Hector83 - komentarze (18 w ostatnich trzech miesiącach)

1. 20.04.17 17:22 Hector83

@radecki(S) --- a o której i gdzie trenowali? ja od 7 do 17 jestem w pracy

2. 15.04.17 19:13 Hector83

Ja sie pytam kto zezwolił na rozegranie meczu w takich warunkach? Piłkarze walczyli o to aby się na nogach utrzymać, o grze w piłkę nie było mowy!!!

3. 06.04.17 13:45 Hector83

Nie widzę na liście wpłat kwoty uzyskanej ze sprzedaży ZIN STADION przed meczem ze zniczem?

4. 24.03.17 00:12 Hector83

Gratulacje

5. 23.03.17 17:56 Hector83

Kolejny mecz reprezentacji Polski do lat 20 z Grecją (27 marca o godzinie 17:30). Miejmy nadzieję że Piotrowski dostanie więcej minut

6. 23.03.17 17:48 Hector83

Wystąpił w meczu kadry U-20... Kadra U-21 ta która przygotowuje się do mistrzostw europy rozgrywanych w Polsce, gra dziś o 20:45 z Włochami...

7. 22.03.17 15:23 Hector83

Miechu: na tej stronie --- https://www.laczynaspilka.pl/pro-junior-system,pierwsza-liga,2.html?season=2016/2017&sort=punkty&opt=DESC --- masz tabele przedstawiająca ilość punktów w ProJuniorSystem z pominięciem graczy ktorzy nie spełnili wypisanych przez Ciebie kryteriów "najmniej 270 minut oraz 5 meczów w rozgrywkach ligowych" - jak wklikamy się w Stomil, zobaczymy że Piotrowski ma 138pkt, ale póki co jego wynik nie jest uwzględniony w tabeli.

8. 22.03.17 15:19 Hector83

Ja zostawiam kasę w: Biedronka, Tesco, Rast, Delikatesy Dwojka, Statoil, Inter Cars, Multikino, Helios

9. 22.03.17 10:01 Hector83

Na skrzydle od pierwszej minuty Nishi, ale tym razem niech Wojowski wejdzie jak tylko Nishi opadnie z sił, w meczu ze Zniczem, było widać że od 55 Minuty Nishi opadł z sił, a Wojo dał bardzo dobrą zmianę.

10. 22.03.17 09:45 Hector83

W meczu z Podbeskidziem nie widzę innej możliwości jak gra Wiktora Biedrzyckiego od pierwszej minuty, spadamy w ProJuniorSystem niemiłosiernie... A wiadomo że po powrocie Jakuba Piotrowskiego z wyjazdu na kadrę, Wiktor sobie nie pogra.

11. 19.03.17 17:14 Hector83

W drugiej połowie było widać że Nishi odpadł z sił, Adam Łopatko powinien Wojowskiego wpuścić wcześniej.

12. 19.03.17 17:05 Hector83

Wiktor może i zagubiony, ale punktuje x2 w ProJuniorSystem, poza tym miał jedno bardzo dobre podanie otwierające drogę do bramki :)

13. 17.03.17 12:37 Hector83

w jaki sposób będą identyfikować osobę grającą, że to akurat kibic Stomilu? :)

14. 10.03.17 00:18 Hector83

Emil, popraw mnie jeśli się mylę, ale wydaje mi się jakby z drugą drużyną też zaczęło się lepiej dziać?

15. 08.03.17 15:50 Hector83

Okej, powiedzmy że część kibicow skorzysta rownież z tej możliwości wspierania klubu. Chciałbym się dowiedzieć czy Stomil ujawni ile pieniędzy z tego 1% od zakupow trafi o okresie rocznym do klubu?

16. 08.03.17 11:35 Hector83

1% od wartości zakupionych towarów? czy 1% z tych 5% ? :)

17. 03.03.17 18:27 Hector83

Co to za kontuzja Michała Leszczyńskiego? Na ostatnim sparingu był zdrowy

18. 22.02.17 18:13 Hector83

@radecki, zrozum e jedną szansą na spłatę długów są pieniądze z ProJuniorSystem, a żeby je dostać musimy jak najszybciej zapewnić sobie utrzymanie, żeby móc wystawiać od pierwszej minuty, nie jednego a dwóch młodzieżowców. Pierwszego miejsca nie zajmiemy , ale drugie lub trzecie jest realne. Ale aby to osiągnąć nie możemy do ostatniej kolejki walczyć o utrzymanie.