tomtom - komentarze (3 w ostatnich trzech miesiącach)

  1. 25.09.18 09:39 tomtom

    Szkoda że odpuszczają. Puchar to jest dobra okazja na reklamę i zmianę wizerunku OKSu w Polsce. wygrać z gryfem,który ma słabą obronę i bramkarza i przy otwartej grze zawsze dostaje baty..... trafić potem na kogoś z ekstraklasy pokonać ich np. słabą ległe. ...oby nie bylo tak że z gryfem w plecy a potem i tak z chrobrym w plecy...obym sie mylił.

  2. 12.09.18 18:06 tomtom

    pisałem już kiedyś. Grzyma ruszy tylko marsz po lub przed każdym meczem. Proponuję przed każdym meczem pod ratuszem z 20 minut i marsz przez miasto na stadion. Przecież te długi w większości to gmina urząd.... Inne miasta poza tym że mają stadiony nowe to prezydenci finansują kluby po parę milionów. A u nas bieda....ufff myślałem że będzie więcej dluguuuu. ....

  3. 28.07.18 11:07 tomtom

    Borkowski - dzięki za ogarnięcie OKSu że się utrzymał.. hmm Grzymo zmienia na kolejnego swojego - ma takie prawo- oby zmyślą o Stomilu. Wybory zapasem- niedługo kibice powiedzą sprawdzam. A stadionu jak nie było tak nie ma. Podobno zamydli przed wyborami kibicom oczy i oglosi projekt i zburzy trybuny oprócz krytej.....by wygrać kolejne wybory zbudowac kolejne tory a o stadionie kibicach zapomni.... A nowemu prezesowi - powodzenia.

Ocena komentarzy użytkownika

19   33   36.54%

tomtom na Forum Kibiców

Zarejestrowany: 04.02.16 07:57

Postów na forum: 17

Zobacz profil użytkownika