Artykuł

O godz. 19:45 kibice odpalili race, fot. Emil Marecki

O godz. 19:45 kibice odpalili race, fot. Emil Marecki

Olsztyn - starówka, 2 czerwca 2012 r., godz. 17:30

Feta na starówce z okazji awansu do I ligi

02.06.12 23:33   em   3  

W sobotę popołudniu odbyła się feta z okazji awansu Stomilu Olsztyn do I ligi. Sympatycy naszego klubu świętowali na olsztyńskiej starówce.

oficjalne punkty programu przygotowanego przez organizatorów fety, raz po raz przerywały triumfalne śpiewy kibiców, a o symbolicznej godzinie 19.45, kojarzącej się z datą powstania klubu, fani Stomilu odpalili kilkadziesiąt kolorowych rac.

- Wydaje mi się, że impreza wyszła dobrze. Wszyscy goście dobrze się bawili, a feta, mimo obaw niektórych służb, nie przyniosła specjalnych szkód – ocenia Jacek Czałpiński, wiceprezes Stomilu, który pilotował organizację imprezy na Starym Mieście. – Kibice nakręcili się bardzo pozytywnie, a piłkarze mieli troszkę radości ze swojego sukcesu. Cieszy też, że prezydent publicznie zadeklarował, że budowa stadionu ruszy w pierwszej połowie przyszłego roku. Mamy nadzieję, że po tej imprezie nasze stosunki z miastem będą się układać jeszcze lepiej.

Zobacz także:

Tagi: Stomil Olsztyn, kibice, awans, feta, Starówka, Olsztyn, Jacek Czałpiński


Komentarze

  1. 04.06.12 08:29 skorupa

    Mariusz nie tylko Ciebie...

  2. 03.06.12 22:00 mariusz

    Aż mnie serce boli, że nie mogłem się pojawić.

  3. 03.06.12 11:28 bartek85

    feta zajebista mimo pogody dużo kibiców i do tej pory jestem w szoku że wygrałem koszulke z podpisami piłkarzy 1 LIGA 1 LIGA OKS

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!