Przed meczem odbyła się minuta ciszy ku pamięci Janusza Mocholi. Fot. kibic Stomilu Olsztyn

Stomil II zremisował z Zatoką Braniewo

12.06.21 19:27   em   0

W przedostatniej kolejce forBET IV ligi Stomil II Olsztyn zremisował 1:1 w Olsztynku z Zatoką Braniewo.

W pierwszej połowie Zatoka wyszła na prowadzenie za sprawą Kamila Graczyka, byłego piłkarza Stomilu.

W drugiej połowie bramkę na wagę jednego punktu strzelił z rzutu karnego Jakub Jurczak.

0:1 - Kamil Graczyk (28), 1:1 - Jakub Jurczak (69 k)

Stomil Olsztyn: 1. Alan Szerejko - 18. Hubert Świder, 9. Kacper Walendykiewicz, 77. Marcel Supranowicz, 7. Sebastian Puszkar, 5. Szymon Dowgiałło, 20. Marcin Zdunek, 16. Bartosz Pieńczykowski, 6. Jakub Jurczak, 97. Łukasz Borkowski, 17. Michał Żukowski.