Komentarze z ostatnich 24 godzin

  1. Marcin Burza o zakończonym sezonie IV lidze. WIDEO!
  2. wczoraj, 23:39 Owsian

    https://youtube.com/shorts/I3ROxlVtcsk?is=dF8iOlxD8IZ4tZz1

  3. wczoraj, 22:03 whs

    Mówiłem, że będzie narracja, że to przez Gurzęde, tylko Gurzęde ktoś zostawił po spadku i niech teraz bierze odpowiedzialność. Kraszewski jak brał zespół to wiedział doskonale jak to wygląda w tabeli i podjął się zadania zrobienia awansu, nie zrealizował celu - to są fakty! Długi poprzedniego zarządu i słaby początek sezonu to będzie alibi na brak awansu, jeśli od pierwszego wywiadu już tak to wygląda to wielkich zmian nie będzie, będzie za to mielenie o średniej punktów na mecz, o powrocie Fiedorowicza, o poprawie gry od 6 kolejki, ale nie będzie najważniejszego- przyznania się do błędów! Błędy w sporcie i w piłce to normalna sprawa, ale trzeba uderzyć się w pierś i wyciągnąć wnioski...

  4. Z kim Stomil zagra w nowym sezonie IV ligi?
  5. wczoraj, 22:53 Realista

    Jak zobaczy jak były wydawane funduszy innych oligarchów piłkarskich typu brański może być ciężko, super Menenegerowie zapracowali na kompromitacje wśród klubów piłkarskich,

  6. wczoraj, 22:45 zorro

    jest też inny sposoɓ Wieczystej. Może kiedys będziemy mieli szczęście i jakiś b. zamożny pan będzie miał kaprys aby błąkający się biedny klub 5 klasy rozgrywkowej objąć patronatem i doprowadzić go do ekstraklasy. Drugi sposob to nowy stadion , ludzie reklamy przyciągną sponsorów

  7. wczoraj, 22:34 Realista

    Piłkarzy wyślij na wakacje i podziękuj za awans i za walkę w 4 lidze amatorskiej przy okazji załapiesz się na jakieś resztki

  8. wczoraj, 22:31 barakuda

    Realista skończ ty już pierdolić....idą wakacje idź się przewietrzyć

  9. wczoraj, 22:27 Realista

    Według prezesa i jego zapowiedzi walkę o awans to klub to zielona Irlandia dobrobytu i zarobku, jeśli jest inaczej to po co przejmować nie mając funduszy,

  10. wczoraj, 22:20 EXTRA

    Jaki przedział wypłaty na nowego trenera mamy , jaki możemy przeznaczyć. Wtedy można mieć na cos plan .

  11. wczoraj, 22:19 Realista

    stomil uzyskuję z trenerami takie same sukcesy w 4 lidze jak zespoły które zatrudniaja piłkarzy za 800 plus, na chwila obecna widzę 2 trenerów albo żukowski albo Bucholc ale że w klubie panuje nie ciekawa sytuacja to pozostanie Kraszewski bo nie ma finansów, i klub swoje spotkania premium ma grać w 4 lidze bo wygodnie, tanio, i nie stadion może później być wybudowany,

  12. wczoraj, 22:14 Dziki88

    ten co się kręci koło klubu jest ponoć grany jako potencjalny trener

  13. wczoraj, 22:11 EXTRA

    Kto zamiast nich , kto przyjdzie tu pracować ??

  14. wczoraj, 22:10 Realista

    Aby była pełna patologia 100% klub musi wycofać się z rozgrywek jak to bylo 2003 /2004 roku było, tak jak już był komplet kompromitacji,

  15. wczoraj, 22:06 Realista

    Zobacz powtarzające nazwiska w ostatnich latach, sztab szkoleniowy, doradcy,prezesi, doradcy, raz kierują akademia , raz trenują, raz są prezesami,

  16. wczoraj, 21:58 EXTRA

    a kto kreci się koło drużyny ????

  17. wczoraj, 21:55 Realista

    Duma warmi skończyła się z spadkiem z 1 ligi do 2 ligi później byl nieudacznicy udający zarząd klubu, nie powodzenia, spadki, kompromitację, co jeszcze musi wydarzyć się do pełnej patologii piłkarskiej brakuje aby klub w czasie sezonu wycofał się z rozgrywek bo nie potrafią liczyć czy stać ich na 4 ligę amatorską,, patrząc kto kręci się obok drużyny wszystko w swoim czasie,

  18. wczoraj, 20:53 Dziki88

    Wszyscy muszą przestać żyć tym, co było kiedyś. Teraz z klubu została tylko nazwa i ruiny stadionu. Na nazwę Stomil już nikt nie położy się przed meczem, co pokazał ostatni sezon. Tym bardziej trzeba być świadomym ogromu pracy na boisku, ale i w gabinetach. Żal to pisać, ale na teraz naszym wzorem może być Pogoń Grodzisk czy Unia Skierniewice. Nasi włodarze powinni przeanalizować sobie, struktury właścicielskie, sponsorskie, budżet itd. Ważna są funkcje dyrektora sportowego, czy inaczej osoby zajmującej się transferami, i oczywiście trenera. Niby to wszystko oczywiste, ale u nas jakby cały czas kulało

  19. wczoraj, 20:28 EXTRA

    Bo firma która rozwija się w takim mieście jak np Lidzbark Warmiński , postanawia wejść w sponsoring sportowy . Kiedyś naturalnym i logicznym byłoby ze inwestuje w najlepszy klub regionu , szczególnie ze jest oddalony o 30 - 50 km od tego klubu , także promocja własnej marki byłaby najlepsza w mega klubie regionu - czytaj DUMA WARMII . Już tak nie jest - i to jest największy problem , nie ma DUMA WARMII . został klub olsztyński . To jet ta zmiana

  20. wczoraj, 20:16 EXTRA

    Bo w Lidzbarku Warmińskim który zawsze była ze Stomilem nie będzie lepiej nosić koszulki Lidzbarka - na pewno tak będzie , bo jest to logiczne . Czas na zmiany , trzeba się przyzwyczajać

  21. wczoraj, 20:13 EXTRA

    Oraz zapomnijmy o naszej wielkości regionalnej " STOMIL DUMA WARMII" To hasło już wygasa i się zmienia . Ta zmiana jeszcze nie zagościła w wielu z nas . Myślę że nasz klub musi być nasz REGIONALNY . Własnością Naszą - mali właściciele . Bo nikt więcej w to nie wejdzie .

  22. wczoraj, 20:04 EXTRA

    Gdzie szukać tych najlepszych reformatorów naszej olsztyńskiej piłki ??? Jest żal i rozgoryczenie !!!!! Lecz gdzie tych poważnych ludzi znajdziemy ? Tak jak mówiono w 3 połowie - jaki jest plan ? Oraz moje drugie pytanie - kto zrealizuje i wymyśli ten plan . Bo co roku nie jesteśmy pewni egzystencji klubu , głownie finansowej . Myślę że piłkarze także to czują , bo przecież nie są oderwani od rzeczywistości . Jeśli nie będzie spokoju ogólnego w kubie , to nie oczekujmy spokoju na boisku . Te dwie sprawy są nierozłączne

  23. wczoraj, 19:50 zorro

    z kim by nie grali mają tą ligę wciągnąć nosem

  24. wczoraj, 18:21 No 1

    niejestesmy w niczym lepis od takiego Barczewa czzy Ketrzyna .Najgorszy preses w histori powninien odejsc

  25. wczoraj, 17:25 stomil_fun12

    https://youtu.be/rxY5ZyDGTco?is=dvsqsYfk4kbdLVf1

  26. wczoraj, 17:24 Yogi baboo

    ....grupa śmierci 🤣🤣🤣

  27. wczoraj, 17:00 DJKS

    Naprawdę, niech Lidzbark bierze Żwira, będzie to z korzyścią dla Stomilu!

  28. wczoraj, 16:43 No 1

    won wszyscy

  29. wczoraj, 14:46 zjs

    Oj ciężko będzie chłopaki ale znając waszą wolę walki dacie radę co? Kto tam zostanie ze starej paki bo słyszałem, że biją się o was? Wcale się nie dziwię same orły!

  30. wczoraj, 12:41 Fish

    No jak się spojrzy na rywali to przy naszym zaangażowaniu i umiejętnościach to może parę zwycięstw kilka żałosnych remisików i reszta wpierdol, no będzie się działo. Zapowiada się naprawdę szalony sezon 😂😂😂

  31. wczoraj, 11:45 AndrzejStomil

    Patrząc na poprzednie lata to awnsu nie bedzie znowu obym sie mylił. Chciałbym. Żwir i Wójcik niech sobie idą grać do Lidzbarkavi niech juz nigdy nie wracają.

  32. wczoraj, 11:04 barakuda

    I znów będzie chuj nie awans?

  33. Michał Kraszewski: W imieniu sztabu i zawodników dziękuję za każdy wyjazd
  34. wczoraj, 19:56 Damian Hernik

    Jak oni mieli to wygrać skoro każdy gadał że po awansie większość składu do wymiany ... To po co mieli się starać ? Żeby robotę stracić ? 🤣 Tak to dalej robotę mają , a tak by trzeba było klubu szukać lub na magazyn do roboty zapiera...

  35. wczoraj, 19:39 oks1945

    Won

  36. wczoraj, 18:29 Bogdan Unname

    Jest ból straszny że nie awansowali ale po wypowiedzi Pana Burzy i tych długach to może to i lepiej, może była taka taktyka jak sie uda to sie uda. 4liga mniejsze koszta, wyjazdy, hotele....może taki był plan grać zeby nie wygrać. Oby za rok był awans

  37. wczoraj, 11:20 Fc Stomil

    Żebyście wy ten mecz po walce przegrali to huj ale wy go przeczlapaliscie no nie ma tam nikogo kto te pieniądze xdy zmotywuje

  38. wczoraj, 07:51 zorro

    @FC - Polonia pewnie spadnie po sezonie a my raczej ją podmienimi ale jak ktoś się skundli i tam pojdzie to do Stomilu nie ma powrotu

  39. wczoraj, 06:39 Fish

    Człowieku co ty pierdolisz ...że pozostał niedosyt kurwa mać niedosyt to możesz mieć jak ci twoja stara za mało kartofla na talerz wrzuci. To jest katastrofa zostać w tej chujowej lidze , o jakiej ty motywacji mówisz na przyszłość i sprawianiu radości, spraw Nam wszystkim radość i idź w pizdu i tylko nie zapomnij przeprosić za końcowy efekt.

  40. Trenerzy po meczu Mazovia Mińsk Mazowiecki - Stomil Olsztyn 1:0. WIDEO!
  41. wczoraj, 11:12 zjs

    Mieliśmy kiedyś złotoustego Adriana ale on spełnił swoje sny i awansował z Zawiszą do 2 ligi, mamy teraz fantastę Michała, którysprawia wrażenie jakby opisywał mecze na których nie był.

  42. wczoraj, 06:58 Fish

    Kurwa nie wierzę facet porusza się w innej rzeczywistości, co to za wypowiedź w ogóle jest facet popisywał się niezrozumiałymi decyzjami, efekt końcowy znamy a tu nosek do góry i generalnie nic się nie stało. ŻEGNAJ I NIE WRACAJ!

  43. Stomil Olsztyn nie awansował do III ligi
  44. wczoraj, 14:20 czeliniak

    Jaka ironia jebanego losu, że nam zawsze brakuje 1 jebanego punktu, a to by się utrzymać albo awansować. Jak długo jeszcze losie będziesz śmiał się nam w twarze? Przecież już wystarczy, już tyle lat gnijemy w czeluściach, że dawno odpokutowaliśmy swoje grzechy.

  45. wczoraj, 12:33 Fish

    @DJKS Idealne podsumowanie kolejnego straconego sezonu.

  46. wczoraj, 11:17 Dziki88

    Dla wszystkich sezon rozczarowań, tylko że już jest po nim i nic nie zrobimy. Pytanie jakie wnioski wyciągnie się na kolejny? Co z kadrą i sztabem? Niektórzy domagają się zmiany trenera. Nie chodzi o to kto będzie dostępny, tylko kto tak ustawi zespół, żeby grał na własnych warunkach z każdym przeciwnikiem. Mówimy w końcu o 4 lidze, a nie o ekstraklasie. Póki co na rynku dostępny jest Radziwon, Żukowski, Łapiński, Jarzembowski, mówi sie o tym że pozycja Szostka w Biskupcu jest niepewna i chyba więcej nie będzie. Pytanie kolejne - kadra - w minionym sezonie sytuacja była nieczytelna - kontuzje Fiedorowicza, Sionkowskiego, Pietkiewicza, zaburzyły obraz drużyny. Kotuzje się zdarzają, ale tu mówimy przynajmniej o 2 kluczowych zawodnikach. Klub musi teraz zweryfikować na ile ci dotychczas kontuzjowani, będą sprawni w nowym sezonie, gdzie ewentualnie szukać wzmocnień, a trzeba działać szybko, bo na rynku intensywne rozmowy już trwają. Kogo ewentualnie będzie chciała podebrać Polonia LW? Prezes niejednokrotnie mówił, że chętnie by widział u siebie niektórych zawodników Stomilu.

  47. wczoraj, 09:40 DJKS

    Sezon Stomilu w telegraficznym skrócie: konferencje prasowe z udziałem złotoustego Patrysia Jabłonowskiego i szumne zapowiedzi szybkiego powrotu Stomilu co najmniej do 2 ligi. Niezrozumiałe, butne wypowiedzi prezesa Burzy o sile zespołu i generalnie braku potrzeby wzmocnień. Następnie jego udział w programie Emila i przyznanie się na wizji, że prezes w Stomilu nie orientuje się za bardzo w czymkolwiek i za nic nie odpowiada. Problemy ze zgłoszeniem Japończyków do gry w lidze i utrzymanie w sztabie szkoleniowym Gurzędy. Kiepskie rozpoczęcie sezonu i porażki z Concordią, Mamrami i Działdowem. Zmiana trenera. Kontuzja najlepszego gracza Stomilu - Fiedorowicza. Wygrane z amatorami, ciężkie boje z czołówką ligi, porażki w kluczowych meczach z Lidzbarkiem i Działdowem u siebie, remisy z Kętrzynem, Biskupcem i remis w Lidzbarku. Sezon frajersko zakończony na 2 miejscu i przegrane baraże. Kolejny sezon na PIĄTYM POZIOMIE ROZGRYWKOWYM czyli na dnie! Dziękujemy wam wspaniała biało - niebieska rodzino...