To co było mówiono na zakończeniu sezonu dla sponsorów to dla kibiców ma małe znaczenie. Bo kto to słyszał? I naprawdę nie mam nic przeciwko takim spotkaniom, bo bardzo rozumiem ideę spotkań integracyjnych. A najlepsze było zdjęcie medali wrzucone w socialmedia i zwykły Kowalski mógł sobie pomyśleć, że to piłkarze dostali za wicemistrzostwo ligi… A to przecież sponsorzy dostali na pamiątkę, bo kibiców i sponsorów to my mamy oddanych mimo tego piątego poziomu rozgrywkowego w Polsce.
@whs na spotkaniu było jasno powiedziane ze to była porażka . Krzaszewski także jasno powiedział że dla niego sezon zakończył się porażką. Tak czy siak musisz zrobić jakieś podsumowanie i te czynniki o których piszesz wystąpiły i nic tego nie zmieni . Takie rzeczy mają jednak znaczenie
Juz kiedyś pisałem - psy szczekaja karawana jedzie dalej. Pozorowane działania. Jak sie włascicile nie obudzi kto go otacza i jaki ma w tym interes to bedzie dalej jak jest.
dzisiaj, 08:19 Emilozo
To co było mówiono na zakończeniu sezonu dla sponsorów to dla kibiców ma małe znaczenie. Bo kto to słyszał? I naprawdę nie mam nic przeciwko takim spotkaniom, bo bardzo rozumiem ideę spotkań integracyjnych. A najlepsze było zdjęcie medali wrzucone w socialmedia i zwykły Kowalski mógł sobie pomyśleć, że to piłkarze dostali za wicemistrzostwo ligi… A to przecież sponsorzy dostali na pamiątkę, bo kibiców i sponsorów to my mamy oddanych mimo tego piątego poziomu rozgrywkowego w Polsce.
wczoraj, 19:06 EXTRA
@whs na spotkaniu było jasno powiedziane ze to była porażka . Krzaszewski także jasno powiedział że dla niego sezon zakończył się porażką. Tak czy siak musisz zrobić jakieś podsumowanie i te czynniki o których piszesz wystąpiły i nic tego nie zmieni . Takie rzeczy mają jednak znaczenie
wczoraj, 18:43 Owsian
To jest ten czas żeby kibice (kibole) wzięli sprawy w swoje ręce.
wczoraj, 17:06 zorro
Emil randkuje z Justynką 😉
wczoraj, 13:33 Emilozo
Justynka - napisz do mnie na redakcja@stomil.olsztyn.pl :)
wczoraj, 11:33 DM Fans
Juz kiedyś pisałem - psy szczekaja karawana jedzie dalej. Pozorowane działania. Jak sie włascicile nie obudzi kto go otacza i jaki ma w tym interes to bedzie dalej jak jest.
wczoraj, 11:17 justynka
dzieki za uczestnictwo w typowaniu oks olsztyn nagroda za zwyciestwo w typerze to,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,