Komentarze z ostatnich 24 godzin

 1. U-21: Jakub Piotrowski powołany do kadry
 2. dzisiaj, 16:55 Hector83

  @mmks, powiedz proszę czemu po raz kolejny piszesz że Jakub został powołany na mecz U-21? Tym samym po raz kolejny wprowadzasz osoby nieświadome w błąd --- Poniżej info z oficjalnej strony PZPN - 26 / 05 / 17 U-20: Powołania na mecz z Węgrami Trener Maciej Stolarczyk powołał 18. zawodników do reprezentacji Polski do lat 20 na towarzyskie spotkanie z Węgrami. Mecz zostanie rozegrany 9 czerwca o godzinie 19:00 w Niecieczy.

 3. Jeden punkt potrzebny do utrzymania, pytanie co dalej?
 4. dzisiaj, 15:55 edward acki

  Jak czytam komentarze typu jest dobra wola to powini dostać licencje bo olsztyn to duze miasto i jest głód na pilke Zawisza, łks, Widzew, Polonia i była silna wola spłaty długów i mieli boiska treningowe i stadion powiedzmy nie ruiny delagruz, jeżeli uda się utrzymać licencje to naprawdę fartem, przed Olsztynem sprawdzian czy bez trenera stadionu boiska treningowego można grać w 1 lidze

 5. dzisiaj, 14:26 chodi

  Bez sensu . Jakie pkt minusowe . Przecież widzą że jest dobra wola i spłata zadłużenia może nie w terminie ale jest. Wszystko w klubie idzie w dobrą stronę ( jeżeli się utrzymamy) to PZPN owi powinno zależeć na tym żeby w takim mieście jak Olsztyn był głód na piłkę nożną i dobra atmosfera do biznesu wokół footballu.

 6. dzisiaj, 13:05 tedefon 1982

  Trzymac kciuki !!!

 7. dzisiaj, 12:49 SzEFoo

  Jakby dali 6 lub 10 pkt na minusie to za rok pewny spadek jeśli się teraz utrzymamy. Od dwóch sezonów kończymy ligę blisko strefy spadkowej wiec dla nas na starcie strata tylu punktów to game over. Wszystko zależy od tego jakie papiery Stomil przedstawił. Dziś się powinno wyjaśnić. Może aż tak źle wcale nie jest.

 8. dzisiaj, 11:07 Dyrektor OKS 1945

  borowicz musi odejść tylu punktów co nam zabrał przez swoją niekompetencję to nikt tylu punktów nie zabrał

 9. dzisiaj, 10:51 Tiger

  Poczekamy zobaczymy, może wcale nie będzie tych punktów, chociaż i o 10 nawet chodziły słuchy ale też bez przesady, licencja musi być a pkt maksymalnie 3, szkoda że to się ciągnie, w tym sezonie już bylibyśmy bezpieczni.

 10. dzisiaj, 10:50 janadam

  Pytanie kto z ambitnych piłkarzy będzie chciał grać w drużynie która już przed startem skazana jest na spadek? Przykre

 11. dzisiaj, 10:47 janadam

  Punktow na minusie będzie minimum 6 to oczywiste. Dla Stomilu jest to rownoznaczne ze spadkiem

 12. dzisiaj, 09:54 czerkasow

  Panie Trenerze. Jeżeli komukolwiek​ przeszkadza taka presją, to niech popatrzy na inne kluby z kibicami, gdzie na prawdę jest na ostro. Jeżeli komuś przeszkadza presją że strony olsztyńskich kibiców, to nie nadaje się do pracy w piłce kopanej. Z licencją będzie git, ile tylko punktów na minusie?

 13. dzisiaj, 09:06 Tiger

  Info od prezesa w ważnym momencie, oby wszystko dzisiaj poszło dobrze dla Nas

 14. dzisiaj, 01:11 SfcM

  o piłkarzy i trenerów to się akurat nie martwmy, zawsze będą ludzie i do trenowania i do grania ;)

 15. wczoraj, 22:38 edward acki

  Indyjski biznesmen musi ogłosić jaka jest sytuacja w klubie nie potrafi to tłumacza migowy zastąpi go, a co do zespołu jeżeli Boniek kolejny raz dopusci klub nowy trener z doświadczeniem piłkarskim po nauczycielu fitness nie mozna oczekiwać dużo ten sezon w ostatnich trzech meczach 8 bramek straconych i realne wzmocnienia jeżeli niby sponsorzy realnie zaczną wspomagać klub

 16. wczoraj, 21:44 Piekarz/OKS

  i jeszcze jakby tak bez tych pkt ujemnych.... to chyba jednak mało realne :/

 17. "Bez napinki": Jak długo miasto będzie dotować gruzowisko?
 18. wczoraj, 17:36 tomtom

  Wspomnę swoje słowa. Marsz po każdym meczu. Pan G. nie lubi szkalowa... swego nazwiska. Metody twarde i ostre tylko przemówią mu do głowy. Ludzie decyzyjni powinni podjąć kroki w tym kierunku. Ja podjąłem decyzję że jak tylko będzie kandydat który zagrozi Panu GRuZowisko to namówię 30 osób by głosowali na tę osobę. Każdy z nas jakby namówił rodzinę, babcie, dziadka, kumpla, żonę to by dało 2 tys razy 15 daje 30 tys. i wtedy przegra. on prowadzi tylko do upadku sportu w Olsztynie

 19. 1:3 z Olimpią Grudziądz. I liga wciąż niepewna
 20. wczoraj, 20:54 Piekarz/OKS

  @misiek84 pełna zgoda, w tym co napisałeś. Pozdrawiam. SPW!

 21. wczoraj, 20:40 PittBull

  MOŻE DOSTANIEMY LICENCJE ALE CO BĘDZIE Z DRUŻYNĄ BO ODEJDZIE WIELU PIŁKARZY BO JUŻ MAJĄ DOSYĆ GRANIA ZA DARMO,NIE DOSTAJĄ OD PARU MIESIĘCY WYPŁAT NIE MA ŚWIATEŁKA ŻE BĘDZIE LEPIEJ

 22. wczoraj, 20:21 SzEFoo

  Ja bardziej obawiam się punktów. No chyba, że po raz kolejny reszta wyników ułoży się pod nas ( w ostatniej kolejce ).

 23. wczoraj, 20:04 Tiger

  Tychy-Puławy 2-0, potrzebujemy 1 pkt w 2 ostatnich meczach i pewne utrzymanie, oby z licencją wszystko było ok.

 24. wczoraj, 19:53 Pawlik

  Co do porzadku na Stadionie to kurz z krzeselka wytrzesz i jest ok a po meczu taki chlew zostaje ze masakra. Nie rozumiem jak mozna wymagac czegos za 14 czy 16zł taki cennik to jest w 3 lidze gdzie kopia sie po czolach .

 25. wczoraj, 19:35 Pawlik

  @Darek Wez przestan mantrować bzdury bo jest powazny problem z punktami i Utrzymaniem oraz Licencja.