94' Koniec meczu. Przegrywamy na inaugurację 1:2. 1
92' Rzut rożny dla Stomilu, piąstkuje Leszczyński 1
91' 3 minuty do końca
86' Duże pretensje do sędziego miał Adrian Stawski, otrzymał od arbitra czerwoną kartkę 1
83' Boisko opuszcza Łukasz Moneta, w jego miejsce Patryk Zych 1

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. 1liga.org

Wyniki 1 kolejki I ligi: Miedź Legnica pierwszym liderem

01.08.21 23:43   em   0

Za nami I kolejka nowego sezonu I ligi. Pierwszym liderem została drużyna Miedzi Legnica, w składzie której od pierwszej minuty zagrał były zawodnik Stomilu Olsztyn - Jurich Carolina.

Pierwszego gola w nowym sezonie strzelił Krzysztof Drzazga z Miedzi, który w 11 minucie otworzył wynik spotkania w Opolu. Miedź Legnica wygrała to spotkanie 4:1 i dzięki temu została pierwszym liderem nowego sezonu I ligi. Całe spotkanie na lewym wahadle w Miedzi rozegrał były piłkarz Stomilu Olsztyn - Jurich Carolina.

W piątkowy wieczór odbyły się dwa inne spotkania. Na własnym obiekcie Korona Kielce wygrała 2:0 z beniaminkiem Skrą Częstochowa, a GKS Tychy u siebie podzielił się punktami z ŁKS-em Łódź.

W sobotę w telewizyjnym meczu mogliśmy zobaczyć w akcji GKS Katowice i Resovię Rzeszów. Beniaminek prowadzi już 2:0, ale rzeszowiacy okazali się bardzo ambitni i doprowadzili do remisu 2:2 w ostatniej minucie spotkania.

Puszcza Niepołomice wygrała na wyjeździe 2:0 z GKS-em 1962 Jastrzębie. To spotkanie musiał uważnie oglądać sztab szkoleniowy Stomilu, bo za tydzień na Śląsk wybiera się olsztyńska drużyna.

Na zakończenie soboty Arka Gdynia - jeden z faworytów do awansu - pogubił punkty na własnym obiekcie. Arka jedynie zremisowała 1:1 z Zagłębiem Sosnowiec. Na boisku nie pojawił się Artur Siemaszko, w 65 minuty w ekipie Zagłębia zagrał były napastnik Stomilu - Szymon Sobczak.

W niedzielę Widzew Łódź zagrał koncertowe spotkanie i pokonał u siebie 3:0 Sandecję Nowy Sącz. Całe spotkanie rozegrał Dominik Kun, który dwukrotnie grał w barwach Stomilu.

Do podziału punktów doszło w starciu beniaminka Górnika Polkowiece i spadkowicza Podbeskidzia Bielsko-Biała.

Stomil Olsztyn przegrał na własnym stadionie 1:2 z Chrobrym Głogów. RELACJA Z MECZU TUTAJ!