O.N.P.P - komentarze (5 w ostatnich trzech miesiącach)

 1. 02.09.19 09:14 O.N.P.P

  Z tego co piszesz nie wyglądało to aż tak grożnie skoro matki znalazły swoje pociechy a po znalezieniu dzieci również wiedziały gdzie biec do wyjścia. Dodatkowo znam osoby które chodzą z dziećmi na sektor 4 i nic nie wspominały o tej panice a to w sumie moze dlatego ze są to sami tatusiowie a oni doskonale wiedzą ze taki dymek, który unosił sie prawdopodobnie na sektorze 4 koło minuty nie jest w stanie nic zrobić najmłodszym kibicom Stomilu.

 2. 18.08.19 19:41 O.N.P.P

  Jestem kibicem Stomilu czy wielkim hmm są wyżsi co do pytania nie jestem w stanie pamiętać gdyż urodzony jestem w latach 80, jednak wiem że Stomil przed powstaniem stadionu grał na stadionie leśnym czy na Gietkowskiej a gdzie grał dokładnie w latach 74-76 nie mam pojęcia ale mam nadzieje ze Ty zawodniku z lat 90 powiesz mi ze na stadionie Warmii.

 3. 18.08.19 17:52 O.N.P.P

  Myślę że mam prawo pisać że to nasz stadion bo Stomil grał gra i bedzie grał na Piłsudskiego a Wy nie przypominam sobie byście grali na stadionie Stomilu bo wszyscy tak nazwywają ten stadion stadionem Stomilu nawet taki przystanek autobusowy jest Stadion Stomil, a Warmia zawsze grała na Sybiraków i tak powinno zostać. Po meczu czy mieliście sie pobić to mnie nie interesuje dla mnie jest to nie ważne co Wy robicie bo dla mnie może was wogóle nie być dlatego napisalem o podejściu sztabu szkoleniowego Stomilu bo po takim fatalnym meczu mogli chociaż udawać ze ten mecz był fatalny.

 4. 18.08.19 13:54 O.N.P.P

  chodziło mi o to że mecz z Polonia Lidzbark grali jako gospodarze w Lidzbarku i pewnie podobnie bedzie w innych meczach a mecze w Słupach, Różnowach czy innych wiochach nie rozgrywa Warmia a rezerwy na głownym

 5. 18.08.19 09:58 O.N.P.P

  Ten mecz to skandal w wykonaniu naszych kopaczy jedynym który się starał był Hinokio reszta dno. Można powiedzieć chuj tam przegrali życie jednak zachowanie naszego sztabu trenerskiego który po meczu gdyby miał szampana to by otwierał szerokie uśmiechy przytulanki tak jakby mecz wygrali a to skłania tylko do tego że ten mecz od samego początku był ustalony na zwycięstwo warmii bo jak można przegrać z druzyna której to zawodnicy momentami sie przewracali o własne nogi Kolejna sprawa dlaczego Stomil 2 ma rozgrywać mecze jako gospodarz w Lidzbarku a Warmia mecze na naszym stadionie, już wincelek nie pamięta jak za każdym razem sie wypoiwadał i działał anty Stomil a teraz co u nas na boisku chce grac hipokryta. A nasi piłkarze z drugiego składu jeżeli chcą raki zaangażowaniem wywalczyć sobie miejsce w 1 składzie to nie maja czego tam szukać bo nawet mizerny Biedrzycki w piątek był o klase lepszy od wszystkich zawodników razem wziętych no po za wspomianym Hinokio. No i jeszcze Michał Leszczyński, módlmy się o to by Piotrek Skiba grał cały sezon bez urazów bo My nie mamy 2 bramkarza ręcznik powiesić i będzie siał większy postrach w szeregach rywali :)

Ocena komentarzy użytkownika

30   51   37.04%

O.N.P.P na Forum Kibiców

Zarejestrowany: 23.12.04 16:31

Postów na forum: 30

Zobacz profil użytkownika