Herb Stomilu Olsztyn. Fot. Artur Szczepański

CLJ U-17: Stomil jedzie do Białegostoku

03.09.21 09:47   em   0

Juniorzy młodsi Stomilu Olsztyn występujący w Centralnej Lidze Juniorów U-17 w sobotę zagrają trzecie spotkanie w tym sezonie. Tym razem zagrają na wyjeździe z Jagiellonią Białystok.

Młodzi piłkarze Stomilu Olsztyn nie będą dobrze pamiętać początek sezonu. Na dwa mecze przegrali dwukrotnie. Najpierw 0:5 w Łodzi z Widzewem, a ostatnio u siebie 0:3 z Legią Warszawa.

Za każdym razem do przerwy olsztyński zespół zremisował bezbramkowo z rywalem, a worek z bramki otwierał się po przerwie.

Okazja na zdobycie pierwszych punktów pojawia się w sobotę (4 września). Olsztyński zespół zagra na wyjeździe z AP Jagiellonia Białystok. Rywale dotychczas zgromadzili na koncie 3 punkty. W ostatniej kolejce wygrali 2:1 z Polonią Warszawa, a w pierwszym meczu przegrali 0:2 w Warszawie z Legią.

Tagi: Stomil Olsztyn, Stomil Olsztyn - juniorzy, Stomil Olsztyn - CLJ U-17, Stomil Olsztyn - rocznik 2005, Legia Warszawa, Jagiellonia Białystok