Mm - komentarze (12 w ostatnich trzech miesiącach)

 1. 19.11.17 11:04 Mm

  @whs - to chyba ty słabo orientujesz się w sytuacji, bo ,,trener" AŁ (i każdy inny na jego miejscu) pieniądze za pracę w Stomilu dostanie. Z opóźnieniem, ale jednak. Gwarantują to chociażby wymogi licencyjne. AŁ miał dostać zaległą kasę z miliona od miasta. Nie jest więc prawdą, że Stomil jest ostatnią opcją dla trenerów ze względów finansowych. Kokosów tu nie ma, ale coś na konto prędzej czy później wpada. Dowiedz się, ile miesięcznie inkasuje np. Abbott, to się zdziwisz i przestaniesz pisać, że ten klub nie jest w stanie nikogo skusić.

 2. 19.11.17 08:09 Mm

  Marcin Kaczmarek tu nie przyjdzie, na tyle dobrze zna realia olsztyńskie, że wie, w co by się tu wpakował, to po pierwsze. A po drugie, pewnie jeszcze w tym sezonie obejmie jakiś zespół w ekstraklasie. Ale podobno do Stomilu może trafić Robert Podoliński. I to byłaby bardzo ciekawa opcja. W Radomiu wiosną nie wiodło mu się najlepiej, ale ogólnie opinie o jego warsztacie są bardzo dobre, a i doświadczenie ma już niemałe i ekstraklasowe.

 3. 18.11.17 21:14 Mm

  Jeśli to prawda, że pan ,,trener" Adam ma pomagać Głowasiowi (któremu życzę dwóch zwycięstw), to teraz dopiero zaczynam się bać. Całkiem niedawno pan Adam jechał po Stomilu w wywiadzie jak po burej suce. Dom wariatów.

 4. 18.11.17 20:20 Mm

  No i trener wraca do Grudziądza. Głowaś za sterem: http://dwadozera.pl//8772/Dziesiec-porazek-i-dosc-Asensky-odchodzi.html

 5. 18.11.17 17:10 Mm

  @The Core - bezpośrednio po tych mękach z Bytovią też pomyślałem, że na mecz z Chojnicami nie pójdę, bo dość mam tej żenady i powrotu do domu na wkurwie. Ale zmieniłem zdanie i pójdę. Bo jeśli my przestaniemy chodzić na mecze, to damy przeciwnikom klubu kolejny argument do tego, by mogli krytykować Stomil i domagać się, żeby nie było wsparcia ze strony miasta i żeby ratusz totalnie zapomniał o obowiązku budowy stadionu. Wystarczy, że piłkarze i trener dają argumenty do krytyki klubu. My, kibice, właśnie w takich momentach powinniśmy mimo wszystko chodzić na mecze i pokazywać, że ten klub interesuje wielu ludzi w tym mieście.

 6. 03.11.17 20:47 Mm

  Nareszcie! Brawo!!!

 7. 26.10.17 13:49 Mm

  Ten mecz trzeba wygrać, to jest jasne, żeby nie znaleźć się w tabeli tuż nad Ruchem. Ale trzeba też pamiętać i dbać o to, żeby Stomil miał sponsorów i myślał o przyszłości. Taki Budimex to skarb, z którym klub powinien związać się na długie lata i nad tym powinno się w Stomilu pracować. W najnowszym rankingu firm budowlanych w Polsce Budimex jest na 1. miejscu!!! Przeczytajcie, jak duży ta firma miała przychód i zysk w 2016 roku: ,,Budimex w ubiegłym roku miał 5,57 mld zł przychodów, o 8,5 proc. więcej w porównaniu z 2015 rokiem, co daje mu pierwsze miejsce w rankingu Deloitte. Jak wynika z raportu, wśród uwzględnionych w nim 15 firm, przychody Budimeksu wzrosły najmocniej w ujęciu wartościowym - o 438 mln zł. Firma znalazła się też na drugim miejscu listy pod względem wielkości zysku netto - zarobiła w ubiegłym roku na czysto prawie 789 mln zł. Ten rok zaczął się lepiej niż poprzedni, w pierwszym półroczu 2017 przychody Budimeksu wzrosły o 12 proc. rok do roku, osiągając 2,7 mld zł.''

 8. 22.10.17 19:04 Mm

  Siedziałem cicho po kolejnych porażkach, ale już wystarczy. Niestety, panie trenerze, nie idzie drużynie, którą pan kieruje. Najwięcej straconych bramek w lidze, miejsce barażowe w tabeli - taki jest bilans. Ok, skleił pan zespół na miarę warunków, jakie są w klubie i za to brawo, ale teraz chyba sam pan widzi, że czas przekazać zespół komuś innemu.

 9. 06.09.17 14:39 Mm

  A co to ma do rzeczy, że Ł. jest fanem futbolu? Nie robi się we własne gniazdo i nie szydzi się z klubu, który dał mu szansę - taki wymiar miały niestety jego wypowiedzi. Odchodząc ze Stomilu, zostawił po sobie spaloną ziemię - tak też się nie robi klubowi, na którym mu podobno zależy. Bo klub to nie tylko ludzie nim zarządzający, do których Ł. mógł mieć pretensje. To przede wszystkim tradycja, marka i kibice. Swoje wojenki pan ,,trener" powinien toczyć na gruncie prywatnym lub prawnym, a nie medialnym, bo w ten sposób tylko szkodzi wizerunkowi Stomilu. Co mu to dało, że poszczekał w wywiadzie? Ulżyło mu? To niech z tą ulgą kontynuuje ,,karierę" - byle nie w Olsztynie.

 10. 03.09.17 09:48 Mm

  Ale chyba nie powiesz, że lubisz też to, co ,,supertrener" Ł. wygadywał ostatnio o Stomilu? To było bardzo słabe. Odwrotnie proporcjonalne do niczym nieuzasadnionego poczucia wielkości tego gościa. Ma szczęście, że gra teraz ze Stomilem u siebie, bo gdyby przyjechał za tydzień z Pogonią do nas, myślę, że zostałby ,,odpowiednio powitany". A tak do wiosny emocje związane z tym pseudoszkoleniowcem będą już mniejsze, a i jego pewnie w I lidze już nie będzie.

 11. 02.09.17 23:43 Mm

  Brawo za walkę i punkty, pomimo że ten mecz nie układał się po naszej myśli. Miałem wrażenie, że nie tylko nasiąknięte wodą boisko sprawiało naszym problemy. Byli jacyś powolni, jakby po cięższych niż zwykle treningach. Mecz wygrany i właściwie to nie jest już istotne, ale tak sobie myślę, czy ten spływ kajakowy dzień przed meczem to był dobry pomysł. Spływ ok, świetny pomysł, ale nie dzień przed meczem. Już kiedyś był taki trener w ekstraklasie, który chciał, żeby piłkarze wyluzowali się dzień przed meczem i zabrał ich na plażę. No i tak to plażowanie na nich wpłynęło, że w meczu dostali piątkę w czapę, bo biegali dwa razy wolniej od rywali.

 12. 31.08.17 10:13 Mm

  Na stronie Lechii napisano, że został wypożyczony tylko do 31 grudnia 2017 roku. Trochę słabo...

Ocena komentarzy użytkownika

88   87   50.29%

Mm na Forum Kibiców

Zarejestrowany: 06.10.15 21:07

Postów na forum: 0

Zobacz profil użytkownika