Aleksandrów Łódzki - stadion MOSiR, 25 października 2008 godz. 13:00
Olsztyn - boczne boisko Stomilu, 26 października 2008r. godz. 14:00

4:1 w Aleksandrowie Łódzkim

26.10.08 21:39   -   0

Piłkarzy Olsztyńskiego Klubu Sportowego 1945 Olsztyn przegrali w Aleksandrowie Łódzkim z miejscowym Sokołem 1:4 (1:3).

Katem Olsztynian okazał się Arkadiusz Świętosławski, który strzelił trzy bramki w 4., 8. oraz 79. minucie spotkania. Zdobycz bramkową Sokoła uzupełnił w 37. minucie Kamil Bartos. Piłka w siatce gospodarzy znalazła się tylko raz, w 45. po strzale głową Pawła Alancewicza.

Rezerwy olsztyńskiego zespołu wygrały z Cresovią Górowo Iławeckie 5-1 (1-0). Bramki dla "biało-niebieskich" zdobyli: Mateusz Różowicz 45, Łukasz Jędrzejewski 47 (k), Tomasz Długołęcki 49, Paweł Kacprzykowski 83 i Piotr Żórański 85. Po czternastu rozegranych spotkaniach podopieczni Dariusza Maleszewskiego mają na swoim koncie 14 punktów.