Relacja z meczu Stomil Olsztyn - Polonia Bytom

II liga 2023/2024 (28. kolejka, 12.IV.2024 r.) Koniec Olsztyn - stadion Stomilu (Al. Piłsudskiego 69a)
Stomil Olsztyn 0:1 Polonia Bytom
Bramki Kamil Wojtyra 6'
Bramki Stomil Olsztyn: 30. Miłosz Garstkiewicz - 11. Filip Wójcik (77, 50. Michał Karlikowski), 14. Filip Szabaciuk, 25. Hubert Sadowski, 3. Lukáš Kubáň, 10. Karol Żwir - 77. Bartosz Florek, 23. Filip Laskowski (81, 7. Hubert Krawczun), 27. Iwan Brikner (65, 17. Łukasz Szramowski), 19. Daniel Pietraszkiewicz - 9. Piotr Kurbiel (65, 8. Dawid Retlewski).
Polonia Bytom:

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 06:14:56

95' Koniec. Piętnasta porażka w tym sezonie stała się faktem.
91' Cztery minuty szans na wyrównanie...
86' Łukasz Szramowski z dystansu, ale wysoko nad poprzeczką. 1
86' 2098 widzów na stadionie.
82' Silne uderzenie z dystansu Daniela Pietraszkiewicza. Bez gola. 1
81' Hubert Krawczun wszedł za Filipa Laskowskiego. 1
79' Daniel Ściślak napomniany żółtą kartką. 76
77' Michał Karlikowski wszedł za Filipa Wójcika. 1
77' UFF! Powinno być 2:0 dla Polonii, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką. 76
73' Bartosz Florek wpadł w pole karne, dośrodkował, ale tak, że piłka odbiła się od niego samego... 1
65' Łukasz Szramowski wszedł za Iwana Briknera, a Dawid Retlewski za Piotra Kurbiela. 1
63' Hubert Sadowski strzela głową po rzucie rożnym. 1
60' Wrzutka w pole karne przez Daniela Pietraszkiewicza, ale nikt nawet nie próbował tego zamknąć. 1
57' Daniel Pietraszkiewicz odważnie wszedł w pole karne, a fatalnie wykończył akcję. 1
55' Zbigniew Małkowski napomniany żółtą kartką. 1
55' Fatalne dośrodkowanie Filipa Wójcika. 1
52' Uderzenie najpierw Karola Żwira, potem Filipa Wójcika, ale nadal 0:1. 1
47' Iwan Brikner napomniany żółtą kartką. 1
45+2' Koniec pierwszej połowy. Przegrywamy 0:1.
41' Kamil Wojtyra trafia do naszej bramki, ale na szczęście faulował w polu karnym. 76
41' Stomil bezradny w konstruowaniu akcji ofensywnych. 1
36' Filip Wójcik strzela i piłka prawie wylądowała w "młynie". 1
31' Filip Wójcik strzela na bramkę, ale nadal przegrywamy 0:1. 1
21' Michał Szmigiel sam na sam w polu karnym, ale dobrze broni Miłosz Garstkiewicz. 76
20' Filip Laskowski wybił piłkę z naszego pola karnego, Filip Wójcik ścigał się z obrońcami gości, ale nie doszedł do piłki, a sędzia dopatrzył się jeszcze faulu. 1
16' Żółtą kartką napomniany Lucjan Zieliński. 76
12' Uderzenie Karola Żwira, ale piłka nie poleciała nawet w światło bramki. 1
6' Polonia Bytom obejmuje prowadzenie. Gola strzelił Kamil Wojtyra.
5' Dość wyrównany początek meczu. Póki co bez żadnego strzału w kierunku bramki.
Ruszyli. DO BOJU OKS! 1
Piłkarze obydwu drużyn wychodzą na murawę.
Piłkarze Stomilu zeszli do szatni.
Mecz sędziować będzie Aleksander Borowiak z Poznania.
W rundzie jesiennej Stomil Olsztyn przegrał 3:4 w Bytomiu.
Z meczu przeprowadzimy relację “radiową”. Komentować będzie Krzysztof Betkier oraz Magdalena Gawrońska. 1
Dla Bartosz Florka jest to jubileuszowy 50. mecz w barwach Stomilu Olsztyn. 1
Kontuzjowany jest bramkarz Łukasz Jakubowski. Indywidualnie trenuje obrońca 26. Bartosz Waleńcik. 1
Ławka rezerwowych: 12. Jan Szpaderski - 29. Radosław Tuleja, 4. Igor Kośmicki, 50. Michał Karlikowski, 17. Łukasz Szramowski, 74. Mateusz Drabiszczak, 18. Michal Bezpalec, 7. Hubert Krawczun, 8. Dawid Retlewski. 1
Wyjściowa jedenastka Stomilu Olsztyn: 30. Miłosz Garstkiewicz - 11. Filip Wójcik, 14. Filip Szabaciuk, 25. Hubert Sadowski, 3. Lukáš Kubáň, 10. Karol Żwir - 77. Bartosz Florek, 27. Iwan Brikner, 23. Filip Laskowski, 19. Daniel Pietraszkiewicz - 9. Piotr Kurbiel. 1
Witamy ze stadionu przy al. Piłsudskiego 69a!