Artykuł

JEDZIEMY DO JASTRZĘBIA!, fot. kibice.stomil.olsztyn.pl

JEDZIEMY DO JASTRZĘBIA!, fot. kibice.stomil.olsztyn.pl

Jastrzębie, 30 listopada 2019 r., godz. 13:00

Wyjazd autokarowy do Jastrzębia

14.11.19 20:35   godfather   4  

Kibice Stomilu organizują wyjazd autokarowy na mecz GKS Jastrzębie - Stomil Olsztyn. Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę 30 listopada o godzinie 13:00 na stadionie w Jastrzębiu! Dzięki wsparciu funduszu wyjazdowego koszt wyjazdu autokarami wynosi tylko 20 zł. Wszyscy fanatycy Stomilu mają obowiązek zaliczyć ten wyjazd!

Wyjazd autokarowy na mecz GKS Jastrzębie - Stomil Olsztyn!

GKS Jastrzębie - STOMIL OLSZTYN

Sobota, 30 listopada - godzina 13:00

Koszt wyjazdu autokarami tylko - 20 zł (dzięki wsparciu funduszu wyjazdowego)

Bilet na mecz 20 zł

Zbiórka w sobotę, 30 listopada o godzinie 1:30 pod stadionem Stomilu!

ODJAZD O GODZINIE 2:00


 Fortuna

Tagi: Stomil Olsztyn, kibice, stomiltravel, wyjazd, GKS Jastrzębie


Komentarze

 1. 26.11.19 17:06 stomil1960

  Płock zbuduje stadion ,dostał zielone światło od radnych.Niejaki Stanowski namawia Budimex w inwestowanie w stadion Marymontu, a zarazem w sponsoring.I komu jest potrzebny Stomil z jego grą ,resztką kibiców brakiem jakiegokolwiek planu na rozwój. I to ciągle liczenie na miasto - to nudne.Czy ktoś rozmawia z Michelin, lokalnymi producentami znanymi w kraju i w Europie? Co to jest !Mieszkam poza Olsztynem, mecze Stomilu oglądałem 2 sztuki - tak sztuki bo trudno mówić o grze i jakichś pozytywnych wrażeniach .Masakra wyjazd i masakra dom. Już nie planuję więcej tego oglądać oddalamsię od Olsztyna mentalnie.

 2. 21.11.19 13:47 Gacek Z

  No wreszcie koniec tego grabarza klubu, Piotrka I Betona: https://tko.pl/38786,2019,11,20,pilne-prezydent-olsztyna-z-prokuratorskimi-zarzutami-ratusz-milczy

 3. 18.11.19 17:45 stedab

  Dlaczego się usprawiedliwiasz w ostatnim zdaniu, napisałeś po prostu to o czy każdy normalny (a nie zaślepiony) kibic myśli! A pisanie o szanowaniu kibiców, czy powoływaniu się na opinie Janusza B to już zakrawa na ironię... jeśli mnie pamięć nie myli jeden z pierwszych, którzy czmychali ze Stomilu (Wigry Suwałki)! A jak sytuacja poprawiła się to szybko wrócił z podkulonym ogonem, mnie wtedy bardzo zdziwiło i dziwić nie przestaje dlaczego on jest kapitanem. Ale nim jest, niech więc teraz wyjdzie przed kamery i powie parę słów co tak naprawdę dzieje się w tej drużynie, ale prawdziwych, a nie wyświechtanych typu "walczymy, staramy się, jesteśmy zajebiści… ale cały świat jest przeciwko nam"! Bo od słuchania Zająca podczas konferencji po kolejnych przegranych meczach to zbiera mi się na wymioty!

 4. 18.11.19 12:30 zjs

  Profesjonalne diagnozy, błyskotliwe riposty. O kogo chodzi? To nie Real czy Barcelona, to manufaktura pod nazwą Stomil Olsztyn. Drużyna zbudowana z odrzutów nigdzie nie chcianych, piłkarsko na IV ligę. Jestem kibicem ponad 63 lata, tak, tak wiekowy jestem człowiek. Przeżyłem wiele upadków i chwile tryumfów olsztyńskich drużyn, ale teraz jestem strasznie rozgoryczony . Pamiętam jak w ubiegłym sezonie Janusz Bucholoc krzyczał do kamery Polsatu kiedy drużyna miała finansowe problemy, "nie macie pojęcia co dzieje się w naszych głowach!" Czy macie pojęcie co dzieje się w naszych sercach i głowach? Macie teraz dobre warunki finansowe a nie szanujecie kibiców. Tak nie szanujecie! Macie za frajerów tych, którzy przychodzą jeszcze na mecze. Uważajcie, bo cierpliwość Brańskiego też ma swoje granice. Ciężko mi, ale musiałem to napisać.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!