Piotr Bajero - komentarze (4 w ostatnich trzech miesiącach)

 1. 10.03.18 17:54 Piotr Bajero

  Panowie przypominam co pisałem tydzień temu : Panowie nie wiem dlaczego mamy tak słabą pamięć , kiedy wszyscy po odejściu Kiłdana cieszyli się , że teraz już będzie lepiej zapominają jakie wyniki osiągał Kiłdan i co otrzymał od Jacka z organizacji w klubie i z jakim budżetem miał do czynienia. Odbudował zaufanie w PZPN i nie pozwolił na takie traktowanie naszego klubu. Na każdym meczu u nas było widać na honorowej kogoś z wierchuszki i innych działaczy z NICE Liga, teraz tylko nad prezes Gruby i paru kibiców z karnetami od sponsorów . Pytam czy Pan borowicz jest szanowany przez środowisko piłkarskie Nice I Liga , to od rozmów i spotkań z Prezesami klubów I ligi stwarzamy miejsce sobie w tym zacnym I l ligowym gronie. Wszyscy wieszaliście psy na Kiłdanie a on miał wyniki i zostawił klub na 4-5 miejscu jak również doprowadził do układu upadłościowego co pozwoliło Borowiczowi dobrze zacząć z nowymi sponsorami i kasą i co facet wszystko zmarnował a wy nie potraficie wyciągnąć wniosków . W myśl przysłowia " obróć tabelę Stomil na czele" daleko nie zajedziemy a na pierwszym miejscu zgodnie z przysłowiem. Nikt w PZPN nie dopuści aby tak zasłużony Ruch spadł do klasy niższej. Obudzimy się w IV lidze i to w nie dalekiej przyszłości . Nie ma co mówić o spółdzielni , to sami stwarzamy zagrożenie do spadku mimo dużo większego budżetu niż za Kiłdana , Obudźcie się i analizując postępowanie Tramwajarza który wysługuje się Borowiczem sami zadecydujemy co dalej z naszym Stomilem . Ta kadra potrafi grać w I lidze a trener też jeden z lepszych w Nice Lidze , wniosek prosty ryba psuję się od głowy. Jeszcze nie jest za późno .

 2. 04.03.18 13:54 Piotr Bajero

  Panowie nie wiem dlaczego mamy tak słabą pamięć , kiedy wszyscy po odejściu Kiłdana cieszyli się , że teraz już będzie lepiej zapominają jakie wyniki osiągał Kiłdan i co otrzymał od Jacka z organizacji w klubie i z jakim budżetem miał do czynienia. Odbudował zaufanie w PZPN i nie pozwolił na takie traktowanie naszego klubu. Na każdym meczu u nas było widać na honorowej kogoś z wierchuszki i innych działaczy z NICE Liga, teraz tylko nad prezes Gruby i paru kibiców z karnetami od sponsorów . Pytam czy Pan borowicz jest szanowany przez środowisko piłkarskie Nice I Liga , to od rozmów i spotkań z Prezesami klubów I ligi stwarzamy miejsce sobie w tym zacnym I l ligowym gronie. Wszyscy wieszaliście psy na Kiłdanie a on miał wyniki i zostawił klub na 4-5 miejscu jak również doprowadził do układu upadłościowego co pozwoliło Borowiczowi dobrze zacząć z nowymi sponsorami i kasą i co facet wszystko zmarnował a wy nie potraficie wyciągnąć wniosków . W myśl przysłowia " obróć tabelę Stomil na czele" daleko nie zajedziemy a na pierwszym miejscu zgodnie z przysłowiem. Nikt w PZPN nie dopuści aby tak zasłużony Ruch spadł do klasy niższej. Obudzimy się w IV lidze i to w nie dalekiej przyszłości . Nie ma co mówić o spółdzielni , to sami stwarzamy zagrożenie do spadku mimo dużo większego budżetu niż za Kiłdana , Obudźcie się i analizując postępowanie Tramwajarza który wysługuje się Borowiczem sami zadecydujemy co dalej z naszym Stomilem . Ta kadra potrafi grać w I lidze a trener też jeden z lepszych w Nice Lidze , wniosek prosty ryba psuję się od głowy. Jeszcze nie jest za późno .

 3. 10.02.18 20:37 Piotr Bajero

  z TVN 24

 4. 09.02.18 16:13 Piotr Bajero

  i cóż ja widzę. Stomil ma więcej prawników w ciałach statutowych (prokurent, radca prawny Budimexu) a dostają punkty ujemne od PZPN-u. Niestety czarno widzę przyszłość klubu, bo uważam, że cała liga chce spuścić Stomil. I klub spadnie z ostatniego miejsca. I nie pomoże larum i płacz Grzybowicza a także rozwolnienie przedwyborcze i jego dofinansowanie, a wróbelki ćwierkają, że jego szwagier jest majętny, przecież dostał pożyczki na 5 mln złotych od Agenta Tomka bez procentów na 35 lat. Nie wiem czy PG będzie mógł korzystać z tych domów w Hiszpanii, może być kłopot przy PIS, będzie mógł zza krat marzyć o gorących piaskach i zimnych drinkach. Smutny jego los się szykuje. No cóz zasłużył sobie na te „luksusy”. A Mariusz Borowicz odpowie za upadłość spółki całym swoim majątkiem w Łupstychu. ?To mógłby się rzucić olsztyński budowlaniec i np. zająć się stadionem de la gruz. Niestety nie pomoże wsparcie Łukasza B. zwanego „chudym” ani jego zaciąg piłkarski tj. Abott & Company. Czas budować Zespół na występy w 3 lidze (:

Ocena komentarzy użytkownika

74   84   46.84%

Piotr Bajero na Forum Kibiców

Zarejestrowany: 06.04.15 11:59

Postów na forum: 0

Zobacz profil użytkownika