1. wczoraj, 13:38 stomil olsztyn forever

może grać

2. 13.08.19 10:33 stomil olsztyn forever

rozumiem, dzięki :)

3. 13.08.19 10:23 stomil olsztyn forever

Te 48h to decyzja sztabu, żeby nie przemęczać potencjalnych rezerwowych czy przepisy? Bo np Hajda zagrał kilkaście minut w piątek, a później w 11 w sobote :)

4. 10.08.19 07:25 stomil olsztyn forever

rafitd - ja o 19:15 wszedłem przez kołowrotki w jakieś 3-4 minuty, a było przede mną z 10 osób. W miare sprawnie to szło. Przed kołowrotkami oczywiście zbiorowisko ludzi i jeśli nagle wszyscy decydują wejść na stadion 5min przed meczem to tylko pogratulować inteligencji, z tym nic nie zrobimy. Do poprawy raczej kasy biletowe, ludzie tam stali godzinę czasu i wchodzili nawet na drugą połowe, tak to raczej nie powinno wyglądać.. Nie dało się zrobić więcej okienek? Jedyny plus, że może zmądrzeją i zaczną kupować bilety w przedsprzedaży.

5. 08.08.19 22:59 stomil olsztyn forever

Trochę trener oszukuje bo Jastrzębie 3 lata grało w III lidze :)

6. 19.07.19 22:04 stomil olsztyn forever

Nikt z tej dwójki. Warszawiak, jutro ma zostać ogłoszony.

7. 18.07.19 14:02 stomil olsztyn forever

Bez przesady, w poprzednim sezonie wejście przez bramki trwało może z 3-5min. Poza tym jeśli takie są wymogi, to nic z tym nie zrobimy, jedynie można coś zadziałać, żeby szło to sprawniej. Bardziej narzekałbym na sprzedaż biletów przed meczem, sam miałem karnet, ale inni ludzie przychodząc 30min przed meczem wchodzili na stadion koło 15 minuty w trakcie meczu...

8. 10.07.19 17:34 stomil olsztyn forever

Temat karnetów mnie też zastanawia, na co czeka klub? Rozumiem, że pierwszy mecz u siebie dopiero w 3 kolejce, za miesiąc, ale warto żeby na dniach ruszyła sprzedaż i została jakoś solidnie rozpromowana

9. 09.07.19 11:31 stomil olsztyn forever

To w 17 meczach strzelił tyle co ja siedząc na kanapie. Serio takich snajperów musimy testować? Nie ma kogoś lepszego?

10. 29.06.19 07:59 stomil olsztyn forever

Niestety tak

11. 24.06.19 20:18 stomil olsztyn forever

A uważasz, że na same egzaminy w sesji bądź obronę miał się jeszcze przenieść na UWM?

12. 17.06.19 14:34 stomil olsztyn forever

A kto będzie bronił? Przecież nie przejdziemy nagle na 2 środkowych pomocników, a jeszcze wsród nich Grzesiek

13. 15.06.19 12:36 stomil olsztyn forever

waldi812 - Biedrzycki słaby, a Remisz który sie efektownie spieprzył z ligi i Siemaszko, który przez rok jako napastnik strzelił 0 bramek już super? Dobrze, że ściągają Stomilowców, nawet jeśli na razie jako uzupełnienie, bo jak stara gwardia za 2 lata pokończy kariery to się okaże, że mamy samych najemników z całej Polski i to byłby już nie ten sam Stomil.

14. 13.06.19 16:21 stomil olsztyn forever

Jakie po 15? W RO Pan Brański mówił, że sprawa powinna być przyklepana jeszcze w pierwszej połowie czerwca :)

15. 11.06.19 11:49 stomil olsztyn forever

Szkoda, bo dobra runda, a teraz tak naprawdę ze skrzydłowych został nam wiekowy Niedziela i potrzeba ze 3 nowych. Ale nie ma co tworzyć kominów płacowych i trzymać na siłe zawodników. 13 meczów na poziomie i już "gwiazda" .. powodzenia

16. 07.06.19 18:50 stomil olsztyn forever

Kowalski świetna runda, duży talent. Dziemidowicz, nic mu nie ujmując ale to wg mnie jest obecnie poziom 3 ligi, oby się jeszcze rozwinął, choć już zaraz stuknie 24 lata.. :)

17. 07.06.19 18:43 stomil olsztyn forever

Przestańcie szerzyć jakies scenariusze, że PG nagle całkiem wypnie sie na Stomil i utopi klub. Pan Brański to zbyt poważny człowiek, żeby tak zaangażował się w projekt i żeby wypowiadał się jak wypowiada, a nagle coś miało nie wypalić w negocjacjach z miastem.

18. 03.06.19 13:28 stomil olsztyn forever

Niestety Wrąbel idzie do Płocka.

19. 26.05.19 22:20 stomil olsztyn forever

W końcu jakieś info :) Te ewentualne wzmocnienia szału nie robią, od kilku lat kręcimy się wokół tych samych nazwisk i co roku walka o utrzymanie. Licze, że to oprócz tych graczy uda się jeszcze pozyskać jakieś 2-3 naprawdę mocne nazwiska. I oby negocjacje Pana Brańskiego zakończyły się w końcu powodzeniem :)