Kleofas - komentarze (10 w ostatnich trzech miesiącach)

 1. 13.09.18 13:45 Kleofas

  Są też bilety vip za 50 złotych. Kto może niech kupi.

 2. 12.09.18 18:27 Kleofas

  Przykro że tak piszę ale wy chyba nie zdajecie sobie sprawę co piszecie. Zadam wam pytanie do rozważenia. Przecież to klub powinien być zarządzany w taki sposób aby nie było długów. Wiadomo przecież że poprzednio polityka informacyjna kulała mówiąc delikatnie. Przecież mieliśmy wyjść na czysto z pieniędzy z pro juniors, ale się okazało że jest to informacja nieprawdziwa. Co z tego że będziecie roztrząsać co to było trzeba doprowadzić do tego żeby spłacić jak zwykle poprzednie długi. I doprowadzić do tego żeby klub wyszedł na prosto. Znalazł sponsorów i żeby to sponsorzy wspierali klub i obciążyli miasto. A nie żeby miasto ratowało Stomil jak zawsze. To co było kiedyś nie ma sensu roztrząsania tego co było. Tylko trzeba się skupić aby klub wyszedł na prosto oraz to co pisał jeden z piłkarzy Stomilu żeby klub Stomil Olsztyn nie uchodził jako klub który tylko potrafi wyciągać kasę od miasta. Wiecie co trzeba robić ratować Stomil i to się w tej chwili liczy a roztrząsanie tego co było naprawdę nie ma sensu.

 3. 12.09.18 17:10 Kleofas

  Powiem co ja zrobiłem poszedłem do klubu wpłaciłem 500 zł. I jestem szczęśliwy że pomogłem klubowi wtedy kiedy tego potrzebował.

 4. 22.08.18 15:48 Kleofas

  Dzięki za informacje. Się zastanawiałem ostatnio Na jakim etapie jest inwestycja.

 5. 22.08.18 14:05 Kleofas

  No właśnie co było na śniadanie . Bo się głodny robie hehe

 6. 22.08.18 08:30 Kleofas

  W porządku ale zabolało mnie Że ta osoba powiedziała tak o prezesie. A nie przyjemnie się czytać takie komentarze jak dotyczą mojego patrz naszego ukochanego klubu.

 7. 22.08.18 07:15 Kleofas

  Proszę przeczytać dokładnie komentarz Kota. Nowy Prezes przyszedł i już o nim komentarz jaki on jest.

 8. 22.08.18 06:16 Kleofas

  Jakim zrozumieniem widać po wpisie że nie oczekuje zrozumienia tylko się dziwi dlaczego tak jest jak jest. Więc opisuje dlaczego tak jest jak jest.

 9. 21.08.18 22:05 Kleofas

  Kot czy ty czytałeś sam siebie. Chcesz wracać do tego co było. Proszę bardzo to zadam ci pytanie w związku z tym czy chciałbyś aby twój ulubiony klub był tak zarządzany jak za poprzedniego prezesa bo ja nie. To ja ci przypomnę bo widzę że masz krótką pamięć. Zero informacji na temat bieżącej informacji o klubie( gdy mieliśmy złą sytuację to od razu sięgaliśmy po ratunek z miasta) jaki mamy budżet czy dlaczego w klubie są długi. Dlaczego nie pozyskiwaliśmy nowych sponsorów. Tak było a jak jest teraz. Wiadomo że klub Stomil Olsztyn jest klubem biednym i jaka opinia panuje na temat klubu nie tylko wśród 1 ligowych klubów , ale nawet wśród mieszkańców tego miasta. Pojawiła się nowa osoba która chce coś zmienić. Widać to przecież i mówi o tym oficjalnie o kosztach jakie ponosi klub w związku że cały czas gra na wyjazdach o kosztach organiozacji meczów 1 ligowych. Mówi oficjalnie co zamierza zrobić. I jak nie widzisz różnicy między obydwoma prezesami. To chyba zakłamujesz samego siebie. Ja wierzę głęboko że nadchodzą lepsze czasy dla Stomilu, ale nie nastąpi to jak za dotknięciem magicznej różdżki i i problemy natychmiast znikną, niestety na wszystko potrzeba czasu. Tak ja uważam a jak uważasz inaczej to twój problem. Pozdrawiam Kleofas

 10. 17.08.18 11:00 Kleofas

  Już się zaczyna marudzenie. Niedawno nastąpiła zmiana. Wyluzujcie nieco.

Ocena komentarzy użytkownika

12   35   25.53%

Kleofas na Forum Kibiców

Zarejestrowany: 04.06.05 20:38

Postów na forum: 405

Zobacz profil użytkownika