Artykuł

Kibic Stomilu Olsztyn, fot. Emil Marecki

Kibic Stomilu Olsztyn, fot. Emil Marecki

"Chodź w "biało-niebieskich" barwach i zdobywaj nagrody!"

15.12.13 20:01   em   2  

W niedzielę nagrodziliśmy kolejną osobę w naszej zabawie "Chodź w "biało-niebieskich" barwach i zdobywaj nagrody!".

Chcemy promować kibiców, którzy po mieście chodzą w biało-niebieskich gadżetach Stomilu Olsztyn (czapki, szaliki, rękawiczki, kurtki, bluzy itp.). Nasz fotoreporter będzie przemierzał olsztyńskie dzielnice w poszukiwaniu takich fanatyków. Każda osoba przez nas wytypowana, która zgodzi się na zdjęcie i opublikowanie go w serwisie stomil.olsztyn.pl otrzyma nagrodę niespodziankę.

Pamiętajcie, że jest to zabawa i trzeba do tego podchodzić z dystansem. Przypominamy, że chodzenie w barwach to obowiązek każdego fanatyka. Nie wstydźmy się przywiązania do Stomilu!

Fan, która miał na sobie czapkę Stomilu otrzymał: koszulkę samochodową Stomilu Olsztyn, voucher na mecz rundy wiosennej od klubu, ostatni numer "Zina Stadion" oraz gadżety promocyjne stomil.olsztyn.pl.

Ty możesz być następny!

Tagi: Stomil Olsztyn, konkursy, kibice, Chodź w "biało-niebieskich" barwach i zdobywaj nagrody!


Komentarze

  1. 18.12.13 03:15 cuzan88

    Taka moja malutka sugestia, może warto zerknąć na samochody bo one również mogą posiadać szaliki i również promują na wielkim obszarze :)

  2. 15.12.13 20:48 Joe Black

    fajne zdjęcie-sama głowa :)

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!