Relacja z meczu Stomil Olsztyn - Bytovia Bytów

ż Łukasz Sołowiej
kartki Bartłomiej Poczobut ż
Fran González ż
Andrzej Witan ż
Bramki Stomil Olsztyn: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 16. Łukasz Sołowiej, 23. Paweł Baranowski, 44. Adrian Karankiewicz (74, 29. Tomasz Zając) - 34. Wołodymyr Tanczyk (81, 19. Mateusz Mętlicki), 38. Milen Gamakow (62, 10. Piotr Głowacki), 97. Wiktor Biedrzycki, 5. Grzegorz Lech, 3. Marcel Ziemann - 9. Artur Siemaszko
Bytovia Bytów: 27. Andrzej Witan - 8. Sebastian Kamiński, 55. Fran González, 44. Michał Stasiak, 37. Wojciech Wilczyński - 28. Jakub Kuzdra, 16. Bartłomiej Poczobut, 77. Sławomir Duda, 30. Kamil Wacławczyk (79, 14. Bartosz Biel), 10. Michał Jakóbowski (89, 3. Łukasz Wróbel) - 11. Janusz Surdykowski (90, 9. Orlande Kpassa).
Szczegóły sędziował: Sylwester Rasmus (Kończewice).
widzów: 1587.

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 07:11:48

97' Koniec meczu.
96' Żółtą kartką ukarany Andrzej Witan za bezczelne opóźnianie gry 1538
95' Jeszcze zmiana w szeregach gości. Boisko opuszcza od dwóch minut Janusz Surdykowski, w jego miejsce Orlande Kpassa. 1538
94' Na murawie opatrywany bramkarz gości
90' 4 minuty doliczone
88' Stomil przed pierwszą szansą w tej połowie, piłka po dośrodkowaniu spada pod nogi Sołowieja, ten słabym strzałem, po nodze obrońcy, kieruje piłkę obok bramki. 1
80' Boisko opuszcza Wołodymyr Tanczyk, w jego miejsce Mateusz Mętlicki 1
74' Boisko opuszcza Adrian Karankiewicz, w jego miejsce Tomasz Zając 1
69' Chcielibyśmy napisać coś pozytywnego, ale Stomil zupełnie bezradny w tej drugiej połowie, nie jest w stanie przedrzeć się przez defensywę gości. 1
62' Boisko opuszcza Milen Gamakow, w jego miejsce Piotr Głowacki 1
60' Żółtą kartką ukarany Paweł Baranowski 1
54' Piłka w siatce Stomilu, Jakóbowski z bliska pokonuje Piotra Skibę. 1538
46' Wracamy po przerwie.
45' Koniec pierwszej połowy.
44' Żółtą kartką ukarany Fran González 1538
32' Ziemann z kilku metrów, do pustej bramki, strzela... nad poprzeczką. Wcześniej głową zgrywał Tanczyk. 1
29' Szybka kontra Stomilu zakończona strzałem Siemaszki... Ponad bramką. 1
25' Strzał Ziemanna z dystansu wysoko ponad bramką. 1
22' Strzał Stomilu z dystansu, wybija przed siebie Witan, ale przy dobitce sędzia pokazuje pozycję spaloną. 1
17' Faulowany Tanczyk po prawej stronie, będzie szansa na dośrodkowanie z rzutu wolnego. 1
14' Strzał Lecha sprzed pola karnego, niecelny. 1
13' Żółtą kartką ukarany Bartłomiej Poczobut za zatrzymanie szybkiej akcji Tanczyka. 1538
11' Rzut wolny dla gości, 30 metrów przed bramką Skiby, piłka odbija się od muru. 1538
11' Spokojny poczatek meczu, kilka akcji Stomilu, które nie zakończyły się strzałem na bramkę.
1' Początek meczu.
Skład Stomilu: Skiba - Bucholc, Sołowiej, Baranowski, Karankiewicz - Tanczyk, Gamakow, Biedrzycki, Lech, Ziemann - Siemaszko
Witamy ze stadionu przy al. Piłsudskiego 69A.