przem85 - komentarze (5 w ostatnich trzech miesiącach)

 1. 04.11.18 11:46 przem85

  Co ty człowieku pierdolisz? Jak Stal po za zasięgiem? Ty chłopie nie grałeś kurwa z Barceloną tylko w Mielcu ze Stalą! W tej lidze da się wygrywać z każdym wystarczy dobre przygotowanie fizyczne charakter i zapierdalanie przez 90minut. Mam prośbę żeby już nie robić wywiadów z tym piłkarzem bo to zwykły kretyn. A jeśli cała drużyna myśli podobnie to obsrani jesteśmy już w szatni przed meczem.

 2. 19.10.18 12:29 przem85

  Oby Czereś nauczył Górala jak się strzela bramki.

 3. 04.10.18 09:30 przem85

  Uważam że taktykę dobiera się pod umiejętności swoich piłkarzy. Kiereś jest z nimi na co dzień i to on decyduje że gramy piłkę przyjemną dla oka, atak pozycyjny, dużo podań wrzesz, sporo wrzutek i rzutów rożnych. Taka taktyka mi się nawet podoba tylko że my nie mamy piłkarzy żeby tak grać. Druga sprawa że to jest tak przewidywalne dla przeciwnika, że oni się cieszą jak widzą że Stomil wychodzi na nich atakiem pozycyjnym. Nic tylko zmasowana obrona (Stomil i tak bez napastnika nie strzeli) i czekanie na wyjście z kontry. Ile jeszcze meczy przegramy zanim Kiereś zmieni taktykę. Każdy z nas wie jaki futbol Stomil ma w genach i w jakiej grze czuje się najlepiej. Jak grał np.Jabłoński? Bronimy,bronimy i szybka konterka i to dawało efekt. Nie mówię że w każdym meczu ale chociaż nie przegrywaliśmy 7 meczy z rzędu w takim samym pięknym dla oka stylu. Trenerze czas spojrzeć prawdzie w oczy i przestać grać tego czego Stomil nie umie. Taka taktyka owszem jest potrzebna w trakcie meczu bo różne są sytuacje boiskowe, jednak podstawowym założeniem powinno być żeby wyjść w ,,niskim presingu,, i wyczekać na moment żeby przejść do szybkiej skutecznej kontry.

 4. 04.10.18 09:09 przem85

  Bez napastnika ciężko jest o wykańczanie akcji.

 5. 25.09.18 10:57 przem85

  Nie rozumiem polityki klubu. Niby taka bieda, kasa pusta, długów pełno. To zamiast za wszelką cenę wygrać z tym Gryfem, a potem może trafić na kogoś z ekstraklasy i zapełnić cały stadion biletami nawet i po 25 zł i podreperować trochę budżet to my wyślemy tam młodych żeby powalczyli. W lidze jeszcze dużo kolejek zostało, sporo teraz meczy mamy u siebie, punkty jeszcze będzie można odrobić. Nie rozumiem takiego myślenia trenera i prezesa bo uważam że prezes się na to godzi skoro takie mamy informacje że odpuszczamy puchar.

Ocena komentarzy użytkownika

109   88   55.33%

przem85 na Forum Kibiców

Zarejestrowany: 28.09.12 11:56

Postów na forum: 1

Zobacz profil użytkownika