MojaJedynaMiłość - komentarze (4 w ostatnich trzech miesiącach)

 1. 17.09.17 00:41 MojaJedynaMiłość

  Do Pana Grzegorza Lecha, prawdziwego lidera Dumy Warmii; Panie Grzegorzu, jestem Panu niewymownie wdzięczny za Pana boiskową i pozaboiskową postawę w bieżącym sezonie. Pamiętam Pana jeszcze z czasów gry w ekstraklasowym Stomilu i dziękuję, że obecnie tak piękną klamrą spina Pan ten czas spędzony w moim ukochanym klubie. Pana gra w trwających rozgrywkach jest najlepszym przykładem i dowodem na to, że bycie STOMILOWCEM to przywilej, a reprezentowanie barw Dumy Warmii, to po prostu zaszczyt, którego Pan dostąpił. Życzę Panu i sobie kolejnych wybornych asyst, meczów, w których swoimi zagraniami przesądzi pan o zwycięstwie biało - niebieskich oraz jeszcze wielu "kormoranków" po strzelonych bramkach, a po zakończeniu kariery (bez pośpiechu) sukcesów w pracy z młodzieżą w naszym klubie. Dziekuję! Stomil Ponad Wszystko!

 2. 06.09.17 20:30 MojaJedynaMiłość

  @MD i @Mm - nic dodać, nic ująć. Szach i mat. A Tobie, drogi Odboju życzę, abyś swoje sympetie ukierunkował w odpowiednią stronę, bo Łopatkę zawsze będziesz musiał bronić przed krytyką, gdyż jest pod każdym wzglębem zbyt słaby, by krytyka go omijała.

 3. 05.09.17 20:28 MojaJedynaMiłość

  Odboj, daj już spokój. Robisz co możesz, ale nie zmienisz zdania większości i nie skłonisz nas do tego, byśmy zaczęli go doceniać. Łopatko pozostawił po sobie złe wrażenie, bo był i jest słabym trenerem o zbyt wysokim mniemaniu o sobie. Jest trenerem bez sukcesów. Na szczęście to już nie jest nasz problem. Niech się z nim męczą wszyscy jego przyszli pracodwcy.

 4. 05.09.17 20:11 MojaJedynaMiłość

  Przecież wiadomo, że jak dyrektor coś napisze, to będzie gwarantowany bełkot i zpizdygwizdy. Ja tego nie czytam i Wam również polecam. A poza tym, to jest temat dotyczący wygranego meczu, a więc: W GÓRĘ SERCA, OKS WYGRAŁ MECZ!!!

Ocena komentarzy użytkownika

26   34   43.33%

MojaJedynaMiłość na Forum Kibiców

Zarejestrowany: 15.07.16 12:28

Postów na forum: 0

Zobacz profil użytkownika