Kleofas - komentarze (15 w ostatnich trzech miesiącach)

 1. 13.09.18 13:45 Kleofas

  Są też bilety vip za 50 złotych. Kto może niech kupi.

 2. 12.09.18 18:27 Kleofas

  Przykro że tak piszę ale wy chyba nie zdajecie sobie sprawę co piszecie. Zadam wam pytanie do rozważenia. Przecież to klub powinien być zarządzany w taki sposób aby nie było długów. Wiadomo przecież że poprzednio polityka informacyjna kulała mówiąc delikatnie. Przecież mieliśmy wyjść na czysto z pieniędzy z pro juniors, ale się okazało że jest to informacja nieprawdziwa. Co z tego że będziecie roztrząsać co to było trzeba doprowadzić do tego żeby spłacić jak zwykle poprzednie długi. I doprowadzić do tego żeby klub wyszedł na prosto. Znalazł sponsorów i żeby to sponsorzy wspierali klub i obciążyli miasto. A nie żeby miasto ratowało Stomil jak zawsze. To co było kiedyś nie ma sensu roztrząsania tego co było. Tylko trzeba się skupić aby klub wyszedł na prosto oraz to co pisał jeden z piłkarzy Stomilu żeby klub Stomil Olsztyn nie uchodził jako klub który tylko potrafi wyciągać kasę od miasta. Wiecie co trzeba robić ratować Stomil i to się w tej chwili liczy a roztrząsanie tego co było naprawdę nie ma sensu.

 3. 12.09.18 17:10 Kleofas

  Powiem co ja zrobiłem poszedłem do klubu wpłaciłem 500 zł. I jestem szczęśliwy że pomogłem klubowi wtedy kiedy tego potrzebował.

 4. 22.08.18 15:48 Kleofas

  Dzięki za informacje. Się zastanawiałem ostatnio Na jakim etapie jest inwestycja.

 5. 22.08.18 14:05 Kleofas

  No właśnie co było na śniadanie . Bo się głodny robie hehe

 6. 22.08.18 08:30 Kleofas

  W porządku ale zabolało mnie Że ta osoba powiedziała tak o prezesie. A nie przyjemnie się czytać takie komentarze jak dotyczą mojego patrz naszego ukochanego klubu.

 7. 22.08.18 07:15 Kleofas

  Proszę przeczytać dokładnie komentarz Kota. Nowy Prezes przyszedł i już o nim komentarz jaki on jest.

 8. 22.08.18 06:16 Kleofas

  Jakim zrozumieniem widać po wpisie że nie oczekuje zrozumienia tylko się dziwi dlaczego tak jest jak jest. Więc opisuje dlaczego tak jest jak jest.

 9. 21.08.18 22:05 Kleofas

  Kot czy ty czytałeś sam siebie. Chcesz wracać do tego co było. Proszę bardzo to zadam ci pytanie w związku z tym czy chciałbyś aby twój ulubiony klub był tak zarządzany jak za poprzedniego prezesa bo ja nie. To ja ci przypomnę bo widzę że masz krótką pamięć. Zero informacji na temat bieżącej informacji o klubie( gdy mieliśmy złą sytuację to od razu sięgaliśmy po ratunek z miasta) jaki mamy budżet czy dlaczego w klubie są długi. Dlaczego nie pozyskiwaliśmy nowych sponsorów. Tak było a jak jest teraz. Wiadomo że klub Stomil Olsztyn jest klubem biednym i jaka opinia panuje na temat klubu nie tylko wśród 1 ligowych klubów , ale nawet wśród mieszkańców tego miasta. Pojawiła się nowa osoba która chce coś zmienić. Widać to przecież i mówi o tym oficjalnie o kosztach jakie ponosi klub w związku że cały czas gra na wyjazdach o kosztach organiozacji meczów 1 ligowych. Mówi oficjalnie co zamierza zrobić. I jak nie widzisz różnicy między obydwoma prezesami. To chyba zakłamujesz samego siebie. Ja wierzę głęboko że nadchodzą lepsze czasy dla Stomilu, ale nie nastąpi to jak za dotknięciem magicznej różdżki i i problemy natychmiast znikną, niestety na wszystko potrzeba czasu. Tak ja uważam a jak uważasz inaczej to twój problem. Pozdrawiam Kleofas

 10. 17.08.18 11:00 Kleofas

  Już się zaczyna marudzenie. Niedawno nastąpiła zmiana. Wyluzujcie nieco.

 11. 28.07.18 12:12 Kleofas

  Powiem tak a jak się ma zmienić w tym Olsztynie jak zasiadają te same osoby w radzie miasta. Powiem tak zrobiliśmy się strasznie wygodni. I mówimy na przykład że np prezydent z pis to be. I całą partię pis uważamy za be i że jak mają chrześcijańskie korzenie to są np nawiedzieni, Ale powiedżcie sami czy nie lepiej zaryzykować i żeby było nowe rozdanie w radzie miasta niż ci sami ludzie którzy od lat rządzą w Olsztynie. Wybór należy do was. A głosujcie według waszego rozdania. Tylko czy warto i kiedy w końcu zostanie wybudowany stadion. Ja tam wolę zmianę choć wiąże się to z ryzykiem i więcej co do wyboru władz w Olsztynie głosu nie będę zawierał. A nowemu prezesowi życzę jak najlepiej. I to co napisałem we wcześniejszym poście.

 12. 28.07.18 09:43 Kleofas

  Przestań siać farmozony. Ja mówię o bieżącej działalności klubu. I czekam na rozwój wypadków a teraz bez zastanowienia co napisałem piszesz głupoty

 13. 28.07.18 00:54 Kleofas

  Powiem tak ciekawie się zapowiada. Trener który patrzy nie tylko na grę piłkarzy, ale też na zmiany organizacyjne w klubie. Teraz zmiana prezesa który jest obyty w biznesie i zna realia panujące w tym środowisku. Jeśli dojdzie do tego otwartość na bieżącą sytuację w klubie i informowanie o tym. Znalezienie sponsorów którzy by powodowali że by nie było zatorów płatniczych. Organizowanie prezentacji kibiców zarówno przed przerwą jesienną zimową, oraz wiosenną. A także plany jakie ma drużyna na nadchodzący sezon. Czy tylko gra o utrzymanie środek tabeli czy górna pozycja tabeli. Czy drużyna w trakcie przygotowań pojedzie na obóz. Jak już np kogoś zakupujemy krótka charakterystyka piłkarza może jakiś wywiad. Podsumowując żeby z klubu Stomil Olsztyn stworzyć klub który jest tak jak kibice mówią jest dumą Warmi i Mazur, a żeby rzeczywiście nim był i my jako kibice i mieszkańcy byli dumni że mamy taki klub jak Stomil Olsztyn i był to powód do dumy. Podsumowując nie wiem jak to wyjdzie, ale tak sobie myślę że pierwszy krok został postawiony aby nastąpił początek profesjonalizacji w tym klubie. Będzie nowa murawa która spowoduje że nie będą przekładane mecze i my jako kibice nie będziemy się wstydzić przez całym pierwszoligowym światkiem i nie tylko jako murawę mieliśmy. Do pełni szczęścia brakuje tylko nowego stadionu. Powiem tak to może być ciekawy sezon trener i zmiana funkcjonowania klubu od środka. Czyżby nowe czasy nastały dla Stomilu czas pokaże.

 14. 28.06.18 22:23 Kleofas

  Najpierw oczywiście zakontraktować piłkarzy, a później to co napisałem poniżej.

 15. 28.06.18 22:17 Kleofas

  Teraz tylko pozostaje regularnie regulować płatności, aby nie tworzyć zobowiązań finansowych.

Ocena komentarzy użytkownika

12   35   25.53%

Kleofas na Forum Kibiców

Zarejestrowany: 04.06.05 20:38

Postów na forum: 405

Zobacz profil użytkownika