Mm - komentarze (18 w ostatnich trzech miesiącach)

 1. 06.09.17 14:39 Mm

  A co to ma do rzeczy, że Ł. jest fanem futbolu? Nie robi się we własne gniazdo i nie szydzi się z klubu, który dał mu szansę - taki wymiar miały niestety jego wypowiedzi. Odchodząc ze Stomilu, zostawił po sobie spaloną ziemię - tak też się nie robi klubowi, na którym mu podobno zależy. Bo klub to nie tylko ludzie nim zarządzający, do których Ł. mógł mieć pretensje. To przede wszystkim tradycja, marka i kibice. Swoje wojenki pan ,,trener" powinien toczyć na gruncie prywatnym lub prawnym, a nie medialnym, bo w ten sposób tylko szkodzi wizerunkowi Stomilu. Co mu to dało, że poszczekał w wywiadzie? Ulżyło mu? To niech z tą ulgą kontynuuje ,,karierę" - byle nie w Olsztynie.

 2. 03.09.17 09:48 Mm

  Ale chyba nie powiesz, że lubisz też to, co ,,supertrener" Ł. wygadywał ostatnio o Stomilu? To było bardzo słabe. Odwrotnie proporcjonalne do niczym nieuzasadnionego poczucia wielkości tego gościa. Ma szczęście, że gra teraz ze Stomilem u siebie, bo gdyby przyjechał za tydzień z Pogonią do nas, myślę, że zostałby ,,odpowiednio powitany". A tak do wiosny emocje związane z tym pseudoszkoleniowcem będą już mniejsze, a i jego pewnie w I lidze już nie będzie.

 3. 02.09.17 23:43 Mm

  Brawo za walkę i punkty, pomimo że ten mecz nie układał się po naszej myśli. Miałem wrażenie, że nie tylko nasiąknięte wodą boisko sprawiało naszym problemy. Byli jacyś powolni, jakby po cięższych niż zwykle treningach. Mecz wygrany i właściwie to nie jest już istotne, ale tak sobie myślę, czy ten spływ kajakowy dzień przed meczem to był dobry pomysł. Spływ ok, świetny pomysł, ale nie dzień przed meczem. Już kiedyś był taki trener w ekstraklasie, który chciał, żeby piłkarze wyluzowali się dzień przed meczem i zabrał ich na plażę. No i tak to plażowanie na nich wpłynęło, że w meczu dostali piątkę w czapę, bo biegali dwa razy wolniej od rywali.

 4. 31.08.17 10:13 Mm

  Na stronie Lechii napisano, że został wypożyczony tylko do 31 grudnia 2017 roku. Trochę słabo...

 5. 18.08.17 22:49 Mm

  Nie wygląda to dobrze. A właściwie wygląda fatalnie. I to nie jest hejt, tylko stwierdzenie prawdy. Statystyka wskazuje, że mamy słaby zespół, który wygrał tylko z jeszcze słabszym Podbeskidziem. We wtorek z Tychami może być nieprzyjemnie.

 6. 07.08.17 08:01 Mm

  Zgoda, jeśli nie odpalą w piątek, trzeba będzie poważnie pomyśleć o zmianie trenera, bo to byłby czwarty mecz w plecy - wliczając PP. A w takich sytuacjach potrzebna będzie nowa miotła. Tyle że nie tylko, bo co najmniej trzech ogarniętych grajków jest potrzebnych. Nawiasem mówiąc, przeczytajcie na futbolfejs (link jest tu niżej na stronie), jak ,,najlepszy trener i świetny człowiek" Łopatko jedzie po Stomilu i po Olsztynie. Wierzyć się nie chce, co to jest za gość...

 7. 04.08.17 09:04 Mm

  Też dziękuję tym, którzy wtedy mogli przyjść na stadion, przyszli i przyczynili się do tego, że stadion został dopuszczony do gry! Pracownikom OSiR tym razem też wypada podziękować, że się spięli i poprawek na stadionie dokonali przed sezonem, a nie w trakcie i nie trwało to np. pięć miesięcy - z drugiej strony, to był po prostu ich obowiązek, ale niech im będzie na zachętę:)

 8. 31.07.17 15:33 Mm

  Krytyka jest wskazana - ale to powinna być rozsądna krytyka. Sami sobie odpowiedzcie na pytanie, czy rozsądne jest wieszanie piłkarzy i trenera za jaja po pierwszym meczu sezonu. I weźcie pod uwagę, że zespół był budowany niemal od nowa, budowany z piłkarzy bez kontraktów, bo na transfery kasy nie ma. Mnie też nie cieszy porażka w Bytowie, ale mam nadzieję, że z każdym treningiem i meczem zespół będzie bardziej zgrany. Szczerze mówiąc, to mnie nadal bardziej wkurza to, jak poprzedni supertrener w wywiadach po sezonie srał we własne gniazdo i zabrał ze swego ,,ukochanego,, klubu kilku piłkarzy do ekipy rywala. Cieszę się, że tamtego słabego gościa już u nas nie ma i wolę dać szansę obecnemu trenerowi, bo na pewno zrobi wszystko, żeby poprawić wyniki i swoją reputacje. A dać mu szansę to nie znaczy zwalniać po pierwszym meczu.

 9. 27.07.17 22:40 Mm

  Tylko niepoprawni optymiści mogli myśleć, że w liście będzie obietnica dotycząca budowy stadionu. Ten prezydent obiecuje nowy stadion od 7 lat!! I przyjmijcie wreszcie do wiadomości, że on stadionu nie zbuduje! Po prostu nie zbuduje, bo ten obiekt nie jest dla niego priorytetem. Koniec, kropka. Resztę dyplomatycznie przemilczę do września, bo chcę, żeby Stomil dostał jak największe dofinansowanie.

 10. 20.07.17 08:47 Mm

  Przecież Kujawa, o ile prezes faktycznie go nie zawiedzie, będzie gotowy do gry pewnie dopiero w rundzie wiosennej! Treningi ma zacząć w październiku/listopadzie. Kolejny napastnik jest więc potrzebny, bo Siemaszko nie wiadomo, czy odpali, a Zahor raczej się nie przyda. Zresztą widać było w meczu PP, jaka jest siła ofensywna tego zespołu. Jeżeli więc Abbott do nas przyjdzie, to będzie ok - byle tylko nie okazał się drugim Zahorem.

 11. 15.07.17 20:08 Mm

  W meczu o stawkę okazało się, że mamy zespół, ale na II ligę. Panowie decyzyjni, skoro podobno są wolni piłkarze, którzy mogą wzmocnić Stomil, to chyba już nie macie wątpliwości, że trzeba ich ściągnąć, jeśli mamy powalczyć o utrzymanie w I lidze. Do roboty! I tylko niech trener i piłkarze nie tłumaczą się po dzisiejszym meczu, że są teraz na takim czy srakim etapie przygotowań przed ligą, że nie pokazali pełni umiejętności.

 12. 08.07.17 15:03 Mm

  Faktycznie Stromecki i Mielcarek warci są uwagi. A na korzyść Siemaszki przemawiała w tym sparingu skuteczność i walka o piłkę i pozycję. Szkoda, że nie można było zobaczyć, jak w obecnej ekipie wygląda Gondek. Warto też zaznaczyć, jak cenne są doświadczenie i umiejętności Grześka Lecha. Z nim na boisku gra wyglądała o wiele lepiej. Pochwalić trzeba także Zahora i to nie tylko za świetną asystę.

 13. 30.06.17 17:34 Mm

  Ale niektórym osobom nie chodzi wcale o to, że jest trener A., choć miał być trener D. Chodzi o to, jak ta sprawa została przeprowadzona. Najpierw w Polskę poszło info, że D. został trenerem Stomilu, teraz, że jednak A. To jest poważne? Trzeba było nie ogłaszać, kto został szkoleniowcem przed podpisaniem kontraktu. Wyszła szopka i tyle. Nowemu trenerowi wypada życzyć sukcesów, bo wszyscy życzymy sobie, by Stomil wygrywał. Amen.

 14. 30.06.17 16:39 Mm

  Nie będę krytykował trenera A., bo go nie znam. Zobaczymy, czy przetrwa rundę, czy kilka kolejek. Ale to, co wyprawia prezes, to jakaś dziecinada, w poważnej lidze takie działania nie powinny się zdarzać, bo poważają rangę klubu. Po komunikacie o zatrudnieniu pana D. na stanowisku trenera, naiwnie pomyślałem, że będzie dobrze. Ale za chwilę zaczął się kabaret prezesa. Widocznie jestem równie naiwny jak Janek B.

 15. 26.06.17 21:25 Mm

  To, co się dzieje w tym klubie, to gotowy scenariusz na film. E tam, nie na film, a na serial, bo co kilka miesięcy są nowe szopki. W połowie lipca pierwszy mecz o Puchar Polski, a tu zagadka miesiąca: trener jest, czy trenera nie ma? Jak Stomil kończył grę w ekstraklasie, był już taki przypadek, że nowy trener przyjechał do Olsztyna, zobaczył, co tu się dzieje i bodaj po trzech dnia powiedział ,,Żegnajcie". Mam nadzieję, że tak nie będzie. Ale też zastanawiam się, co trener Derbin zamierza, bo zdaje się, że miał budować drużynę i przygotować ją do sezonu, a to wypada robić w Olsztynie, a nie z odległości kilkuset kilometrów. Jego wyjazd wygląda nieprofesjonalnie. Chyba, że kupił bilet w jedną stronę...

 16. 25.06.17 17:31 Mm

  @krzyżak - 100% racji. Ale najpierw zobaczmy, jaka będzie kadra, czy uda się zebrać zespół, który będzie stać na coś więcej niż walka o utrzymanie. Najważniejsze, że powoli coś się klaruje, bo udało się ściągnąć trenera, który ma pojęcie o I lidze, a nie nowicjusza. Po kilku minusach jest plus dla prezesa za licencje i trenera.

 17. 25.06.17 17:23 Mm

  Brawo, młodzi! Pierwsza połowa wyrównana, ale w drugiej Stomil przeważał. Zasłużony awans!

 18. 24.06.17 22:39 Mm

  Oczywiście ocenimy nowego trenera po tym, jak zbierze kadrę, no i po wynikach. Ale na razie wybór wygląda na ok. Zagłębie za jego czasów grało fajny, ofensywny futbol.

Ocena komentarzy użytkownika

81   77   51.27%

Mm na Forum Kibiców

Zarejestrowany: 06.10.15 21:07

Postów na forum: 0

Zobacz profil użytkownika