Odboj - komentarze (5 w ostatnich trzech miesiącach)

 1. 20.11.17 14:41 Odboj

  Edward zmień płytę. Napisałeś jeden tekst i wklejasz go pod każdym artykułem. I skończ z tym opluwaniem trenera Łopatki.

 2. 20.11.17 09:49 Odboj

  To Wy opluwacie swój klub i to na cały świat ( taki zasięg ma internet ) nie tylko na całą Polskę. Ciągle pisaliście że miasto nie ma stadionu, że nie ma boisk a treningi odbywają się w parku, że klub zalega z wypłatami. To samo powiedział w wywiadzie trener Łopatko. Jak dziennikarz pytał to co miał kłamać czy mówić prawdę.?. Powiedział to co wszyscy dawno wiedzieli a Wy nazywacie to opluwaniem Stomilu. ? Nie pamiętacie ile dobrego robił dla tego klubu. Jak pamiętam to co najmniej dwa razy dogrywał rundę po odwołanych trenerach i udała się utrzymać Stomil w Pierwszej Lidze. Panie Adamie przepraszam za te niesprawiedliwe i obraźliwe wpisy. Mam nadzieję że niektórzy przyznają się do błędu i przestaną wypisywać te bzdury. Przyjdzie w końcu opamiętanie.

 3. 06.09.17 14:51 Odboj

  Nic złego na Stomil nie powiedział. Jak dziennikarze pytali to odpowiadał na pytania. Mówił prawdę.

 4. 06.09.17 08:00 Odboj

  Nie jestem jego adwokatem ale go znam. Rozmawiałem z Nim wiele razy. Piłka nożna to jego wielka pasja. Już jako dziecko przyjeżdżał na mecze Stomilu. Jest takim samym fanatykiem jak Wy. Piłka to jego życie poświęcił się jej całkowicie.

 5. 05.09.17 11:54 Odboj

  Nie rozumiem tych wpisów na temat trenera Łopatki. Z czego wynika taka nienawiść. Czytałem wszystkie Jego wypowiedzi i nie widzę tam nic złego o Stomilu ani o jego zawodnikach. Powiedział prawdę o stadionie i zaległościach w wypłatach to przecież wiedzieli wszyscy. Bardzo nieładnie postępujecie bo przecież pracował w tym klubie wiele lat i zostawił tu dużo serca. Pamiętam wasza nagonkę na Biedrzyckiego i Jego synów ( rodzina 500+ , krzyki na stadionie jak grali chłopcy) Poświęcił życie dla tego klubu. Dosłownie. Wtedy krzykacze pierwsi szli w kondukcie żałobnym i zapalali race. Rzygać się chce jak się czyta wasze wpisy. Niczego i nikogo nie docenicie.

Ocena komentarzy użytkownika

12   82   12.77%

Odboj na Forum Kibiców

Zarejestrowany: 05.10.16 07:42

Postów na forum: 0

Zobacz profil użytkownika