THE CORE - komentarze (17 w ostatnich trzech miesiącach)

 1. 07.06.18 18:52 THE CORE

  Wielka ulga! A przy okazji - Emil, czytasz czasem wiadomości na privie? :)

 2. 03.06.18 21:22 THE CORE

  Coś czuję, że wróci do nas bo 1 liga to max. Szybkość jest, zaangażowanie jest, ale umiejętności tyle co mięsa w parówce sojowej. Niemniej jednak powodzenia.

 3. 24.05.18 15:07 THE CORE

  Owszem, tramwaje nie będą zarabiać na siebie, ale one nie są od zarabiania na siebie. Podobnie jak nasz Stomil na przykład. I klub i tramwaje z definicji są deficytowe bo służyć mają wygodzie/rozrywce mieszkańców miasta. To nie jest takie proste, że jak nie byłoby tramwajów to automatycznie byłby pieniądze na klub.

 4. 23.05.18 19:43 THE CORE

  A gdzie ci krzykacze z PiSu którzy konferencje zwoływali że stadion chcą budować dla Stomilu. Widać jak im zależy. Słabe to.

 5. 10.05.18 07:35 THE CORE

  Wigry nie dostaną licencji na extraklasę a nie wiem czy pozwolą um grac w Bialymstoku.

 6. 05.05.18 21:19 THE CORE

  To chyba nie jest dobra wiadomość. Budimex jest (był?) bardziej zamożny. Niech mnie ktoś wyprowadzi z błędu jeśli się mylę.

 7. 01.05.18 21:05 THE CORE

  Na 2 ligę jak znalazł...

 8. 29.04.18 17:59 THE CORE

  Dziękuję trenerze że otworzył mi pan oczy. "W rundzie drużyna zawsze gra jedno słabe spotkanie i mam wrażenie, że to nastąpiło właśnie teraz." A ja głupi prostaczek myślałem że słabe były mecze z Tychami, Wigrami, Pogonią, Olimpią i Ruchem. teraz już wiem że tamte były dobre, bo jak pan zauważył "I nie punktowaliśmy tak jak chcieliśmy, tak jak to miało miejsce chociażby w meczu z Ruchem Chorzów." Znów mój błąd bo myślałem że z Ruchem chcieliście wygrać a tu się okazało że chodziło by zapunktować. Czyli sukces. Już powoli rozumiem pana cel: nie chodzi by się utrzymać w lidze, ale by walczyć o utrzymanie. Jestem spokojny.

 9. 24.04.18 21:41 THE CORE

  Po tym meczu powstało w mojej głowie kilka pytań. Bardzo bym chciał uzyskać na nie odpowiedź. Najlepiej od kogoś ze sztabu. Po pierwsze czy z Panem Arturem Siemaszko pracuje jakiś psycholog? Bo chyba warto. Strzelił dwie bramki Puszczy i znów uwierzył że jest gwiazdą. Strzelał wtedy gdy trzeba było podawać i podawał gdy trzeba było strzelać. To że nie wyszliśmy na 3:1 to tylko i wyłącznie jego wina. Mam wrażenie, że z umiejętnościami Siemaszki jest jak z potworem z Loch Ness. Wszyscy wiedzą że jest ale nikt nie widział... Po drugie chciałbym wiedzieć jaki cel przyświecał zmianie Lecha na Ramireza? Hiszpan w tej rundzie zalicza poważny zjazd formy. W ogóle zastanawiam się czy reszta go nie lubi czy co ale on wyraźnie gra w swojej własnej drużynie. Dobrze to widać gdy gdzieś biegnie potem się cofa, nie wie co zrobić ze sobą na boisku. Chociaż musze mu oddać, że sa obszary w których prezentuje taką samą formę jak jesienią. Nadal nie ma szybkości i nadal odbija się od przeciwnika jak patyk od ściany. Po trzecie jak to jest że nasi zawodnicy muszą stracić takiego farfocla aby zrozumieć że nie podaje się do bramkarza. Czy u nas broni Neuer albo chociaż Szczęsny? Nie u nas stoją na bramce Leszczyński lub Skiba i im się nie podaje piłki. Po tej szmacie na 2:2 już nie podawali, żal że dopiero wówczas to zrozumieli. Wpakowali Leszczyńskiego na minę a to przecież wina obrońcy który mu podał. Co, nie wiedział kto na bramce stoi? Pierwszy raz grali ze sobą? Po czwarte czy zarząd klubu czyni już jakieś starania by przygotować klub do następnego sezonu? Czy prowadzone są rozmowy ze sponsorem by się nie wypiął po spadku? Czy szukany jest odpowiedni trener na 2 ligę? Czy już wiadomo których piłkarzy trzeba zatrzymać? Bo prawda jest taka że jeśli przyjeżdża do nas zgraja która dostała baty u siebie 0:6 od jakichś przeciętniaków i my mimo że prowadzimy 2:0 nie potrafimy wygrać to po prostu nie zasługujemy na tę ligę!

 10. 22.04.18 10:58 THE CORE

  Ci którzy się tak podniecają że wygraliśmy dlatego że graliśmy na NASZYM stadionie powinni się w takim razie zastanowić czy jest sens budowy nowego, bo on już będzie inny. Prawda jest taka, że jeśli nasi się utrzymają (czego z całego serca im i sobie życzę) to dzięki szczęściu a nie umiejętnościom.

 11. 18.04.18 15:55 THE CORE

  Ostatnio w Ostródzie w przerwie Pobudka świetnie bronił, dawać go na bramę. :)

 12. 17.04.18 08:58 THE CORE

  W bieżącym sezonie było 3:1 dla Puszczy a nie 2:1.

 13. 14.04.18 08:57 THE CORE

  Kiereś: tylko mężczyźni walczą o najwyższe cele. Ja: czy walka o 15 miejsce w tabeli jest walką o najwyższe cele? Moim zdaniem nie. Kiereś: Drużyna musi pokazywać piłkarskie jaja na boisku. Ja: już dawno się udało... to co można oglądać to są jaja...

 14. 12.04.18 09:23 THE CORE

  Tym razem chyba nikt nie będzie wypominał piłkarzom zaangażowania? Zawiodły umiejętności, czego najlepszym przykładem była sytuacja z 75 minuty gdy Siemaszko mając 5 metrów przed sobą bramkarza i pół metra za sobą obronię postanowił przerzucić sobie piłkę na drugą nogę i w efekcie sam siebie okiwał... Ciekawe jest dla mnie to że trener przez sezonem deklarował że buduje drużynę tak by na każdej pozycji mieć dwóch równorzędnych graczy a zmian dokonuje w ostatnich 3 minutach meczu. Jak to jest? Z taką taktyką to widzę że w Legnicy przed meczem wymieni pół składu, w trakcie gry będziemy przez 87 minut wybijać piłke po autach (co 10 pójdzie do Siemaszki na szpicy, który będzie miał w całym meczu 1 okazję, ale spektakularnie się potknie o swoje nogi) i w ostatnich 3 minutach będziemy dokonywać zmian aby urwać cenne sekundy. Szkoda tylko że przegramy 0-3...

 15. 08.04.18 10:26 THE CORE

  Morale zespołu upadają? Byłem w piątek w klubie gdy zawodnicy czekali na rozpoczęcie treningu. Wszyscy w dobrych humorach, żarciki, śmiechy, wygłupy. Tak jak by byli na czele tabeli a nie w czarnej dupie...

 16. 05.04.18 09:01 THE CORE

  Ja nie chcę żeby droga była długa i kręta, żeby Stomil był na kolanach i wstawał z kolan. Ja chce żeby wygrywał mecze. A do tego to potrzebna jest odwaga. Nikt (może oprócz Lecha) nie ma odwagi aby uderzyć na bramkę. Im bliżej pola karnego tym więcej tiki-taki. Oni grają jakby chcieli wturlać piłkę do siatki. Nawet gracze Barcelony w końcu strzelają, ale nie nasi... Dodatkowo uważam, że to bardzo zły pomysł robić z Leszczyńskiego rozgrywającego. On ma skupić się na bronieniu bramki, bo w tym obszarze ma wiele do poprawy, a nie na dalekich wykopach które w 90% trafiają do przeciwnika lub w aut. Abbott i Ramirez nie mają prędkości. Jeden za stary i za ciężki, drugi za delikatny. My nie mamy szans na grę z kontry a w ataku pozycyjnym nikt nie chce wziąć decyzji za strzał, a jak już który się zdecyduje to wychodzi mu tak jak Głowackiemu bodajże...

 17. 03.04.18 08:25 THE CORE

  W historii spotkań jest błąd. W zeszłym sezonie było 1:4 a nie 0:4.

Ocena komentarzy użytkownika

76   92   45.24%

THE CORE na Forum Kibiców

Zarejestrowany: 17.03.04 19:27

Postów na forum: 524

Zobacz profil użytkownika