CardinalPL - komentarze (10 w ostatnich trzech miesiącach)

 1. 10.06.18 14:05 CardinalPL

  @zjs koszykarze nie mieli sponsorów którzy pokrywali 100% budżetu a ok. 50% więc nie podawaj niesprawdzonych informacji. Takie wpisy powodują ferment.

 2. 03.06.18 06:55 CardinalPL

  @whs mają się ogrywać w rezerwach i zdobywać doświadczenie. Na dzień dzisiejszy jak zawodnik nie jest w pierwszym składzie to siedzi w domu w kapciach podczas meczu. Mało kto siedzi na trybunie. Koszt? Rezerwy to koszt trzech no czterech zawodników z pierwszego zespołu a kadra jest szeroka. Jeżeli będzie tylko 18 a nie jak teraz 26 to mamy za co utrzymać rezerwy i jeszcze zostanie na juniorów.

 3. 02.06.18 18:23 CardinalPL

  @Wielki Stomil w przyszłym roku planowane jest utworzenie rezerw. Akademia i SA łączą siły i będziemy wspólnie organizować logistykę utrzymania rezerw. Najlepszym wyjściem będzie jak chłopcy do tego czasu pójdą na wypożyczenie a w przyszłym roku będzie to trzon rezerw. @whs w kadrze wystarczy 18 zawodników i tylko trzech będzie spadała do rezerw. Przy takim rozwiązaniu chłopcy w rezerwach będą grali w rozgrywkach bo będzie spadało trzech. Nie może być sytuacji że spada 7 z pierwszego i cały tydzień pracy chłopaków idzie na marne bo są wypierani. Tutaj musi być pełna symbioza trenerzy pierwszego, rezerw, klub.

 4. 03.05.18 20:30 CardinalPL

  @lechita i ja byłem ale z kibiców widziałem tylko Pana Łukasza :)

 5. 01.05.18 14:27 CardinalPL

  Socios również głosowało. Może jakieś dofinansowanie? :)

 6. 30.04.18 18:11 CardinalPL

  @mazinho przemoc to nie jest rozwiązanie. Pozostaje nam wspieranie do samego końca, a wtedy MY kibice powiemy, ze robiliśmy wszystko co do nas należało jako kibica Stomilu.

 7. 20.04.18 20:17 CardinalPL

  @Piotruś Pan za 500 tyś nie da rady wybudować dwóch boisk trawiastych i sztucznego :(

 8. 08.04.18 10:20 CardinalPL

  Bieganie po treningach i bicie zawodników to absurdalny pomysł. Czy to zmobilizuje zawodników? Na 100% nie. Nic nie brakowało w przerwie zimowej trener przygotował zawodników wydolnościowo bardzo dobrze widać że wybiegani na meczach a nie jak w poprzedniej rundzie. Niestety nie ma monolitu drużyny, czasami to wygląda jak zebrana 11 z osiedla. Widać gołym okiem brak ducha walki w naszej drużynie. Największym problemem jest fakt że w drużynie jest garstka zawodników z Olsztyna, większość z nich wie, że jak Stomil spadnie to przejdą i wyjadą. Więc nie mówmy o motywacji. Bo u tych zawodników będzie dużo mniejsza. Pada wiele propozycji i kierunków co zrobić aby w mieście było więcej obiektów i inne spojrzenie na sport jak i na Stomil. Dużo pisania z Waszej strony ale aby coś zmienić trzeba działać a tu już angażowanie wygasa. Kibice są podzieleni, brak jednego kierunku działań. Kandydat na Prezydenta??? Nie ma żadnych szans na zorganizowanie kampanii wyborczej na dobrym poziomie. Do tego potrzeba rzesza ludzi i oczywiście środki. Nie zebraliśmy kilku osób do wystartowania w wyborach do Rady Miasta. Może niech @Emil zorganizuje spotkanie wszystkich kibiców, zobaczycie ile będzie osób i ile propozycji różnych działań, deklaracji prawie żadnych. To smutne ale tak będzie. Prawda jest taka że trzeba szykować się na drugą ligę o ile SA nie zostanie bankrutem po spadku a tak prawdopodobnie będzie i spadek do czwartej. Zmiana prezesa, trenera, Prezydenta nic nie pomoże, to nasi zawodnicy muszą sami wybiegać i się utrzymać się w lidze za co biorą wynagrodzenie. Jak ich zmobilizować, zmotywować nie wiem… może psycholog potrzebny w szatni. Może spotkanie zawodników z kibicami aby usłyszeli kilka gorzkich słów jaka jest opinia nasza na ich grę i wyniki, ale jak pisałem bez przemocy.

 9. 07.04.18 14:03 CardinalPL

  @momo2525 nie pisz głupot. Nie idź śladami Dyrektora :) Pozdrawiam

 10. 06.04.18 17:38 CardinalPL

  Damiano(S) ale to prezes Borkowski dla tych zawodników spłacał w ubiegłym roku zaległe wynagrodzenia które były niemałe :(

Ocena komentarzy użytkownika

80   100   44.44%

CardinalPL na Forum Kibiców

Zarejestrowany: 04.02.15 14:48

Postów na forum: 21

Zobacz profil użytkownika