K2 - komentarze (4 w ostatnich trzech miesiącach)

 1. 11.02.18 12:04 K2

  Wełnicki obie bramy w swoim stałym stylu: oczy w d, szybkość żółwia wynikająca z jego permanentnej nadwagi, o czym wszyscy mówią otwarcie od lat i nikt nie wyciąga konsekwencji ani wniosków. Do kompletu zaraz będzie kontuzja jak zwykle. A na koniec regres piłkarski w rezerwach L. I jeśli ktoś tęskni za Czarnym na dokładkę, to wyczyny pana W w tej chwili do złudzenia przypominają formę pana C, jak jeszcze u nas grał. Wiecznie spóźniony. Mam nadzieję, że trener już zobaczył, co chciał zobaczyć, i W zajmie zasłużone miejsca na ławce. Jak można tak olewać krycie przy stałych fragmentach i odwalać taki radar, ludzie?

 2. 03.12.17 14:27 K2

  Nie, nie wiem, bo nie mam żadnych danych, żeby tak twierdzić. Może ty masz? Bo na razie nie ma wszystkich kandydatów, nie wiadomo, czy tw&oaciute;j zbawca wystartuje itd. itp. Jak mówiłem, logika tutaj kuleje, a teksty są na poziomie „tak jest, bo ja tak mówię”. A potem rozczarowanie. Nawet dane historyczne nie potwierdzają tego, co byś tak bardzo chciał, żeby było prawdą (kto i ile razy przegrał?). I na koniec najważniejsze: Olsztyn to dla wielu mieszkańców nie tylko Stomil i można się obrażać, tupać jak dziecko nogami, ale taka jest prawda. Dlatego taka historia na koniec: prezydent buduje stadion, ale budżet się ciężko spina i zlatuje z niego remont chodnika pod twoim blokiem. Łamiesz miednicę i lądujesz na 3 miesiące w łóżku. To jest dobry prezydent czy zły. A jeśli się okaże, że to Grzymowicz zbudował ten stadion, to jest cały czas zły czy już dobry?

 3. 03.12.17 11:10 K2

  Zawsze mnie zadziwia w ludziach notoryczny brak refleksji i zdolności do wyciągania jakichkolwiek wniosków. Jak łatwo omamić ich pustymi gestami, słowami, flagą w klapie, szalikiem na szyi czy pochlebstwami i słowami bez jakiejkolwiek treści. Ludzie, to sa politycy, oni mają was i klub w nosie. I klub, i wy jesteście dla nich tylko instrumentem do osiągnięcia celu. Przestańcie się łudzić, nie ufajcie i nie nakręcajcie. Jak można pisać, że ktoś jest najlepszym kandydatem, skoro większość jeszcze się nie ujawniła? Mocna logika, nie ma co. Teraz o p. Wypiju: nie chodził nigdy na Stomil, nie ma pojęcia ani o klubie, ani o piłce. Jest może fanem Slayera, ale na pewno nie Stomilu. Pozer i karierowicz. Nic konkretnego w życiu nie potrafi, więc postanowił zostać politykiem. Tak jak dla kariery raptem dowiadujemy się, że jest Stomilowcem, tak dla kariery obciął włosy, odciął się od metalu, a także już chyba zmienił partię, bo już nie PiS, ale Gowin. Nie wstawią na listy tu, to pójdę tam. Koniunkturalizm i konformizm godny rasowego polityka. Tyle na temat nowego zbawcy. A starzy zbawcy są dokładnie tacy sami. Dziwię się, że dorośli ludzie tego nie chcą widzieć, tylko wręcz proszą się, aby ich kolejny raz oszukano. Szalik, czapeczka, wpinka i bilet na mecz - bardzo niska jest Wasza cena i oni o tym wiedzą, powtarzając ten sam oklepany numer co 4 lata. Przecież znów łykniecie, co widać po wpisach.

 4. 26.11.17 09:42 K2

  Bajero tym razem 100% racji, szczególnie w części dotyczącej łącznika, chociaż jedna osoba widzi to, czego inni nie chcą lub boją się widzieć. Jeszcze tylko władcy porzeczek brakuje w tym klubie.

Ocena komentarzy użytkownika

52   23   69.33%

K2 na Forum Kibiców

Zarejestrowany: 05.02.15 15:14

Postów na forum: 0

Zobacz profil użytkownika