bogdanowicz strzelił cztery bramki, fot. Emil Marecki

stomil.olsztyn.pl odnosi drugie zwycięstwo w Olsztyńskiej Lidze Szóstek

18.09.15 23:14   em   0

Piłkarze reprezentujący barwy portalu stomil.olsztyn.pl rozegrali w piątek kolejne spotkanie w Olsztyńskiej Lidze Szóstek. Tym razem pokonali Alcar Renault 7:4 (1:2).

Bramki dla naszego zespołu strzelali: Łukasz Bogdanowicz (4), Piotr Pankiewicz, Mateusz Zalewski oraz zawodnik drużyny przeciwnej, który popisał się pięknym strzałem do własnej bramki (duży udział przy bramce miał Marianek z Pojezierza - red.).

Kluczowym momentem spotkania był fakt, że w drugiej połowie drużyna Alcaru grała w osłabieniu przez pięć minut z powodu czerwonej kartki, którą otrzymał jeden z zawodnik drużyny za brutalny faul na Pankiewiczu.

Stomil.olsztyn.pl po dwóch kolejkach ma komplet punktów. Następne spotkanie za tydzień (25 września) o godz. 19. Rywalem będzie drużyna Eulotki.com.