Relacja z meczu KKS 1925 Kalisz - Stomil Olsztyn

Stomil Olsztyn: 30. Miłosz Garstkiewicz - 3. Lukáš Kubáň, 25. Hubert Sadowski, 14. Filip Szabaciuk, 11. Filip Wójcik, 10. Karol Żwir, 23. Filip Laskowski, 18. Michal Bezpalec, 7. Hubert Krawczun, 19. Daniel Pietraszkiewicz, 77. Bartosz Florek.
Szczegóły

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 19:16:30

94' Koniec meczu.
93' Igor Kośmicki napomniany żółtą kartką i nie zagra w dwóch meczach. 1
90' Doliczone trzy minuty.
89' Igor Kośmicki wszedł za Daniela Pietraszkiewicza. 1
89' Filip Wójcik wysoko nad poprzeczką z woleja. 1
87' Michał Bednarski obejrzał drugą żółtą kartkę, w konsekwencji czerwoną. 1896
84' Piotr Kurbiel wszedł za Bartosza Florka. 1
82' Filip Laskowski z dystansu, bramkarz wybija piłkę nad poprzeczkę. 1
79' Zamieszanie w naszym polu karnym, ale bez konsekwencji. 1896
75' Przerwane podanie Karola Żwir w polu karnym. 1
73' Michal Bezpalec fatalnie podawał do Karola Żwira, który byłby w idealnej sytuacji. Na szczęście goście nie wyprowadzili groźnej kontry. 1
71' Łukasz Szramowski wszedł za Huberta Krawczuna. 1
67' Bartłomiej Putno napomniany żółtą kartką. 1896
60' Daniel Pietraszkiewicz w polu karnym, uderza, ale mocno niecelnie. 1
58' Filip Wójcik napomniany żółtą kartką i nie zagra w meczu z Hutnikiem Kraków. 1
46' Rozpoczęcie drugiej połowy.
45+2' Koniec pierwszej połowy. Do przerwy bezbramkowy remis. To piąte z rzędu 0:0 po 45. minutach w rundzie wiosennej.
43' Grzegorz Lech napomniany żółtą kartką.
35' Michal Bezpalec z dystansu, rykoszet i rzut rożny. 1
33' Maciej Białczyk napomniany żółtą kartką. 1896
28' Miłosz Garstkiewicz broni uderzenie Huberta Sobola. UFF! 1896
26' Bartosz Florek z dystansu i mamy rzut rożny. 1
23' Ładna kontra Stomilu, wrzutka w pole karne, głową strzela Pietraszkiewicz. Bramkarz gospodarzy pewnie łapie piłkę. 1
18' Filip Wójcik z rzutu wolnego, ale tylko rożny. 1
17' Mateusz Żebrowski napomniany żółtą kartką za faul na Bartoszu Florku.
15' Bezsensu faulował Daniel Pietraszkiewicz. W pole karne wrzucił groźnie Jakub Staszak, ale dobrze wybił piłkę Miłosz Garstkiewicz. 1896
13' Zamieszanie w polu karnym KKS-u, ale gospodarze dają radę wybić piłkę. 1896
11' Hubert Sobola z rzutu wolnego wysoko nad poprzeczką. 1896
10' W miarę przyzwoite pierwsze dziesięć minut w wykonaniu Stomilu. 1
10' Daniel Pietraszkiewicz w pole karne, ale tam nie było komu zamknąć ofensywnej akcji. 1
7' Bartosz Florek z 25. metrów, piłka przelatuje nad poprzeczką. 1
5' Jakub Staszak, były piłkarz Stomilu, fauluje w polu karnym naszego bramkarza Miłosza Garstkiewicza. 1896
Ruszyli. DO BOJU OKS!
Piłkarze wychodzą na środek murawy.
Mecz sędziować będzie Mateusz Piszczelok z Katowic.
We wrześniu 2023 roku Stomil przegrał u siebie 0:3 z KKS-em 1925 Kalisz.
Przed piątkiem KKS 1925 Kalisz był liderem rozgrywek. W piątek wieczorem Pogoń Siedlce pokonała 1:0 Olimpię Elbląg i to oni wskoczyli na pierwsze miejsce. Gospodarze powalczą o powrót na fotel lidera, a olsztyński zespół doznał cztery porażki z rzędu i liczy na przełamanie.
Dla Huberta Sadowskiego będzie to 50. jubileuszowy występ piłkarza w barwach Stomilu Olsztyn. 1
W wyjściowej jedenastce rywali dwóch byłych piłkarzy Stomilu: Jakub Staszak oraz Hubert Sobol. 1896
Z powodu kontuzji brakuje: Dawida Retlewskiego, Bartosza Waleńcika oraz Łukasza Jakubowskiego. Nie ma też Kentarō Arai, ale on w meczu rezerw nie zagra. 1
Ławka rezerwowych: 12. Jan Szpaderski - 4. Igor Kośmicki, 29. Radosław Tuleja, 47. Dawid Rezaeian, 50. Michał Karlikowski, 17. Łukasz Szramowski, 74. Mateusz Drabiszczak, 27. Iwan Brikner, 9. Piotr Kurbiel. 1
Wyjściowa jedenastka Stomilu: 30. Miłosz Garstkiewicz - 3. Lukáš Kubáň, 25. Hubert Sadowski, 14. Filip Szabaciuk, 11. Filip Wójcik, 10. Karol Żwir, 23. Filip Laskowski, 18. Michal Bezpalec, 7. Hubert Krawczun, 19. Daniel Pietraszkiewicz, 77. Bartosz Florek. 1